Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Lucky Niki

Lucky NikiResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 333 $ + 350 rrotullime falas
Menaxherë të përkushtuar VIP
Lojëra të njohura në Azi
Të gjitha depozitat lokale në Azi
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Menaxherë të përkushtuar VIP
Lojëra të njohura në Azi
Të gjitha depozitat lokale në Azi
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në Lucky Niki për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+10
+8
Mbyll
Games

Games

Ka shumë lojëra kazino për t'u shijuar në Lucky Niki Casino, e cila përbëhet nga ato standarde të ofruara në internet. Kur bëhet fjalë për ofertat e drejtpërdrejta të kazinosë, ekzistojnë kategoritë kryesore si ruleta, blackjack, dhe baccarat. Brenda këtyre kategorive të lojës live, ka versione të ndryshme.

Software

Kazinoja mbështetet në një sërë ofruesish të ndryshëm të njohur softuerësh për të fuqizuar faqen e tyre. Platforma live mundësohet nga Evolution, Xpro dhe NetEnt drejtpërdrejt. Providerë të tjerë përbëhen nga Microgaming, WMS, Amaya, Big Time Gaming dhe Quickfire. Këta janë të gjithë ofrues të softuerit të kazinosë në internet të mirënjohur dhe shumë të respektuar.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Lucky Niki ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Neteller, WebMoney, Bank Transfer, Visa, MasterCard , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Lucky Niki është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Ekziston një listë e gjatë e opsioneve të depozitave në Lucky Niki Casino, me ato më të njohurat që janë në dispozicion. Këto janë karta krediti dhe debiti, Visa, Mastercard, Maestro, Switch, Solo, Trustly, Neteller, Skrill, EcoPayz, transferte bankare, PaySafe, MuchBetter, Sofort, banking i menjëhershëm, Click2Pay dhe Kliko dhe Bli. Lojtarët mund të zgjedhin atë që është më e përshtatshme për ta.

Withdrawals

Lucky Niki Casino i ka bërë tërheqjet sa më të lehta. Ata do të aplikojnë procesin e tërheqjes në formularin e pagesës që përdoret për depozitat. Nëse kjo nuk pranohet nga opsioni i zgjedhur i depozitës, atëherë lojtari do të duhet të zgjidhë një metodë alternative. Në shumë raste, portat e depozitimit do të lejojnë gjithashtu tërheqjet.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+171
+169
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+15
+13
Mbyll

Languages

Ata që vendosin t'i bashkohen kazinosë Lucky Niki do të kenë disa mundësi për ta bërë këtë në gjuhë të ndryshme, të cilat janë anglisht, suedisht, norvegjeze, gjermanisht, finlandisht dhe japoneze. Të kesh opsione si kjo i lejon lojtarët të shijojnë ofertat e ndryshme të lojërave, të tilla si ato të shumta që janë të disponueshme në seksionin e kazinosë live.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Lucky Niki . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Lucky Niki i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Lucky Niki është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

Mjetet për vetë-kufizim

  • Mjeti i kufirit të depozitës
  • Mjeti për vetë-përjashtim
  • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
  • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Lucky Niki është një kazino e cila bazohet në përvojën personale të vetë Lucky Niki. Është një kazino në internet që ofron shumë aksione, që përfshin një përzgjedhje të madhe lojërash emocionuese në kazino live version i kazinosë. Tema sillet rreth vetë Nikit që e do argëtimin.

Fakte të shpejta

Kompania: Skill On Net Limited
Viti i themelimit: 2017

Account

Regjistrimi për një llogari me një Lucky Niki hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Lucky Niki dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Lucky Niki Casino është në dispozicion në platforma të ndryshme. Lojtarët kanë mundësinë e aksesit në versionin e luajtjes së menjëhershme, ose në kazino live si lojë e menjëhershme, pa shkarkim të nevojshëm. Për ata që preferojnë të shijojnë kazinonë në celularët e tyre, ata mund të përdorin lehtësisht versionin celular të Lucky Niki Casino.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Lucky Niki për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Lucky Niki shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Lucky Niki ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Lucky Niki në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Lucky Niki Casino ofron disa promovime të shkëlqyera, të cilat përfshijnë bonus mirëseardhjeje. Ofron deri në 100 € para falas si një depozitë. Plus, 100 rrotullime falas në lojën emocionuese slot Ninja Master. Përveç kësaj, kazino fokusohet në ofrimin e promovimeve ditore, të cilat ndryshojnë në atë që ato kanë për të ofruar.

Live Casino

Live Casino

Ata që vendosin të shijojnë lojën e tyre të kazinosë në Lucky Niki do të kuptojnë se mbështetja që ofron kazinoja është shumë efektive. Lojtarët mund të përdorin email për të kontaktuar mbështetjen. Ose, nëse preferojnë, ata mund të kontaktojnë seksionin e mbështetjes me telefon. Një tjetër mundësi është të gjeni përgjigje në seksionin FAQ.

Lucky Niki ofron mbështetje speciale për klientët VIP. Menaxheri VIP do t'i ndihmojë rollers të lartë me banking, dhurata bonuse dhe më shumë.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher