PalmSlots Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
PalmSlots Casino
PalmSlots Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillNeteller
Trusted by
Curacao

Rreth PalmSlots Casino

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, PalmSlots Casino shënon një 7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2022 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 01/07/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në PalmSlots Casino

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te PalmSlots Casino . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino ​, dhe ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Auto Live Roulette, Baccarat, Wheel of Fortune, Ruletë, Craps , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, PalmSlots Casino ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në PalmSlots Casino

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ​?

PalmSlots Casino ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Pragmatic Play, Habanero, Microgaming, NetEnt, Play'n GO , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në PalmSlots Casino

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si MuchBetter, Credit Cards, Skrill, Neteller, EcoPayz , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në PalmSlots Casino ?

PalmSlots Casino është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (3)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (50)
Auto Live RouletteBaccarat
Basketboll
Baste online
Bejsbolli
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Jackpot Roulette
Kabaddi
Kazino HoldemKeno
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lightning Dice
MMA
Motorsport
Overwatch
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoEcoPayz
Interac
Klarna
MiFinityMuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
Rapid Transfer
Revolut
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
MonedhatMonedhat (17)
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Peso uruguaiane
Reali Brazilian
Riali i Omanit
Riyal i Katarit
Saudi Riyal
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (12)
Arabia Saudite
Austria
Brazili
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (33)
Amatic Industries
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Golden Hero
Habanero
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Novomatic
Play'n GOPragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet