Megapari

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Në pronësi dhe operim nga Orakum NV, Megapari ofron gjithçka nën një çati. Kazinoja mirëpriti lojtarët e saj të parë në gjysmën e dytë të 2019, dhe që atëherë, ka bërë një emër të shkëlqyer për veten. Është kazinoja e preferuar për bastet sportive, lojërat e kazinosë dhe tregjet financiare. Lojërat e ofruara këtu përfshijnë lojëra elektronike, letra me gërvishtje, ruletë dhe shkop polici.

Megapari

Games

Megapari është streha e çdo lojtari në internet. Çdo gjë për të cilën një lojtar dëshiron të vë bast, ai do të gjejë një mënyrë për ta bërë atë në këtë kazino. Lojtarët kanë akses të pakufizuar në pokerin online, bingo, baste televizive, e-sporte dhe një libër i madh sportiv. Pavarësisht nga shumëllojshmëria masive e lojërave të kazinosë, faqja e internetit Megapari nuk ndihet shumë e mbushur me njerëz.

Withdrawals

Megapari është i njohur për tërheqjet e tij super të shpejta dhe madje falas. Kazinoja e bën shumë të lehtë procesin e tërheqjes. Lojtarët mund t'i nxjerrin paratë e tyre duke përdorur karta bankare, kuleta elektronike, EcoPayz, Transfertat bankare, kuletat e kriptomonedhave dhe kartat e parapaguara. Ofrimi i zgjidhjeve të kriptomonedhave tregon se Megapari është një kazino serioze e fokusuar të jetë në ballë të teknologjisë moderne online.

Monedhat

Nëse lojtarët e fatit po kërkojnë një kazino në internet që pranon një gamë të gjerë monedhash, Megapari është vendi për të kontrolluar. Anëtarët kanë shumë opsione për të zgjedhur, duke filluar nga opsionet e Fiat deri te kripto-valutat. Kazinoja pranon monedha vendase nga vendi, si Dollari, Peso, Manat e Azerbajxhanit, Yeni japonez, Juan kinez, dhe shumë të tjera.

Bonuses

Siç pritej për një faqe me kaq shumë pjesë lëvizëse, Megapari ka bonuse të mahnitshme në lëvizje. Lojtarët e rinj marrin fillimisht 100% bonus depozite deri në 300 Euro dhe 30 rrotullime në Book of Gold. Shpërblimet nuk mbarojnë këtu; lojtarët marrin një bonus 50% në depozitën e dytë dhe 25% në depozitën e tretë dhe të katërt.

Languages

Gjuhët e kazinosë në internet janë të rëndësishme për shumë arsye të ndryshme. Pse një lojtar do të kalonte në procesin e përpjekjes për të kuptuar përmbajtjen e kazinosë në internet, megjithatë qindra kazino të tjera ofrojnë përmbajtjen në gjuhën e preferuar? Megapari e kupton këtë dhe ofron më shumë se 30 gjuhë, duke përfshirë anglisht, greke, finlandeze, gjermane dhe frëngjisht, ndër të tjera.

Mobile

Lojërat moderne të kazinosë në Megapari janë zhvilluar në forma HTML 5, të cilat u mundësojnë lojtarëve të kenë një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave të fatit në çdo pajisje dhe nga çdo vend. Gjithashtu një menu në krye të ekranit ndan çdo seksion të lojës. Seksioni i kazinosë shfaq një listë gjigante të lojërave të kazinosë, duke përfshirë baccarat, ruletë, bingo dhe poker.

Promotions & Offers

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë i lejojnë lojtarët të dëshmojnë procesin e lojërave në një mjedis autentik, dhe kazino Megapari e di këtë. Megapari ka një gamë të gjerë lojërash kazino live, duke përfshirë variacione ruletë, baccarat dhe poker. Kartat gërvishtëse, keno, dhe lojtarët e bingos nuk do të ndihen të lënë pas dore. Lojtarët mezi mund të shterojnë ngarkesat e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në kazino.

Software

Softueri i kazinosë ndikon shumë në përvojën e një lojtari në internet. Megapari përdor softuer nga furnizuesit kryesorë të lojërave, duke përfshirë por pa u kufizuar në Iron Dog, Endorfina, Amatic, Evoplay, Play N Go dhe Betsoft. Megapari pret lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë nga mbi njëzet ofrues të ndryshëm, që është dukshëm më shumë se sa lojtarët do të gjejnë në shumë kazino online.

Support

Gjithashtu, bastorët mund të kontaktojnë me mbështetjen e klientit në Megapari 24/7 përmes telefonit, bisedës dhe emailit. Ata gjithashtu mund të paraqesin kërkesën e tyre duke plotësuar formularin e kontaktit në internet të disponueshëm në faqen e tyre të internetit. Bastorët nuk duhet të shqetësohen për ngecjen gjatë lojës sepse dikush pret t'i ndihmojë ata.

Deposits

Megapari është një kazino në avantazh, duke pasur parasysh metodat e tij klasike të marrjes së fondeve brenda dhe jashtë llogarive. Ai gjithashtu mbështet metoda moderne si kriptovalutat. Disa nga metodat e mbështetura të depozitave në Megapari përfshijnë Visa, MasterCard, Neteller, Ecopayz dhe Skrill. Mbi të gjitha, Megapari pranon më shumë se 20 kriptovaluta të ndryshme, duke përfshirë Bitcoin, Ethereum dhe Zcash.

Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (41)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (65)
Arena of Valor
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCraps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Hurling
Karlingu
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
Lakros
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
StarCraft 2
Surfing
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Valorant
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit CardEcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
ePay
MonedhatMonedhat (57)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (10)
Brazili
India
Irani
Malajzia
Moldavia
Sllovenia
Tajlandë
Turqia
Uzbekistani
Vietnami
SoftwareSoftware (58)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Apollo Games
August Gaming
BF Games
BGAMING
Belatra
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Endorphina
Espresso Games
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Ganapati
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Join Games
Kalamba Games
Leander GamesMicrogaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Rival
SYNOT Game
Slingo
Spadegaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
We Are Casino
World Match
Xplosive
ZEUS PLAY