Ruletë

October 28, 2020

Këshilla fituese për Ruletën Live

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Është e mundur të provoni NetEnt online ruletë live nëpërmjet vëllait tuaj, pa pasur nevojë të shkarkoni asgjë, të regjistroheni në një kazino, të bëni një depozitë ose pa dhënë një numër karte krediti. Në aplikacionin NetEnt të përputhshëm me pajisjen celulare 2019 live ruletë, ka disa versione të ndryshme të kësaj loje të mrekullueshme, të cilat janë si më poshtë:

Këshilla fituese për Ruletën Live
  • Ruletë Evropiane VIP (Baste të mëdha për ata që janë me role të larta)
  • Ruletë automatike (klasike, VIP, e shpejtë - kjo është në thelb kur shikoni transmetimin e drejtpërdrejtë të një rrote automatike ruletë. Nuk ka fare krupierë)
  • version evropian
  • Tavolina gjermane, turke, italiane për ata që janë të huaj dhe jo anglishtfolës

Është e mundur të aksesoni të gjitha këto lojëra përmes aplikacionit më poshtë, dhe kjo quhet "Live Beyond Live" mundësia për të parë tabelat dhe rrotat e tjera dhe në fakt të kaloni mes tyre vetëm me një klik, është padyshim një veçori e shkëlqyer që mund të ketë ky aplikacion. Kjo e bën këtë më të mirë se ruleta e ngjashme live.

Kjo ruletë live jep premtimin e vërtetë për të sjellë eksitimin e kazinove fizike në shtëpinë tuaj dhe, për fat të keq për lojtarët atje jashtë të ruletës së drejtpërdrejtë, nuk bën asgjë nga këto, por sigurisht që është një formë e re interesante dhe e veçantë e ruletës. Inovacioni në këtë industri është i nevojshëm.

Ka shumë të ngjarë që lojërat e drejtpërdrejta, veçanërisht ruleta live, të zhduken pas disa vitesh, ashtu si VR dhe ruleta me shumë rrota e vitit 2008. Kjo për arsye të ndryshme. Një për shkak se tregtarët duken tepër të lodhur dhe i shpallin numrat me një zë monoton, gjë që i bën të gjitha lojërat live të humbasin tërheqjen.

Kur luani kazino live, atëherë ju duhet të qëndroni ulur në kompjuterin tuaj për aq kohë sa zgjat loja dhe kjo eliminon njëfarë lirie për të shkuar në banjë, për shembull, ose thjesht për të bërë një pushim. Natyrisht, mund t'ju pëlqejë kjo lloj loje dhe nuk e keni mendjen se çfarë investoni në të, por jo të gjithë janë të njëjtë. Kështu që zgjidhni një kazino online live ruletë ku mund të luani këtë lojë.

Ruletë Live – falas për të luajtur

Nëse dëshironi të provoni lojën e drejtpërdrejtë të kazinosë online ruletë me paratë tuaja dhe të luani realisht, atëherë ekziston mundësia për ta bërë këtë në çdo kazino live në ditët e sotme, gjë që është një avantazh i madh.

Për lojtarët evropianë:

BGO

Merr 500 rrotullime falas. Mund të ketë disa terma dhe kushte që mund të zbatohen, kështu që jini të kujdesshëm me to. Kontrolloni faqen e kazinosë për termat dhe kushtet e përditësuara dhe çdo kufizim të basteve, pasi këto janë tepër të rëndësishme

Kazino Betsafe dhe libër sportiv

Bonus i mirëseardhjes prej 100% deri në 50 € 20 rrotullime falas në depozitën tuaj të parë Lojtarët e SHBA dhe Kanadasë nuk mund të regjistrohen në këtë kazino

Për lojtarët e SHBA dhe Kanadasë:

Kazino BetOnline dhe Libri Sportiv Një bonus i shkëlqyer mirëseardhjeje prej 100% deri në 100$ kur bëni 3 depozitat tuaja të para. Ju duhet të përdorni kodin BOLCASINO 100% bonus ndeshje mirëseardhjeje që është deri në 100% në depozitën tuaj të parë kur përdorni një kriptomonedhë si Bitcoin, Ethereum, DASH, Bitcoin Cash ose Litecoin. Nuk ka nevojë të kesh një kod.

Kazino Zi Lotus

Lojtarët e SHBA-së dhe gjithashtu Kanadasë pranohen. Do të merrni një bonus ndeshjeje 300% deri në 3250$. Duhet të përdorni kodin VENTURE300 Ka një bonus prej 100$. Përdorimi i kodit VENTURE100 do t'i marrë ato para

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme