Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Lucky Wilds

Lucky WildsResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusBonus 1000 dollarë
Bonus kazino deri në 1000 €
Pagesa të shpejta
1000+ lojëra elektronike
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonus kazino deri në 1000 €
Pagesa të shpejta
1000+ lojëra elektronike
Lucky Wilds is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë jetike në kazinotë online pasi tërheqin lojtarë në platforma të tilla. Opsionet e bonusit të Lucky Wilds Casino kategorizohen në dy grupe: promovime të rregullta për të gjithë anëtarët dhe oferta speciale për abonentët VIP. Të gjitha bonuset ofrohen për lojëra specifike të kazinosë dhe janë subjekt i kërkesave të bastit për tërheqjet e fitimeve të bonusit. Nuk ka bonuse për lojtarët në hollin e kazinosë live. Disa nga opsionet e tjera të bonusit të disponueshme në Lucky Wilds Casino përfshijnë:

 • Çmimet ditore në para deri në 500,000 €
 • Një bonus mirëseardhjeje deri në 1000 €
 • Eksperiencë e egër VIP
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Një kazino në internet është po aq e mirë sa lloji i lojërave që ofron për lojtarët e saj. Lucky Wilds Casino ka një gamë të gjerë lojërash të drejtpërdrejta të kazinosë, duke e bërë atë një destinacion të shkëlqyer mes lojtarëve të kazinosë live. Seksioni i kazinosë live mundësohet nga studio lojërash me reputacion, duke garantuar cilësi dhe sasi. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk mund të luhen falas; prandaj lojtarët duhet të depozitojnë fonde duke u bashkuar në një tryezë të drejtpërdrejtë.

Blackjack live

Blackjack quhet gjithashtu 21, dhe ky emër vjen nga mekanizmat e tij fitues. Një lojtari duhet të ketë një grup letrash që nuk i kalojnë 21 në total. Letrat duhet të jenë gjithashtu karafil ose lopata për t'u siguruar që mund ta përfundoni lojën, pra përfshirja 'e zezë' në emër. Kjo lojë ka variacione të shumta që janë të orientuara nga rajoni ose kazino. Disa nga opsionet live blackjack në Lucky Wilds Casino përfshijnë:

 • Blackjack Karaibe
 • Blackjack Classic
 • Blackjack VIP Alpha
 • Një Blackjack
 • Blackjack me shpejtësi

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një lojë e lashtë dhe popullore kazino. Kazinoja e saj rrotulluese nuk ishte menduar fillimisht për kumar. Megjithatë, shpikësit e kuptuan potencialin e saj, dhe kjo është arsyeja pse ne e kemi lojën sot. Kjo lojë ka rregulla të thjeshta dhe mekanizma fitues. Një lojtar duhet të jetë i pajisur me aftësitë dhe teknikat e nevojshme për të siguruar që të bëjë më shumë fitime bastesh. Disa nga opsionet e ruletit live në Lucky Wilds Casino përfshijnë:

 • Ruletë+
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë franceze
 • Ruletë e modës
 • Oracle Blaze Roulette VIP

Baccarat live

Baccarat është një lojë e njohur kazino që u shpik në fillim të viteve 1800. Ajo bazohej në një kuvertë letrash. Kërkonte njohuri të mjaftueshme të nevojave të ndryshme për t'u siguruar që mund të hakoni fitimet. Loja është ideale për fanatikët e përvojës me aftësitë e vendosura për të nxjerrë më të mirën nga më të mirat pasi përfshihen aksione të larta. Disa nga opsionet e drejtpërdrejta të baccarat në Lucky Wilds Casino përfshijnë:

 • Baccarat me shpejtësi
 • Bac Bo
 • Bakarat bullgare
 • Salon Prive Baccarat
 • Baccarat Nuk ka komision

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Ka opsione të tjera të lojës live të disponueshme në Lucky Wilds Casino. Ato përfshijnë variacione të drejtpërdrejta të pokerit, craps dhe shfaqje lojërash. Disa nga këto lojëra janë ideale për eksploruesit që kërkojnë një lojë kazino me lojëra të ndryshme. Lojëra të tjera të kazinosë live në Lucky Wilds përfshijnë:

 • Bast në Poker
 • Pokeri i Karaibeve
 • Craps Live
 • Ëndrra tërheqëse
 • Rrota e fatit

Software

Lucky Wilds Casino është një platformë ideale lojrash pasi ofron shumë lojëra kazino live. Zgjedhja e pabesueshme e tregtarëve të drejtpërdrejtë është bërë e mundur duke bashkëpunuar me studio të ndryshme lojërash. Ato ndihmojnë për të siguruar që Lucky Wilds të sigurojë lojëra cilësore me grafikë me cilësi të lartë dhe transmetime të qarta.

Për më tepër, platforma i lejon anëtarët të kërkojnë lojëra kazino përmes ofruesve të softuerit. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë ofrojnë një përvojë realiste të lojërave të ngjashme me institucionet e kazinosë me tulla dhe llaç. Tregtarët e drejtpërdrejtë organizojnë të gjitha lojërat dhe lojtarët ndërveprojnë me krupierët në kohë reale. Studiot e njohura të lojërave përfshijnë:

 • Lojëra evolucionare
 • Lojë pragmatike
 • Vivo
 • BetGames
 • LiveGames
Payments

Payments

Metodat e pagesës i ndihmojnë lojtarët të bëjnë depozita dhe tërheqje në llogaritë e tyre të lojërave. Ato përfshijnë pagesa me kartë, transferta bankare, kuleta elektronike dhe pagesa kripto. Shuma minimale e depozitës është 20 €. Numri i metodave bankare të disponueshme ndryshon nga një vend në tjetrin. Disa nga mënyrat popullore të pagesës në këtë platformë përfshijnë:

 • Banka e shpejtë e menjëhershme
 • Bitpace
 • Jeton
 • ezeeWallet
 • Viza

Deposits

Lucky Wilds është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Lucky Wilds ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Visa, MasterCard , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Lucky Wilds për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

VisaVisa

Withdrawals

Lucky Wilds u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

+1
+-1
Mbyll
Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+165
+163
Mbyll

Languages

Lucky Wilds Casino është një kazino ndërkombëtare në internet e aksesueshme në shumë rajone. Është arsyeja e vetme që faqja është e disponueshme në gjuhë të ndryshme për të siguruar që të gjithë lojtarët ose anëtarët aspirantë të kuptojnë termat dhe kushtet përpara se të regjistrohen në platformë. Gjuhët e disponueshme në Lucky Wilds Casino përfshijnë:

 • anglisht
 • polonisht
 • Thai
 • norvegjeze
 • finlandez
AnglezeEN
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Lucky Wilds . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Lucky Wilds i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Lucky Wilds është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Lucky Wilds është një kazino relativisht e re në internet e krijuar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Pentorpia Entertainment NV, një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Curacao. Operacionet e saj të lojërave në internet janë të licencuara dhe të rregulluara nga Qeveria e Curacaos. Kompania punon me House Rules Group Limited, një kompani e regjistruar sipas ligjeve të Qipros, që vepron si ofrues i shërbimeve të pagesave. Lucky Wilds Casino është një platformë delikate me një prekje moderne. Kazinoja online është unike në krahasim me konkurrentët e saj dhe ofron disa veçori të pazakonta. Ka një temë të lehtë që plotëson dizajnin e pastër të faqes në internet. Ekziston një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që lehtëson navigimin dhe aksesin e veçorive.

Platforma është e aksesueshme në pajisje të ndryshme, gjë që e bën atë ideale për përdoruesit e iOS, Android dhe Windows. Pavarësisht mungesës së një aplikacioni celular, versioni celular nuk i kufizon lojtarët nga përvoja magjepsëse pasi të gjitha veçoritë janë të pranishme dhe të aksesueshme. Lexoni këtë përmbledhje të drejtpërdrejtë të kazinosë për të mësuar më shumë rreth hollit të kazinosë live të Lucky Wilds.

Pse të luani Live Casino në Lucky Wilds Casino

Lucky Wilds Casino është një platformë unike që ofron një përvojë tërheqëse të lojërave. Lojtarët mund të kërkojnë lojëra të shumta të ofruara nga studiot e tyre përkatëse të lojërave, ndryshe nga mënyra konvencionale e përdorimit të llojeve të lojës. Ndryshe nga kazinotë e tjera të mëdha në internet, faqja është thjesht një kazino pa libër sportiv, gjë që u lejon zhvilluesve të përmirësojnë nevojat e ndryshme të lojtarëve.

Faqja mirëpret anëtarë nga pjesë të ndryshme të botës dhe është në dispozicion në shumë gjuhë për aksesin e grupeve nga rajone të ndryshme. Ai gjithashtu ka përfshirë metoda të besueshme pagese për të siguruar që lojtarët të lehtësojnë lehtësisht transaksionet. Metodat e shumëfishta të monedhës plotësojnë këtë të fundit.

Fakte të shpejta

Kompania: House Rules Group
Viti i themelimit: 2022

Account

Regjistrimi për një llogari me një Lucky Wilds hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Lucky Wilds dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Faqja ka një ekip mbështetës të besueshëm që është gjithmonë i gatshëm dhe i disponueshëm për të përmbushur nevojat e të gjithë lojtarëve. Ai është kritikuar për përmirësimet e tij pasi ka qenë në gjendje të marrë parasysh të gjitha ankesat ose sfidat që lojtarët raportojnë për t'i ndihmuar ata të përmirësojnë faqen. Ju mund të kontaktoni tavolinën e shërbimit ndaj klientit përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit 24/7 ([email protected]).

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë Lucky Wilds?

Lucky Wilds Casino është një kazino relativisht e re në internet që u lançua në vitin 2022. Ajo operon ligjërisht në shumicën e vendeve nëpërmjet një licence lojrash nga Qeveria e Curacao. Ka një proces regjistrimi pa probleme që automatikisht do t'ju vërë në punë. Ai ofron një koleksion të madh të lojërave të kazinosë dhe tregtarëve të drejtpërdrejtë. Këto lojëra mundësohen nga studiot e lojërave të njohura në treg.

Lucky Wilds ka një ekip solid mbështetës që i ndihmon anëtarët me sfidat. Ekziston një seksion i përgjegjshëm i lojërave për t'u dhënë ndihmë profesionale lojtarëve me probleme të varësisë nga lojërat. Ai ka një seksion të detajuar FAQ që përditëson anëtarët e rinj për të gjitha procedurat dhe pyetjet e zakonshme që bëjnë shumica e lojtarëve. Kjo i ndihmon ata të lundrojnë dhe të përdorin faqen pa komplikime.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Lucky Wilds për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Lucky Wilds shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Lucky Wilds ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Lucky Wilds në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Lucky Wilds . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Lucky Wilds janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher