Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Mr Green

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në Mr Green për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Mr Green Casino ofron një gamë të gjerë lojërash kazino moderne dhe tradicionale. Ka shumë lojëra të automateve në internet që klientët thuhet se kënaqen duke luajtur. Ka shumë lojëra klasike të kazinosë gjithashtu në faqen e internetit, duke përfshirë stile të ndryshme të pokerit, ruletit dhe një dysheme të drejtpërdrejtë kazinoje për të luajtur kundër të tjerëve.

+18
+16
Mbyll

Software

Makinat e fatit në internet janë zhvilluar nga shumë kompani softuerësh, të cilët kanë demonstruar besueshmëri në treg. NetEnt është një nga prodhuesit më të famshëm të makinerive të lojërave elektronike në internet, dhe është e mundur të gjesh lojëra elektronike të tyre të disponueshme për t'u luajtur në kazino Mr Green, së bashku me lojëra elektronike të tjera të njohura të kompanive softuerike.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Mr Green ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Visa, Maestro, FastPay, Skrill, PaysafeCard , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Mr Green është zgjedhja juaj kryesore.

$10, €/£10
Depozita minimale
$10, €/£30
Tërheqja minimale

Deposits

Për të depozituar para në Mr Green Casino, klientët duhet të përdorin një nga katër metodat: Mastercard, Visa, Skrill ose Neteller. Klientët mund të përdorin gjithashtu një kombinim të këtyre ofruesve nëse dëshirojnë, dhe kjo lejohet nga kazinoja. Klientët gjithashtu mund të vendosin të përdorin transferta direkte bankare nëse është e nevojshme.

Withdrawals

Për të tërhequr para nga kazinoja, një klient duhet të ketë lidhur një mënyrë pagese me llogarinë e tij. Paratë mund të tërhiqen duke përdorur të njëjtat metoda si depozitat: Visa, Mastercard, Skrill, Neteller ose një transfertë direkte bankare. Megjithatë, lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se transfertat direkte bankare kanë një tarifë shtesë të bashkangjitur me to.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Mr Green Casino ofron një gamë të gjerë gjuhësh për të zgjedhur. Aktualisht, klientët mund të zgjedhin anglisht në MB, anglisht irlandeze, anglisht ndërkombëtare, suedisht, norvegjeze, spanjisht, italisht, gjermanisht, daneze dhe finlandisht. Edhe pse jo çdo lojë mund të shërbehet në çdo gjuhë, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë, si pokeri, do të përkthehen në lojë.

GjermaneDE
+6
+4
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Mr Green . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Mr Green i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Mr Green është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

Mjetet për vetë-kufizim

  • Mjeti i kufirit të depozitës
  • Mjeti i kufirit të seancës kohore
  • Mjeti për vetë-përjashtim
  • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
  • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Mr Green është një kazino në internet, e përqendruar rreth temës së pronarit që e quan veten "Mr Green". Ai paraqitet si një burrë i veshur me një kostum jeshil, i cili kënaqet duke ndihmuar klientët e tij të argëtohen dhe të fitojnë në lojërat e kazinosë. I gjithë faqja e internetit përdor një temë të gjelbër në të gjitha faqet.

Fakte të shpejta

Kompania: WILLIAM HILL ORGANIZATION LIMITED, Mr Green Ltd Casinos
Viti i themelimit: 2008

Account

Regjistrimi për një llogari me një Mr Green hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Mr Green dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Mr Green Casino u ofron klientëve zgjedhjen midis lojës në faqen e tyre të internetit ose në aplikacionin e tyre celular të ndërtuar me porosi. Aplikacioni celular është i disponueshëm si në dyqanin Android ashtu edhe në dyqanin e aplikacioneve Apple. Kazino ofron një modalitet të lojës live, megjithëse kjo është e disponueshme vetëm përmes faqes së tyre të internetit.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Mr Green për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Mr Green shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Mr Green ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Mr Green në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Mr Green Casino u ofron të gjitha regjistrimeve të reja një ndeshje depozitash. Kur një klient i ri depoziton deri në 100 £, kazino do të shtojë automatikisht një bonus prej 100 £ në llogarinë e tij. Klientët gjithashtu mund të marrin rrotullime bonus kur ata vënë bast një shumë më të madhe se 20 £. Kazinoja organizon rregullisht ngjarje të veçanta dhe shpërblime për klientët që kthehen.

FAQ

Live Casino

Live Casino

Mr Green Casino ofron shumë mënyra për të kontaktuar ekipin mbështetës nëse një klient ka nevojë për ndihmë në çdo moment gjatë krijimit të llogarisë, depozitimit të parave ose tërheqjes së parave. Mbështetja ofrohet 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë përmes bisedës live, emailit dhe telefonit, megjithëse ata kanë vetëm një numër të regjistruar në Mbretërinë e Bashkuar.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher
Z. Green's Live Casino shpall Pool çmimesh prej 3 milion Euro
2021-07-28

Z. Green's Live Casino shpall Pool çmimesh prej 3 milion Euro

Kazino celulare live po bëhen dalëngadalë një nga lojërat e kazinove më të miratuara në celular. Shumica e kompanive të zhvillimit të softuerit të kazinosë po bëjnë zgjidhje miqësore për celularin për klientët e tyre, duke ofruar gjithashtu një grup të madh çmimesh. Dhe pikërisht këtu u dallua kazinoja live e z. Green nga të tjerat.

Z. Green hap tavolinat e tyre të Klubit Royal Live të Kazinosë
2019-08-15

Z. Green hap tavolinat e tyre të Klubit Royal Live të Kazinosë

"Z. Green ka hapur tavolinat e tyre live të kazinosë Club Royal që mbulojnë të gjitha nevojat e lojtarëve të blackjack nga e gjithë bota. Ata kanë hapur disa tavolina që kanë shumë vende, dhe ata do t'i përdorin këto tavolina për të ndihmuar lojtarët të marrin përvojën e drejtpërdrejtë të kazinosë pa të vërtetë vozitje ose fluturim drejt një kazinoje. Kazinoja i është kushtuar lojës së gjallë dhe ky zgjerim e bën atë edhe më argëtues për të gjithë.