Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Mason Slots

Mason SlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.1/10
BonusBonus 400$ + 100 rrotullime falas
Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
Specializohet në lojëra elektronike
Rrotullime javore falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
Specializohet në lojëra elektronike
Rrotullime javore falas
Mason Slots is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Përpara se të bashkoheni në një kazino online ose live si një lojtar i ri, gjëja e parë që duhet të bëni është të vlerësoni bonusin kryesor të kazinosë. Nëse jeni si shumica e lojtarëve të rinj, ndoshta keni pyetur veten pse kazinotë konkurrojnë për bonuse. Mund të përfitoni nga bonuset dhe promovimet fantastike në kazino live në lojëra elektronike Meson dhe të luani lojëra tavoline me disa para shtesë në llogarinë tuaj. Lojtarët e tregtarëve të drejtpërdrejtë mund të përfitojnë nga këto oferta:

 • Ofertë bonus pa depozitë: Një kazino bonus pa depozite do t'ju japë një bonus pa pasur nevojë të depozitoni para në llogarinë tuaj. Një qëllim i një bonusi pa depozite në kazino është të tërheqë shumë lojtarë me shpresën se ata do të bëhen të varur nga lojërat e tyre dhe do të kthehen.
 • Opsionet e kthimit të parave: Shumë mundësi për kthim parash janë përgatitur për lojtarët e kazinosë live.
 • Oferta e mirëseardhjes: 200 € në depozitë
Kodet e bonusitKodet e bonusit
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Mason Slots Casino përmban një numër të konsiderueshëm tavolinash me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ka shumë diversitet, dhe duhet të tërheqë një gamë të gjerë interesash dhe prirjesh. Mason Slots ka filluar të konkurrojë me disa nga blackjack-et më të pabesueshme live dhe kazinotë e ruletit live, me pjesën më të madhe të tavolinave kushtuar blackjack-ut dhe ruletës.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Mason Slots Casino ka një numër të madh tavolinash ruletë live me cilësi të lartë. Ruleta amerikane, evropiane dhe franceze janë variacionet më të zakonshme të lojës. Lojëra të tjera janë unike në versionin e tyre të drejtpërdrejtë të kazinosë online, si ruleta e shpejtësisë, ku veprimi është dukshëm më i shpejtë dhe ju lejon të vendosni më shumë baste me kalimin e kohës. Çdo lojë ruletë është e disponueshme në një larmi gjuhësh. Tregtarët që flasin gjuhën vendase nga Rusia, Norvegjia, Spanja, Franca dhe vende e rajone të tjera në mbarë botën drejtojnë këto lojëra.

Lojërat më të njohura të ruletës live janë:

 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë Rrufeja
 • Pllakë lojë Ruletë Live
 • Ruletë automatike me shpejtësi
 • Ruletë zhytëse

Blackjack live

Loja më e njohur e kazinosë live e Mason Slots është blackjack me tregtar live. Ka mbi 80 lojëra blackjack në faqe, secila me tregtarin e saj, kështu që do të ketë gjithmonë një vend të hapur për ju. Blackjack Speed dhe Blackjack Infinite janë dy nga tavolinat më të njohura, dhe blackjack live, si ruleta, mund të luhet në shumë gjuhë. Lojëra të tjera kryesore të këtij seksioni janë:

 • Blackjack klasik me shpejtësi 1
 • Blackjack Classic 3
 • Blackjack klasik me shpejtësi 13
 • Blackjack klasik me shpejtësi 17
 • Blackjack Classic 8 dhe shumë të tjerë

Baccarat live

Live baccarat është një lojë bazë që është e shkëlqyeshme për fillestarët. Ai përmban një larmi dhomash që mund t'i provoni. Bakarati i shpejtësisë është veçanërisht i popullarizuar për shkak të veprimit të tij të shpejtë, duke ju lejuar të vendosni më shumë baste për një kohë më të gjatë.

Më poshtë janë disa nga titujt që do të gjeni në baccarat Live:

 • Bakarat A
 • Salloni Prive Baccarat B
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • No Comm Speed Baccarat A
 • Rrufeja Baccarat

Software

Ofruesit e softuerit janë kritikë për suksesin e çdo kazinoje në internet pasi ata krijojnë lojërat që ju pëlqejnë aq shumë. Mason Slots realizoi ofertën mbresëlënëse të kazinosë së drejtpërdrejtë duke bashkëpunuar me disa nga specialistët më të mëdhenj të industrisë së lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë, furnizuesi aktual aktual i tregtarëve të drejtpërdrejtë.

 • Evolucioni i lojërave

Ky central elektrik ka ofruar pjesën më të madhe të tavolinave të drejtpërdrejta dhe llojeve të lojërave.

Payments

Payments

Opsionet e pagesës nuk janë shumë të ndryshme, por ato janë të përshtatshme për të adresuar kërkesat e lojtarëve. Mason Slots lejon metodat e mëposhtme të depozitimit dhe tërheqjes:

 • SOFORT
 • Paysafecard
 • Viza
 • Neteller
 • Me besim, dhe të tjerët

Shuma minimale e depozitës ose tërheqjes është 20 dollarë. Kërkesat për tërheqje përpunohen shpejt në Mason Slots Casino, me shumicën e tyre të përfunduara menjëherë. Tërheqja juaj do të autorizohet të paktën brenda 24 orëve.

Deposits

Mason Slots është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Mason Slots ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Visa, Skrill, Neteller, Maestro , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Mason Slots për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

VisaVisa
+4
+2
Mbyll

Withdrawals

Mason Slots u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+167
+165
Mbyll

Languages

Faqja e internetit e Mason Slots Casino është kryesisht në anglisht. Nga ana tjetër, lojtarët nga zona të ndryshme mund të hyjnë në sit gjuhë alternative. Kjo veçori u përfshi për t'i lejuar të gjithë lojtarët e kazinove të lojërave elektronike Mason të ndjehen të qetë dhe të shijojnë përvojën e tyre të lojërave. Mund ta ndryshoni me shpejtësi gjuhën duke klikuar në këndin e sipërm djathtas të faqes së internetit. Gjuhët e mëposhtme mbështeten gjithashtu:

 • gjermanisht
 • finlandez
 • norvegjeze
GjermaneDE
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Mason Slots . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Mason Slots i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Mason Slots është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Mason Slots Live Casino është themeluar në vitin 2020 dhe është i licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Kazinoja u lançua me mbi 3300 lojëra elektronike dhe lojëra kazino, dhe kazinoja e saj e tregtarit të drejtpërdrejtë ka shumë për të ofruar. Kazinoja Mason Slot ju lejon të luani me njerëz të vërtetë ndërsa argëtoheni – dhe një shans për të treguar talentet tuaja.

Mason Slots Casino filloi me mbi 200 tavolina të dallueshme të tregtarëve të drejtpërdrejtë të marra nga disa zhvillues të mëdhenj të programeve kompjuterike të kazinosë live, ndryshe nga shumë kazino të tjera në internet. Mason Slots Casino është një tjetër kazino live online që ofron një bollëk lojërash fantastike dhe më shumë. Si të tillë, ne ndihemi të detyruar t'ju ofrojmë një rishikim të plotë të Mason Slots Casino. Këtu, ne do të shqyrtojmë gjithçka që lidhet me lojërat, bonuset, sigurinë, mënyrat e pagesës dhe më shumë.

N1 Interactive ka marrë anën më të rafinuar të Frimasonëve, duke krijuar një kazino me një pamje dhe ndjesi unike dhe një shumëllojshmëri karakteresh dhe tiparesh magjepsëse.

Mason Slots mund të luhet gjithashtu në tableta dhe smartfonë, si dhe në internet. Lojërat mund të aksesohen drejtpërdrejt nga shfletuesi dhe lojtarët në Holandë nuk kanë nevojë të shkarkojnë asgjë.

Pse Plat në Mason Slots Casino?

Mason Slots Casino synon të sigurojë një përvojë të përgjegjshme dhe të sigurt të lojërave. Kjo është veçanërisht e rëndësishme kur luani në tavolinat e kazinove të drejtpërdrejta pasi është shumë e lehtë të humbasësh ndjenjën e kohës.

Kompensimi i ftohjes mund të përdoret për t'ju penguar të hyni në llogarinë tuaj për një periudhë të gjatë. Kjo veçori mund të rregullohet që të zgjasë nga një ditë në gjashtë muaj.

Kazinoja ka një dizajn miqësor për përdoruesit, tërheqës estetikisht që e bën të lehtë navigimin për lojtarët e rinj dhe me përvojë. Lobi i lojërave është gjithashtu i organizuar, duke e bërë të lehtë për lojtarët të zgjedhin lojën e tyre të preferuar.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Regjistrimi për një llogari me një Mason Slots hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Mason Slots dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Çdo lojtar kërkon udhëzime herë pas here. Anëtarët e kazinosë MasonSlots mund të kërkojnë mbështetje nëse është e nevojshme. Metoda më e shpejtë dhe më e përshtatshme do të jetë biseda live. E-mail-i është një formë tjetër kontakti dhe shërbimi është i disponueshëm 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë.

Ju gjithashtu mund t'i dërgoni email stafit të kujdesit ndaj klientit duke shkuar te skeda 'mbështetje' dhe duke plotësuar formularin e kontaktit. Për shkak se operatorët e drejtpërdrejtë iu përgjigjën saktë të gjitha pyetjeve tona, biseda e drejtpërdrejtë është metoda e preferuar e mbështetjes.

 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Email
 • Faqe FAQ

Pse ia vlen të luhet në Mason Slots Casino

Shumëllojshmëria e lojërave të disponueshme në Mason Slots është ndoshta tipari më tërheqës i tij. Ka kaq shumë lojëra elektronike të ndryshme me kaq shumë tema, veçori dhe metoda të ndryshme për të fituar, saqë pothuajse ndihet sikur shumëllojshmëria është e pafundme!

Ndoshta mungesa e opsioneve të shumta të pagesës do të jetë e vetmja pengesë e vogël e kazinosë Meson Slots Live. Megjithatë, pagesat janë brenda rregulloreve dhe nuk kërkojnë kohë. Ekziston gjithashtu nevoja për të zgjatur periudhën e bonusit të mirëseardhjes.

Na pëlqen kazinoja e drejtpërdrejtë, promovimet e rregullta dhe faqja e internetit miqësore për përdoruesit. Nëse po mendoni të bashkoheni për të luajtur në Mason Slots, ne ju këshillojmë fuqimisht ta bëni këtë.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Mason Slots për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Mason Slots shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Mason Slots ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Mason Slots në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Mason Slots . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Mason Slots janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher