Play Ojo

Age Limit
Play Ojo
Play Ojo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

PlayOjo është një kazino online e mesme me bazë në Maltë, në pronësi dhe operim nga SkillOnNet Ltd. e cila gjithashtu drejton QueenVegas, LuckyNiki dhe EUCasino, mes kazinove të tjera të drejtpërdrejta. Themeluar në vitin 2017, kazinoja rregullohet nga disa organe të njohura të lojërave të fatit, duke përfshirë Autoritetin e Lojërave të Maltës dhe Komisionin e Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Kazinoja është audituar publikisht nga eCOGRA për lojën e ndershme.

Games

Pavarësisht se i mungojnë stimujt për depozitat, PlayOjo ende trondit, falë mbi 2000 lojërave që ofron. Kazinoja krenohet me video poker, lojëra elektronike, ruletë, blackjack, lojëra elektronike jackpot dhe kazino live gjithashtu. Lojërat më të mira për të provuar në PlayOjo përfshijnë London Roulette, Starburst, 8th Wonder, Vikings Go Berzerk, e kështu me radhë.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve është po aq e lehtë sa depozitimi, por koha e kthimit ndryshon nga një platformë në tjetrën. Shumica e tërheqjeve nga eWallet do të zgjasin 24 orë, ndërsa tërheqjet e kreditit ose debitit shfaqen brenda dy deri në pesë ditë. Transfertat bankare pranohen gjithashtu dhe zgjasin dy deri në shtatë ditë. Kufijtë maksimalë të tërheqjes janë të kufizuara në 10000 dollarë.

Languages

PlayOjo nuk konsiderohet si një kazino globale, pasi shërben një treg të vogël gjeografik në MB, plus vendet anglishtfolëse dhe rajonet skandinave dhe nordike. Përveç anglishtes, është në dispozicion vetëm në finlandisht, norvegjeze dhe gjermane. Ndërfaqja ka një meny të dukshme gjuhësore në krye të djathtë.

Live Casino

PlayOjo Casino nuk ka një shërbim kaq të mirë ndaj klientit. Po, ka mbështetje për biseda të drejtpërdrejta, por ajo nuk është e disponueshme 24/7, dhe vizitorët duhet të identifikohen për të kontaktuar agjentët dhe ata zakonisht janë të zënë. Kazinoja live gjithashtu ka një linjë telefonike ndërkombëtare dhe një adresë emaili për kontakte të mëtejshme.

Promotions & Offers

PlayOjo ka disa plane promovimi, por për fat të keq, një bonus depozite nuk është në mesin e tyre. Ekziston një Program Besnikërie që u jep lojtarëve rrotullime falas për çdo dollar ose euro të depozituar. Kjo është gjithashtu ndër të paktat kazino që u ofrojnë lojtarëve të rinj rrotullime pa depozita. PlayOjo Casino nuk ka asnjë kërkesë për baste ose kushte të padrejta.

Software

Rritja e një portofoli kaq të pasur lojërash vjen me kontributin e konsiderueshëm të lojtarëve kryesorë në industri. PlayOjo Casino ka bashkëpunuar me kompani si NetEnt, NextGen Gaming, Evolution Gaming dhe Amaya Gaming, etj. Megjithatë, ka pasur një ankesë në lidhje me softuerin SkillOnNet i cili u regjistrua duke ofruar një veçori jo të rastësishme Video Poker Gamble.

Support

Ndërfaqja e PlayOjo është e lehtë dhe mund të aksesohet nga një desktop, tablet ose celular. Ofrohet si lojë e menjëhershme dhe kjo do të thotë që lojtarët nuk kërkojnë shkarkime; vetëm shfletuesi dhe plugin flash, kjo është ajo. Faqja e internetit është reaguese në të gjitha pajisjet dhe është e siguruar me enkriptim SSL për sigurinë e të dhënave.

Deposits

Depozitimi i parave në një llogari PlayOjo është shumë i lehtë me listën e gjatë të ofruesve të pagesave që kanë bashkëpunuar me kazinonë. Lojtarët mund të ngarkojnë llogaritë e tyre duke përdorur Neteller, Skrill, transferta bankare, PayPal, Visa, MasterCard, Maestro dhe Pay Safe Card mes platformave të tjera. Transaksionet janë të menjëhershme dhe shuma minimale e depozitës është 10 dollarë.

Total score10.0
Përfitimet
+ Mbi 3000+ lojëra
+ Rrotullime pa bast
+ Asnjë bast

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (14)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Fast Bank Transfer
FastPay
Instant Banking
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Q Card
Skrill
Sofortuberwaisung
Swish
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (10)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Afrika e Jugut
Danimarka
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (43)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amaya (Chartwell)
Bally
Bally Wulff
Barcrest Games
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Chance Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Foxium
GameArt
Gamomat
Genesis Gaming
Grand Vision Gaming (GVG)
IGT (WagerWorks)
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Nyx Interactive
Old Skool Studios
Play'n GOPragmatic PlayQuickfire
Rabcat
Real Time GamingRealistic Games
Red Tiger Gaming
SG Gaming
Shuffle Master
Sigma Games
SkillOnNet
Slingo
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
XPro GamingYggdrasil Gaming