PlayJango Live Casino Rishikoni

Age Limit
PlayJango
PlayJango is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score7.6
Përfitimet
+ Gama e gjerë e lojërave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (2)
Bonus të mirëpriturBonusi VIP
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Spanjolle
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (19)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (19)
Boleto
EPS
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Multibanco
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Postepay
Przelewy24
Skrill
Sofort
SporoPay
Teleingreso
Visa
Yandex Money
Zimpler
moneta.ru
MonedhatMonedhat (6)
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Danimarka
Finlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Spanja
SoftwareSoftware (45)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Amaya (Chartwell)
AristocratBally
Bally Wulff
Barcrest Games
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Foxium
GameArt
Gamomat
Ganapati
Gold Coin Studios
IGT (WagerWorks)
Just For The Win
Leap Gaming
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Oryx Gaming
Play'n GOPragmatic PlayQuickfire
Quickspin
RTG
Rabcat
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Scientific Games
Shuffle Master
Stakelogic
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming

Rreth PlayJango

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, PlayJango shënon një 7.6 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2017 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 13/01/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në PlayJango

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te PlayJango . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Poker, Lotaria, Kazino Holdem, Poker me tre letra, Texas Holdem , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, PlayJango ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në PlayJango

Me popullaritetin e lojërave të drejtpërdrejta në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ?

PlayJango ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Yggdrasil Gaming, Quickfire, Edict (Merkur Gaming), Pragmatic Play, BlaBlaBla Studios , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në PlayJango

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Paysafe Card, Neteller, Skrill, EcoPayz, Visa , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në PlayJango ?

PlayJango është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të tij përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.