Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Luckland

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
BonusBonus 1000$ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
Luckland is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset dhe promovimet në Landluck Casino janë të strukturuara shumë mirë për t'u ofruar lojtarëve shumë shpërblime bujare dhe një seancë lojrash më emocionuese. Këto bonuse mund t'i mbajnë lojtarët ekzistues në platformën e kazinosë, pasi u japin atyre shumë përfitime.

Lojtarët e rinj nuk janë të vetmit që mund të kërkojnë një bonus në kazinonë Luckland, pasi kjo platformë e lojërave të fatit përmban disa bonuse dhe promovime të tjera që synojnë çdo anëtar të kazinosë. Por, çdo lojtar duhet të jetë i vetëdijshëm për termat dhe kushtet që vijnë me këto bonuse dhe promovime.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Karakteristikat e kazinosë Luckland një bibliotekë e madhe lojërash që mban një shumëllojshmëri të gjerë lojërash kazino. Lojtarët mund të provojnë fatin e tyre në disa nga lojërat më të mira të kazinosë në treg, të cilat ofrohen nga ofruesi më i njohur i softuerit në industri. Gjithashtu, shumica e lojërave të kazinosë janë optimizuar për përdorimin e çdo pajisjeje celulare ose desktop.

Software

Çdo kazino online e mirë-krijuar sigurohet bashkëpunoni vetëm me ofrues të njohur softuerësh, të cilët ofrojnë lojëra kazino me cilësi të lartë. Ofruesit me reputacion të softuerit janë të njohur për zhvillimin e lojërave më të mira të kazinosë në treg që ofrojnë një përvojë shumë më të këndshme lojrash për lojtarët.

Është e rëndësishme të theksohet se ofruesit me reputacion të softuerit po bashkëpunojnë vetëm me kazinotë online plotësisht të licencuara dhe të rregulluara. Ato janë një tregues i mirë nëse kazinoja online është e sigurt për të bastuar me para të vërteta.

Luckland Casino po bashkëpunon me ofruesit e mëposhtëm të softuerit Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, NeoGames, NYX Gaming, NextGen Gaming, Aristocrat, Play'n GO, Bally, WMS, Amaya, Barcrest, RabCat, Merkur Gaming, Foxium, 2BY2 Gaming, , Vetëm për të fituar, Lojëra realiste, Thunderkick, ELK Studios, High5, Big Time Gaming, Lightning Box, Quickspin, iSoftBet, CadillacJack dhe PariPlay.

Të gjithë këta ofrues softuerësh po i përmbahen standardeve të vështira të industrisë dhe sigurohen që të optimizojnë lojërat e tyre të kazinosë për përdorimin e çdo pajisjeje celulare, tableti ose desktopi.

Gjithashtu, ofruesit e programeve të paraqitura sigurohen që biblioteka e lojërave të Luckland të jetë e mbushur me lojëra të ndryshme kazino. Paraqitja e një shumëllojshmërie të gjerë lojërash kazino do të sigurohet që të kënaqë të gjithë llojet e lojtarëve që i bashkohen kazinosë në internet.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Luckland ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Visa, MasterCard, MuchBetter, Credit Cards, Neteller , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Luckland është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Për të luajtur lojërat e disponueshme të kazinosë në Luckland me para të vërteta dhe për të aplikuar për bonuset dhe promovimet e paraqitura, ata do të duhet të depozitojnë një sasi të caktuar fondesh në llogarinë e tyre të kazinosë. Por, përpara se të bëjnë një depozitë, lojtarët do të duhet të regjistrojnë një llogari në kazino, që është një proces shumë i thjeshtë që nuk kërkon shumë kohë për të përfunduar.

Çdo lojtar mund të depozitojë fonde në llogarinë e tij të kazinosë duke hyrë në llogarinë dhe duke klikuar në butonin "Arkëtari". Pas kësaj, ata do të duhet të zgjedhin skedën "Depozita" dhe të zgjedhin një metodë depozitimi nga lista që do t'u paraqitet. Tjetra është të plotësojnë informacionin e nevojshëm, si dhe shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Të gjitha depozitat në Luckland Casino janë të menjëhershme dhe lojtarët nuk do të paguajnë tarifa shtesë për transaksionet e depozitave.

Withdrawals

Çdo lojtar që zotëron një llogari në Kazino Luckland lejohet të shijojë çdo lojë kazino të disponueshme me para të vërteta dhe të tërheqë fitimet e bëra në to. Ata gjithashtu lejohen të kërkojnë çdo bonus dhe të aplikojnë për promovimet e paraqitura që janë të listuara në skedën "Promovimet".

Në këtë kazino online, lojtarët mund të zgjedhin nga opsionet e shumta të tërheqjes, ku koha e përpunimit për secilën prej tyre ndryshon. Lojtarët do të jenë të kënaqur të dinë se Luckland Casino nuk ngarkon asnjë tarifë shtesë për transaksionet e tërheqjes.

Duke qenë se kjo kazino në internet përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL, lojtarët nuk duhet të shqetësohen nëse dikush do të mbajë të dhënat e tyre të ndjeshme në këtë platformë kazinoje. Kjo teknologji do të kodojë të gjitha të dhënat që dërgohen në këtë kazino online, duke e bërë të pamundur vjedhjen e tyre nga hakerët.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Luckland Casino po sigurohet që t'i afrohet sa më shumë lojtarëve në mbarë botën. Çdo lojtar që hyn në faqen e internetit të kazinosë nga një vend ku kumari në internet është i ligjshëm, atëherë ata janë më se të mirëpritur për të vënë bast në këtë platformë të lojërave të fatit.

Faqja e internetit e kazinosë është optimizuar për të mbështetur shumë gjuhë, për të akomoduar sa më mirë lojtarët e saj. Më poshtë kemi renditur gjuhët që janë të disponueshme në faqen e internetit të Luckland:

  • anglisht
  • gjermanisht
  • frëngjisht
  • finlandez
  • norvegjeze
PortugezePT
+3
+1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Luckland . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Luckland i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Luckland është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Luckland është një kazino e njohur në internet që operon në industrinë e iGaming për shumë vite. Gjatë viteve të tij aktive, Luckland ka arritur të zhvillojë një reputacion shumë të mirë si një kazino e sigurt në internet që ofron disa nga lojërat më të mira të kazinosë në treg.

Ajo është gjithashtu e njohur për ofrimin e bonuseve dhe promovimeve shumë bujare, të cilat shpërblejnë çdo lloj lojtari që i bashkohet kazinosë online. Lojtarët e sapo regjistruar do të mirëpriten me bonuse shpërblyese ndërsa lojtari më besnik do të gëzojë disa përfitime unike.

Lojtarët mund të vizitojnë LuckLand nëse kërkojnë një kazino live me reputacion dhe argëtim. Shërbimi i ofruar nga kjo kazino online, e themeluar në vitin 2015, po përmirësohet vazhdimisht. Biznesi maltez Grasswood është pronar i markës LuckLand.

Çdo lloj lojtari mund të tërhiqet dhe të mbajë interesin e tyre me përmbajtjen dhe dizajnin e faqes së internetit. Ka shumë mundësi lojrash të nivelit të lartë në dispozicion për lojtarët në LuckLand pasi vetëm një numër i vogël zhvilluesish softuerësh kanë punuar në lojërat atje.

Pse të luani në Live Casino

Faqja e internetit e lojërave LuckLand është e sigurt për t'u luajtur nga kudo në mbarë globin. Është e rëndësishme të kuptohet se në LuckLand, lojtarët mund të luajnë në një mjedis të drejtë dhe të sigurt. Grasswood është organizata në përgjegjësi të markës, ndërsa Aspire Global International LTD është organizata përgjegjëse për faqen e internetit.

Autoriteti i Lojërave të Maltës, një organ rregullator me reputacion dhe i mirënjohur në sektorin e lojërave online, e autorizon atë.

Kazinoja promovon lojëra të përgjegjshme duke ofruar një shumëllojshmëri burimesh, mjetesh dhe këshillash. Kjo përfshin zgjedhjet e vetëpërjashtimit, kontrollet e realitetit dhe kufijtë e depozitave.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2015

Account

Regjistrimi për një llogari me një Luckland hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Luckland dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Një veçori tjetër e rëndësishme e çdo kazinoje në internet është mbështetja e klientit. Të kesh një ekip shumë profesional të mbështetjes së klientit mund të rezultojë të jetë një faktor kyç për t'i mbajtur lojtarët ekzistues besnikë ndaj kazinosë dhe madje edhe për të tërhequr lojtarë të rinj.

Luckland Casino është i vetëdijshëm për këto fakte, kjo është arsyeja pse ka fituar një grup individësh shumë të ditur dhe miqësorë në ekipin e saj të mbështetjes së klientit. Çdo lojtar që po përballet me një lloj problemi në kazino mund të kontaktojë me ekipin e mbështetjes së klientit përmes bisedës live, emailit ose telefonit.

Ekipi i mbështetjes së klientit është i disponueshëm gjatë gjithë ditëve të javës nga ora 08:00 deri në 00:00 CET. Ai do t'i përgjigjet çdo pyetjeje të lojtarëve me kujdes dhe vëmendje të madhe

Kjo kazino online përmban gjithashtu një seksion FAQ, ku lojtarët mund të kërkojnë pyetjet më të bëra në platformën e kazinosë dhe ndoshta të gjejnë një zgjidhje për problemin e tyre.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Luckland për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Luckland shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Luckland ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Luckland në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Luckland . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Luckland janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Në vitet e fundit, Lojërat e kazinosë live janë bërë shumë të njohura në mesin e lojtarëve dhe ndërsa gjërat qëndrojnë në industrinë e iGaming, ato do të bëhen edhe më të mëdha në vitet e ardhshme. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë po zhvillohen në kohë reale ku një tregtar pret një lojë kazino.

Të gjithë lojtarët i bashkohen një loje të drejtpërdrejtë kazinoje përmes një transmetimi ku ndjekin veprime të drejtpërdrejta dhe vendosin baste live. Luckland Casino po mbështet tendencën masive të basteve në lojërat e kazinosë live me përzgjedhjen e saj të gjerë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Mobile

Mobile

Një nga tendencat më të fundit në industrinë e iGaming është lojërat në celular, kjo është arsyeja pse Luckland Casino u sigurua të optimizonte platformën e saj të lojërave të fatit për të qenë e aksesueshme për çdo përdorues celular. Për këtë qëllim, kjo platformë e lojërave të fatit në internet mund të aksesohet në çdo pajisje celulare, tabletë ose desktop.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher