Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Play Million

Play MillionResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100 dollarë
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
Play Million is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në Play Million për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+2
+0
Mbyll
Games

Games

PlayMillion ofron llojet e mëposhtme të lojërave për të gjithë klientët: Slots, Ruletë, video poker, lojëra me letra gërvishtëse, lojëra me letra dhe tavolinë, dhe lojëra të drejtpërdrejta në kazino. Të gjitha lojërat brenda këtyre kategorive zhvillohen dhe ofrohen nga liderë në industri. Lojëra shtesë si Big Wheel dhe Doubles Heaven janë gjithashtu të disponueshme për shanse shtesë për të fituar të mëdha.

Software

Disa nga kompanitë më të mëdha të softuerit të industrisë janë paraqitur në PlayMillion, të tilla si NetEnt, Cryptologic (WagerLogic), NextGen Gaming, Lightning Box, WMS (Williams Interactive) dhe Big Time Gaming. Kompania mëmë e PlayMillion, Skill On Net Ltd., gjithashtu furnizon softuerin e vet të markës për një sërë lojërash, duke ofruar një element ekskluziviteti kur luani përmes PlayMillion.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Play Million ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si WebMoney, Bank Transfer, Visa, Neteller, MasterCard , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Play Million është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

PlayMillion ka një nga sferat më të mëdha të metodave të financimit të disponueshme në shumicën e kazinove në internet dhe celular. Për depozita, ata pranojnë Visa, MasterCard, Maestro, Siru Mobile, ecoPayz, Giropay, Sofort, Trustly, Paysafecard, Neteller, Skrill, PayPal, WebMoney, EntroPay, TrustPay, POLi, EuTeller, transferta bankare dhe një përzgjedhje të financimeve të tjera në internet. opsione.

Withdrawals

Opsionet e tërheqjes në PlayMillion janë po aq bujare sa metodat e financimit të depozitave, duke pranuar të gjitha kartat kryesore të debitit dhe kreditit, kuletat elektronike si Skrill dhe Neteller, transfertat direkte bankare dhe madje edhe çeqet. Tërheqjet mund të zgjasin nga 24 orë deri në 7 ditë pune për t'u reflektuar. Një limit mujor i tërheqjes prej 10,000 € vlen për të gjitha llogaritë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+173
+171
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+7
+5
Mbyll

Languages

Klientët mund të aksesojnë lojërat dhe ofertat në PlayMillion në një gamë të gjerë gjuhësh, duke përfshirë anglisht, frëngjisht, italisht, gjermanisht, bullgarisht, spanjisht, shqip, ukrainas, turqisht, lituanisht, indonezisht, rumanisht, rusisht, kroatisht dhe arabisht. Gjuhë të tjera si sllovenishtja dhe norvegjishtja janë gjithashtu të disponueshme nga përzgjedhja për t'u kujdesur për qëllimin e tyre të gjerë të klientit.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Play Million . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Play Million i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Play Million është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

PlayMillion.com është një uebsajt kryesor i kazinove në internet që u shërben lojtarëve anembanë globit në një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh lojrash. Kjo kompani është themeluar në vitin 2011, është në pronësi të kazinove Skill On Net Ltd. dhe është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës për të sjellë shërbime të besueshme dhe cilësore të lojërave të fatit për të gjithë klientët.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2011

Account

Regjistrimi për një llogari me një Play Million hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Play Million dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

PlayMillion ofron një sërë metodash mbështetëse për të mbajtur shërbimin ndaj klientit në një standard të lartë. Këto opsione përfshijnë kontaktimin me një qendër ndihme përmes bisedës së drejtpërdrejtë, telefonit dhe emailit. Ky shërbim është i disponueshëm 24/7 në një sërë gjuhësh, por shumë nga gjuhët e ofruara nuk janë të disponueshme jashtë orarit standard të punës së zyrës.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Play Million për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Play Million shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Play Million ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Play Million në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni në PlayMillion, të gjithë klientëve u ofrohet një bonus mirëseardhjeje që përfshin 25 rrotullime falas dhe një bonus depozite të parë deri në 1000 €. Ofertat dhe promovimet ditore janë gjithashtu të disponueshme në PlayMillion.com, të cilat u japin klientëve një shans për të fituar para dhe çmime të kthimit të parave, si dhe rrotullime falas dhe përfitime të tjera.

Live Casino

Live Casino

Llojet e kazinove të disponueshme kur luani kumar me PlayMillion përbëhen nga "Luaj në çast" dhe opsione të kazinos të shkarkueshme. Kjo i lejon lojtarët të kenë akses në lojërat e disponueshme në të gjitha pajisjet desktop Windows dhe Apple si në linjë ashtu edhe jashtë linje kur shkarkohen. Pajisjet celulare Android dhe Apple nuk mbështeten pasi nuk ka asnjë aplikacion celular PlayMillion.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher