Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Lucky Nugget

Lucky NuggetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus 200 dollarë
Zgjedhje e gjerë Microgaming
ECogra certifikuar
Miqësore për celularin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje e gjerë Microgaming
ECogra certifikuar
Miqësore për celularin
Lucky Nugget is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në Lucky Nugget për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Lojtarët në Lucky Nugget shërbehen me 500+ lojëra, që në thelb do të thotë se nuk ka kufi për sasinë e argëtimit të shijuar në kazino. Adhuruesit e lojërave elektronike pajisen me një koleksion të gjerë lojërash me lojëra elektronike, duke përfshirë jackpot-e progresive. Disa lojëra kazino Lucky Nugget si adhuruesit e lojërave të tavolinës shërbehen me lojëra të tilla si Baccarat, Craps, Keno dhe variante ruletë.

Nëse jeni adhurues i lojërave të drejtpërdrejta Lucky Nugget, besojmë se do t'ju pëlqente gjithashtu kazino Mummys Gold. Lexoni rishikimin tonë të Mummys Gold këtu.

+4
+2
Mbyll

Software

Lucky Nugget ka bashkëpunuar me Microgaming, një zhvillues kryesor i softuerit të lojrave. Kjo do të thotë që lojtarët janë të siguruar për opsionet e mahnitshme të lojrave. Një përfitim tjetër i realizuar nga puna me Microgaming është shumëllojshmëria e lojërave, më shumë se 400, të cilat janë të gjitha të cilësisë së lartë. Softueri është i disponueshëm si version i shkarkueshëm ose i luajtjes së menjëhershme.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Lucky Nugget ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Bank Transfer, Credit Cards, Visa, Neteller, MasterCard , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Lucky Nugget është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Kur bëhet fjalë për kryerjen e pagesave, lojtarët e Lucky Nugget mund të përdorin një sërë opsionesh. Disa opsione të pranuara të depozitave të ofruara këtu përfshijnë kartat e parapaguara, kartat e kreditit, transfertat bankare dhe kuletat elektronike ndër të tjera. Teknologjia e kriptimit të të dhënave SSL siguron të gjitha opsionet e depozitave, gjë që nënkupton që të dhënat tuaja personale ose bankare mbahen të sigurta gjatë kryerjes së depozitave.

Withdrawals

Është e thjeshtë të pretendosh fitime në Lucky Nugget. Megjithatë, koha e tërheqjes varet nga mënyra e zgjedhur e tërheqjes. Disa nga opsionet e tërheqjes të ofruara në Lucky Nugget përfshijnë eChek, InstaDebit, MasterCard, Skrill dhe Neteller. Lista e opsioneve të tërheqjes është mjaft e gjerë, vetëm se disa opsione nuk janë krijuar për të gjitha rajonet ose vendet.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+11
+9
Mbyll

Languages

Lucky Nugget është i hapur për lojtarë nga shumë vende. Për t'i mbajtur lojtarët të angazhuar, faqja e internetit e Lucky Nugget është e disponueshme në shumë gjuhë, të cilat janë anglisht, frëngjisht, gjermanisht, suedisht, greqisht, spanjisht, holandisht, rusisht, norvegjeze, finlandeze, japoneze, italisht, portugalisht dhe daneze. Sipas të gjitha standardeve, këto mundësi gjuhësore janë më se të mjaftueshme.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Lucky Nugget . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Lucky Nugget i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Lucky Nugget është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Lucky Nugget Online Casino u krijua në 1998. Që atëherë, ajo u ofron lojtarëve opsione fantastike lojrash dhe, natyrisht, një shans për të fituar para të vërteta. Lucky Nugget është i licencuar nga Autoriteti i Lojërave dhe i certifikuar nga eCOGRA. Kështu, lojtarët që luajnë këtu janë të siguruar për një mjedis të ndershëm lojrash.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 1998

Account

Regjistrimi për një llogari me një Lucky Nugget hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Lucky Nugget dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Lucky Nugget u ofron lojtarëve një mundësi fantastike për të shijuar një bibliotekë masive lojërash kazino. Të dy përdoruesit e iOS Android shërbehen me një aplikacion celular të shkarkueshëm. Lojtarët që nuk janë të kënaqur me opsionet e shkarkimit nuk përjashtohen nga aksioni i lojës. Platforma e lojës së menjëhershme e bën kazinonë të luajtshme nga shfletuesit e kompjuterëve dhe smartfonëve.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Lucky Nugget për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Lucky Nugget shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Lucky Nugget ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Lucky Nugget në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Lucky Nugget Casino është mjaft bujare në ofertat e saj. Të gjithë lojtarët këtu mund të kenë akses në një sërë stimujsh për të luajtur. Ka një sërë bonusesh ditore, mujore dhe javore. Sikur kjo të mos mjaftonte, lojtarët kanë një shans për t'u bashkuar me programin e tyre të shpërblimeve të besnikërisë, i cili ofron pikë të rimbursueshme bazuar në nivelet e aktivitetit të dikujt në kazino.

Live Casino

Live Casino

Për t'u siguruar që lojtarët të ndihen të sigurt dhe të rehatshëm në kazino, Lucky Nugget ka një ekip profesionistësh të stafit mbështetës shumëgjuhësh të klientit. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës duke përdorur veçorinë e bisedës live, numrat e telefonit pa pagesë dhe emailin. Ekipi mbështetës është shumë i aksesueshëm dhe është i disponueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher