QueenVegas

Age Limit
QueenVegas
QueenVegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

QueenVegas

Destinacioni i shkëlqyeshëm dhe bashkëkohor i lojërave të fatit Queen Vegas Kazino tërheq një zhurmë të madhe. Ka një ton lojërash për të eksploruar në këtë platformë argëtimi, duke përfshirë shumë lojëra elektronike dhe tavolina. Kazinoja live ka një koncept joshës dhe përdor gamification dhe animacion të lehtë për të bërë gjithçka në jetë. Gjithçka është e thjeshtë për t'u gjetur, dhe dizajni është i përshtatshëm për përdoruesit.

Për më tepër, kazino ofron shërbim klienti gjatë gjithë orarit nëse lojtari ka nevojë ndonjëherë për një ndihmë të vogël.

Pse Plat në Live Casino

Faqja e internetit e lojrave është ndërtuar mbi një infrastrukturë të sigurt me teknologji të fundit të kriptimit. Për shkak të disa licencave të lojërave të nivelit të lartë të kazinosë, kërkohet të ndiqet nga rregullore të rrepta të lojërave që janë në fuqi për të mbrojtur lojtarët nga praktikat e padrejta.

Për më tepër, kazinoja bashkëpunon ekskluzivisht me zhvillues të besueshëm dhe të licencuar të lojërave. Agjencia e pavarur e testimit iTechLabs ka vendosur të gjitha lojërat që ofrohen në faqen e internetit të kazinosë përmes një testimi të gjerë. Këto teste janë krijuar për të operuar gjeneruesit e numrave të rastësishëm, për të verifikuar që lojërat janë të drejta dhe për të treguar që përqindja e fitores dhe e kthimit te lojtari % janë në përputhje.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (6)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (8)
Baccarat
Baste online
Bileta gërvishtëse
BlackjackMini BaccaratRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
AstroPay Card
Bank transfer
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Sofort
Trustly
Visa
WebMoney
Western Union
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Holanda
Irlanda
Kanadaja
Malta
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Suedia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
4ThePlayer
All41 Studios
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Booming Games
Cayetano Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Foxium
Gamatron
Gamomat
Golden Hero
High 5 Games
IGT (WagerWorks)
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Northern Lights Gaming
Oryx Gaming
Play'n GOPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Real Time Gaming
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
SkillOnNet
Slingo
Sthlm Gaming
ThunderkickThunderspin
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet