Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë PlayToro

PlayToroResponsible Gambling
CASINORANK
8.22/10
BonusBonus 100$ + 25 rrotullime falas
Nuk nevojitet regjistrim
Pay N Play kazino
Përfitimet e statusit VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Nuk nevojitet regjistrim
Pay N Play kazino
Përfitimet e statusit VIP
PlayToro is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Regjistrimi për një llogari të kazinosë live online në PlayToro ju jep gjithashtu të drejtën të përfitoni nga ofertat e ndryshme të bonusit. E para prej tyre ndodh pasi të jeni regjistruar si lojtar i ri dhe të keni bërë një depozitë. Kjo ofertë mirëseardhjeje kërkon që ju të depozitoni të paktën 10 €, pas së cilës do të merrni një bonus 100%. Ky çmim ka një vlerë maksimale prej 50 €, por nuk mbaron me kaq. Në të njëjtin moment, kazino do t'ju japë 25 rrotullime falas. Këto rrotullime mund të shpenzohen në automatin Wild Toro të Elk Studios. Një bonus i mirëpritur 100% me një kërkesë bastesh prej 30% të x(d+b) tuaj është thjesht i papranueshëm. Për të qenë i sinqertë, preferohet të mos merrni pjesë fare. Megjithatë, kjo nuk do të thotë se PlayToro Casino është një faqe e keqe. Në fund të fundit, nuk ka të bëjë vetëm me përfitimet.

Bonusi i mirëseardhjesBonusi i mirëseardhjes
Games

Games

Lobi i lojërave PlayToro Live ofron një përvojë emocionuese ashtu si në një kazino të vërtetë, por me të gjithë veprimet që ndodhin në pajisjen tuaj inteligjente. Pragmatic Play, Playtech dhe Evolution Live janë ofruesit kryesorë të softuerit në seksionin e kazinosë live. PlayToro Casino ofron variante të drejtpërdrejta të baccarat, blackjack, ruletë dhe lojëra të tjera speciale. Të gjitha lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë të cilësisë së lartë dhe me definicion të lartë.

Blackjack live

Kjo është tabela më e njohur e tregtarëve të drejtpërdrejtë në shumicën e kazinove online dhe offline. Ju nuk keni nevojë të visheni me kravatën tuaj të zezë ose të visheni për të shijuar argëtimin; i gjithë veprimi është i disponueshëm nëpërmjet pajisjeve të shumta. Loja dhe rregullat janë shumë të thjeshta. Gjithçka që ju nevojitet është një dorë fituese më e mirë se tregtari. Disa nga titujt live blackjack përfshijnë:

 • Fuqia Blackjack
 • Një Blackjack
 • Blackjack VIP
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack Azure

Ruletë e drejtpërdrejtë

Titujt Live ruletë në PlayToro do t'ju ofrojnë një përvojë të qetë lojrash plot argëtim. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni numrin tuaj me fat, të zgjidhni të kuqe ose të zezë dhe të vendosni bast. Tregtari i drejtpërdrejtë do të rrotullojë rrotën e ruletës dhe do të presë të testojë fatin tuaj. Disa nga titujt përfshijnë:

 • Ruletë VIP
 • Auto Ruletë
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë kuantike
 • Mega Fire Blaze Roulette

Baccarat live

Bacarat live është zgjedhja juaj më e mirë nëse doni të nuhasni tavolinat e gjelbërta ose të dëgjoni kartat e përziera. Mund të filloni të mësoni se si të luani baccarat live duke përdorur kunje të vogla. Rregullat dhe loja janë të thjeshta. Ka baste anësore që lojtarët përdorin për të parashikuar një çift të përsosur. Këtu janë disa nga titujt:

 • Bakarat rrufeje
 • Grand Baccarat NC
 • Shtrydhje Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi
 • Baccarat Prestige

Lojëra të tjera

Seksioni i kazinosë live PlayToro nuk është i dedikuar vetëm për blackjack, ruletë dhe baccarat; ka lojëra të tjera speciale. Ka disa tituj video poker, si dhe lojëra speciale dhe shfaqje lojërash. Këto lojëra vijnë me lojëra dhe rregulla të ndryshme. Ato përfshijnë:

 • Cash ose Crash Live
 • Sweet Bonanza CandyLand
 • Money Drop Live
 • Tigri i Dragoit
 • Monopoly Live

Software

Karakteristika më joshëse e çdo kazinoje në internet janë lojërat e saj, por kazinoja sociale live PlayToro e çon atë në një nivel tjetër. Ajo ka arritur të vërshojë hollin e saj të lojërave online me tituj magjepsës duke bashkëpunuar me mbi 100 studio të ndryshme. Vetëm disa nga kompanitë që kanë kontribuar me lojëra në faqe janë:

 • Barcrest
 • Amaya
 • iSoftBet
 • Bally
 • Netent
 • Yggdrasil

Kjo do të thotë që në kazino do të gjeni më të mirën si në cilësi ashtu edhe në sasi.

+5
+3
Mbyll
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, PlayToro ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Jeton, PaysafeCard, Visa, AstroPay, GiroPay , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, PlayToro është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Kazinoja PlayToro pranon një përzgjedhje të gjerë mënyrash pagese, kështu që ju takon vërtet të vendosni se cila prej tyre ju tërheq më shumë. Disa mënyra standarde të pagesës që janë të arritshme janë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Me besim
 • Paysafecard

Depozitat që pranohen gjithashtu bëhen duke përdorur:

 • PayPal
 • Shumë më mirë

Disa nga mundësitë e mbetura janë:

 • Sofort
 • Transfertë e shpejtë bankare
 • Pagesat e menjëhershme të Citadel

Shuma më e vogël që mund të depozitoni në faqen e internetit është 10 €.

Withdrawals

Koha që ju duhet për të marrë kërkesën tuaj për tërheqje do të ndryshojë në varësi të opsionit të pagesës që zgjidhni. Është e rëndësishme të theksohet se sajti nuk ka nevojë që ju të bëni një kërkesë minimale për tërheqje përmes skedës "Metodat e pagesës". Megjithatë, kushtet përcaktojnë se duhet të kërkohet një minimum prej 20 € (50 € për transaksionet bankare). Nëse kërkoni një transfertë bankare, do të tarifoheni 10 € përveç nëse shuma është mbi 500 €.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+164
+162
Mbyll

Languages

Objektivat e kazinosë PlayToro janë një treg më i madh lojtarësh të vendosur në rajone të ndryshme të botës. Për të akomoduar të gjithë, faqja e internetit PlayToro mbështet disa gjuhë. Këto gjuhë janë ose të njohura ndërkombëtare ose dominuese në zonat ku operon kazino PlayToro. Disa nga gjuhët përfshijnë:

 • Anglisht (Ndërkombëtar, MB, Kanada)
 • gjermanisht
 • norvegjeze
 • finlandez
 • suedeze
 • daneze
 • Spanjisht
GjermaneDE
+4
+2
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në PlayToro . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, PlayToro i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

PlayToro është padyshim një nga më të fundit kazino live online ne kemi zbuluar të ofrojmë një shërbim plotësisht të sigurt. Ai jo vetëm që mban disa licenca për lojërat e fatit, por gjithashtu e bën sigurinë tuaj një përparësi kryesore. Ndërkohë, faqja bën një punë të shkëlqyer në promovimin e lojërave të fatit të përgjegjshëm duke ofruar lidhje me BeGambleAware dhe GamStop organizatave. Këto janë në dispozicion, si dhe një faqe e dedikuar për praktikat e përgjegjshme të lojërave.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

PlayToro Casino u krijua në 2018 nën licencën e lojërave të fatit të MGA dhe u siguron të gjithë lojtarëve një platformë të sofistikuar dhe të sigurt të kazinosë në internet. iTechLabs kontrollon rregullisht operatorin, duke i siguruar lojtarët që të gjitha lojërat janë testuar dhe konfirmuar në mënyrë të pavarur për drejtësi dhe paparashikueshmëri. PlayToro Casino ofron një mjedis interesant për lojtarët për të shijuar përvojat e tyre të lojërave, me një dizajn mjaft të gjallë. Nuk ka nevojë të shkarkoni asgjë për të luajtur këtu sepse gjithçka që operatori ka për të ofruar mund të aksesohet përmes një sërë shfletuesish të internetit në kompjuterë desktop, laptopë dhe pajisje celulare.

Pse të luani në kazino PlayToro

Disa kazino live online ofrojnë lojë të shkëlqyers, dhe Playtoro është një prej tyre. Kazino live PlayToro ka një gamë të madhe lojërash nga një shumëllojshmëri zhanresh. Tifozët e lojërave elektronike do të mund të provojnë fatin e tyre me një sërë titujsh të njohur, ndërsa ata që preferojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë do të kenë një shumëllojshmëri opsionesh për të zgjedhur. Cilatdo qofshin preferencat e një personi, ai do të jetë në gjendje të gjejë opsionin e duhur këtu. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të merrni pjesë në promovimet e përditshme të zgjedhjeve dhe të fitoni çmime duke marrë pjesë në turne slot. PlayToro është një kazino online e kulturuar dhe e sigurt e krijuar në vitin 2020. Fillimisht, ajo operoi nën një licencë të vetme kumari nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Megjithatë, më vonë u miratua nga tre agjenci të tjera të lojrave. Shumica e kazinove me reputacion punojnë me laboratorë të pavarur testimi dhe certifikimi për çertifikimin dhe sigurimin e cilësisë. Në këtë rast, PlayToro auditohet rregullisht nga iTechLAbs, një laborator i pavarur me bazë në Australi.

Kazino PlayToro krenohet me mbi 3000 tituj slotesh dhe lojëra kazino live. Të gjitha lojërat e tij janë të aksesueshme përmes pajisjeve të shumta pa i shkarkuar ato. PlayToro Casino vjen me veçori të ndryshme unike, të cilat do t'i zbulojmë në këtë përmbledhje.

Pse të luani Kazino Live në PlayToro?

PlayToro ofron një përzgjedhje të madhe të lojërave kazino nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si një kazino e krijuar. Lojtarët mund t'i luajnë këto lojëra për argëtim ose për para të vërteta. PlayToro përdor teknologjinë 128-bit të enkriptimit të të dhënave SSL dhe sistemet e murit të zjarrit për privatësinë dhe sigurinë. PlayToro garanton lojëra të drejta për të gjithë lojtarët përmes një gjeneruesi të numrave të rastësishëm (RNG) të certifikuar dhe të audituar për të siguruar që të gjitha rezultatet janë të rastësishme.

Account

Regjistrimi për një llogari me një PlayToro hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron PlayToro dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

PlayToto krenohet se ka një ekip të besueshëm dhe profesional të mbështetjes së klientit. Ata janë të mandatuar të ofrojnë ndihmë në kohë për të gjithë lojtarët në kazino PlayToro. Play mund të hyjë në objektin Live Chat duke përdorur çdo pajisje ose të dërgojë një email. Ekipi është gjithmonë në dispozicion 24/7. Ata punojnë pa u lodhur për të ofruar një mjedis miqësor për lojtarët. Lojtarët gjithashtu mund të vizitojnë FAQ-të për ndihmë.

Pse ia vlen të luash PlayToro's Live Casino?

PlayToro është një kazino online e re dhe premtuese me një koleksion të gjerë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ai operohet nga Skill On Net Limited dhe është i licencuar dhe rregulluar nga ligjet e 4 vendeve të ndryshme. Lojtarët mund të hyjnë në kazino live PlayToro dhe të eksplorojnë tituj të ndryshëm të baccarat, ruletë, blackjack dhe tituj të tjerë të veçantë.

Ka shumë oferta bonus për lojtarët ekzistues dhe një bonus të mirëpritur për lojtarët e rinj. Kërkesat e basteve janë të drejta dhe lojtarët mund të zgjedhin të marrin pjesë në bonuse ose jo. Të dhënat e lojtarëve janë të sigurta përmes teknologjisë së kriptimit të shkallës së industrisë. Lojtarët mund të hyjnë në kazino PlayToro duke përdorur shumë gjuhë. Në përgjithësi, kazino PlayToro ofron karakteristika të shkëlqyera që u bëjnë përshtypje lojtarëve të rinj dhe sezonalë. Mos harroni të luani gjithmonë me përgjegjësi.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me PlayToro për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. PlayToro shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. PlayToro ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e PlayToro në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në PlayToro . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e PlayToro janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Monedhat

Monedhat

Ashtu si gjuhët, kazino PlayToro mbështet monedha të shumta. Këto monedha janë të modës në Evropë, Amerikën e Veriut dhe Afrikë. Monedhat janë specifike për vendndodhjen; prandaj kazinoja do të zgjedhë automatikisht një monedhë të përbashkët në vendin tuaj. Disa nga monedhat e disponueshme përfshijnë:

 • euro
 • Paund Britanik
 • Krona Norvegjeze
 • Krona suedeze
About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher