Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Neon54

Neon54Responsible Gambling
CASINORANK
8.5/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
Shumë mënyra pagese
Gamification unik
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
Shumë mënyra pagese
Gamification unik
Neon54 is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Nëse dikush është duke kërkuar për bonuse, Neon54 mund të jetë vendi për ta. Kjo kazino ka shkuar shumë më tepër për t'u ofruar lojtarëve të kazinosë drejtpërdrejt diçka të veçantë për të brohoritur gjatë lojës.

Gjatë testimit të kësaj, u shfaqën ofertat e mëposhtme:

 • Live Cashback: 25% deri në 200 €

Është në dispozicion një herë në javë. Mos harroni se të dielave, duhet të kërkoni kthim parash përmes bisedës live ose emailit.

 • Bonusi i Pashkëve: 33% deri në 330 €

Gjatë Pashkëve ata ofrojnë bonuse për lojtarët e kazinosë live

 • Bonusi i besnikërisë për Kazino Live: Përveç kthimit të parave të drejtpërdrejta, ata ofrojnë bonuse besnikërie për lojtarët e tyre të kazinosë live.
Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+4
+2
Mbyll
Games

Games

Në vend që të luajnë kundër tregtarëve të krijuar nga kompjuteri, shumë zgjedhin të luajnë kundër tregtarëve të vërtetë. Kjo u jep gjërave një atmosferë më të vërtetë. Luajtja e lojërave të drejtpërdrejta me tregtarë në kazino Neon54 është e dyta vetëm pas shkuarjes në Las Vegas. Kjo kazino live ka një shumëllojshmëri të lojëra interesante me tregtarë të drejtpërdrejtë nga drejtuesit e industrisë. Ka variante emocionuese të blackjack live, ruletë dhe baccarat në kazino live Neon54.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Lojërat më të mira në këtë seksion përfshijnë:

 • Club Royale Roulette
 • Mega Roulette
 • Ruletë ndriçuese
 • Ruletë e menjëhershme

Blackjack live

Lojërat e njohura në këtë seksion janë:

 • Partia Blackjack
 • Prizë e zezë me fuqi
 • Blackjack Azure

Baccarat live

Seksioni i lojës Bacarat live ka shumë variante emocionuese duke përfshirë:

 • Baccarat me shpejtësi
 • Baccarat e pasurisë së artë
 • Pa Baccarat komisioni
 • Shikoni Baccarat

Lojëra të tjera:

 • Pokeri i Karaibeve
 • Kazino Hold'em
 • Koha e Çmendur

Software

Neon54 ka një përzgjedhje fantastike të kazinosë live. Seksioni i drejtpërdrejtë i kazinosë tashmë përfshin mbi 160 fotografi të vogla të lojrave dhe vizita në lobet e shumta e çon totalin në mbi 250. Këto lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë mbështeten nga ofruesit kryesorë të softuerëve të industrisë së lojrave. Disa nga ofruesit e softuerit të mbështetur në këtë kazino të drejtpërdrejtë janë:

 • Evolucioni
 • Pragmatike
 • Ezugi
 • Swintt
 • BetGames
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Neon54 ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Visa, Credit Cards, Bank Transfer, MasterCard, Neteller , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Neon54 është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Neon54 ofron një paketë bankare gjithëpërfshirëse për lojtarë nga e gjithë bota. Në varësi të vendit, alternativat bankare mund të ndryshojnë. Si depozitat ashtu edhe tërheqjet janë pa pagesë.

Disa nga opsionet bankare në këtë kazino live janë:

 • Shumë më mirë
 • MyFinity
 • EcoPayz
 • Ripple
 • Ethereum

Gjëja më interesante në këtë kazino live është pranimi i kriptomonedhës. Shumica e shërbimeve bankare kanë një limit mujor të tërheqjes prej €10,000. Maksimumi mund të rritet në 20,000 € me nivelin VIP 5.

Withdrawals

Neon54 u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+167
+165
Mbyll

Languages

Më shumë opsione përkthimi në gjuhë në çdo kazino të drejtpërdrejtë e bëjnë atë më të aksesueshëm nga lojtarët e lojërave nga çdo rajon anembanë globit. Në këtë rast, përsëri neon54 është ndër kazinotë më të mira të drejtpërdrejta që ofron një gamë të gjerë mbështetjeje gjuhësore për kumarxhinjtë. Disa nga gjuhët e mbështetura në këtë kazino të drejtpërdrejtë janë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • finlandez
 • turk
 • Ruse dhe shumë të tjera
PortugezePT
+10
+8
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Neon54 . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Neon54 i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Neon54 është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Neon54, i themeluar në vitin 2021 nga Rabidi NV, tregon se marrja e duhur e funksioneve të brendshme të iGaming nuk duhet të marrë një përjetësi. Kazino live Neon54 është një qendër lojrash që vibron me drejtësi, pasi ka një licencë për eGaming nga Qeveria e Curaçao.

Neon54 ka një fantastikehttps://livecasinorank.com/ Seksioni i drejtpërdrejtë i kazinosë tashmë përfshin mbi 160 fotografi të vogla të lojrave dhe vizita në lobet e shumta e çon totalin në mbi 250. Në të gjitha aspektet, flisni për shumëllojshmërinë! Ka shumë bonuse emocionuese për lojtarët e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Pse Plat në Live Casino

Kazino live Neon54 në pronësi dhe operuar nga Rabidi NV, një korporatë me bazë në Curacao që posedon një licencë Antillephone NV për të kryer aktivitete në internet.

Për sa i përket lojërave, departamenti i kazinosë live Neon54 ofron një udhëtim që me siguri do t'ju pëlqejë. Lojtarët mund të fillojnë duke parë titujt e ndryshëm dhe shitësit e programeve kompjuterike më të vlerësuar. Përndryshe, filloni me shanset e përmirësuara për të fituar shumë falë promovimeve të ndryshme të përfshira në përzierje.

Me ngjyrat blu për fëmijë dhe dritat neoni në të gjithë vendin, Neon54 krenohet me një skuadër të shkëlqyer yjesh pop. Kjo kazino e re e drejtpërdrejtë i çon lojtarët në një aventurë të Hollivudit.

Si një kazino live online e licencuar, Neon54 Casino duhet t'u përmbahet rregullave të caktuara për të mbajtur licencën e saj, si p.sh. ofrimi i një platforme të sigurt në të cilën lojtarët mund të luajnë lojëra. Për këtë qëllim, faqja përdor teknologjinë e enkriptimit dixhital 256-bit.

Në përputhje me protokollet kundër pastrimit të parave, lojtarëve do t'u kërkohet gjithashtu të paraqesin prova të dokumentuara të identifikimit. Të gjitha aspektet ligjore të asaj që ofron faqja janë të detajuara në T&C, lojërat janë vërtet të drejta dhe burimet e lojërave të përgjegjshme janë të aksesueshme nëse lojtarët kanë nevojë për këtë.

Lojërat emocionuese të marrëveshjeve të drejtpërdrejta me bonuse dhe një mjedis i sigurt e bëjnë shumë të sigurt lojën në këtë kazino live.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Regjistrimi për një llogari me një Neon54 hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Neon54 dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Nëse seksioni i shkurtër i FAQ-ve nuk e trajton problemin, lojtarët e fatit mund të kontaktojnë mbështetjen përmes faqes Na kontaktoni. Ekipi i shërbimit ndaj klientit është vërtet i dobishëm dhe efikas.

 • Bisedë e drejtpërdrejtë
 • Email

Lojtarët mund kontaktoni ekipin mbështetës nëpërmjet Live Chat, i cili është i disponueshëm 24/7, ose duke dërguar një email tek [email protected].

Faqja ofron një kohë të parashikuar përgjigjeje për bisedat me email, gjë që është e dobishme.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Neon54 për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Neon54 shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Neon54 ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Neon54 në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Neon54 . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Neon54 janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Neon54 Casino duket se ka thyer kodin për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për t'i mbajtur ata të argëtuar. Lojtarët që vizitojnë këtë vend mund të presin shumë gjëra të mrekullueshme.

Stimujt e ofruar janë të shkëlqyera për t'u dhënë lojtarëve një mundësi për lojëra shpërblyese, me një pjesë të drejtpërdrejtë të kazinosë që shtrihet përtej kufijve të diversitetit. Ndërsa Neon54 nuk ofron një linjë mbështetjeje telefonike, opsionet e tjera janë funksionale.

Si rezultat, rekomandohet fuqimisht që lojtarët të vendosin një kumar në seksionin e kazinosë live të një prej kazinove mahnitëse të vitit të kaluar!

Monedhat

Monedhat

Depozitat dhe tërheqjet në këtë kazino live mund të bëhen duke zgjedhur vendin. Kur lojtarët zgjedhin vendin e tyre nga lista e ofruar, ajo tregon monedhën sipas rajonit të tyre. Kjo është një tjetër pikë plus e kazinosë live Neon54. Ekziston një gamë e gjerë e mënyrave të mbështetjes së monedhës dhe pagesave. Disa nga monedhat e mbështetura janë:

 • dollarë amerikanë
 • euro
 • Lira turke
 • Rupia indiane
 • Krona Norvegjeze dhe shumë të tjerë
About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher