Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Regent Play

Regent PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.73/10
BonusBonus 800$ + 100 rrotullime falas
Bonuset me rrota të larta
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Bonus VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuset me rrota të larta
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Bonus VIP
Regent Play is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ashtu si kazinotë e tij simotra, Regent Play krenohet me disa promovime kazinoje. Lojtarët e rinj mund të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes që përbëhet nga një ndeshje në depozitën e parë dhe rrotullime falas . Promovimet nuk mbarojnë me kaq; kazino ka gjithashtu një bonus ringarkimi, një bonus të lartë rul dhe një program besnikërie.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Regent Play Casino ka shumë lojëra RNG nga furnizues të njohur të programeve kompjuterike të kazinosë. Lista përfshin poker në internet, lojëra elektronike në internet, baccarat në internet, ruletë në internet, lojëra me letra me gërvishtje, etj. Përveç kësaj, ekziston një kazino live me ruletë live, blackjack live, poker live, baccarat live dhe lojëra elektronike live, midis lojërave të tjera me tregtarë të drejtpërdrejtë.

+1
+-1
Mbyll

Software

Për të siguruar që të gjitha shijet e lojtarëve të mbulohen, Regent Play punon me zhvillues të ndryshëm softuerësh të kazinosë. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojërat më të fundit nga NeoGames, NextGen Gaming, 1×2 Network, Playtech, Quickspin, Inspired Gaming, Blueprint Gaming, Microgaming, Big Time Gaming, Evolution Gaming, Old Skool Studios, Magnet Gaming, Habanero, Tom Horn Gaming, dhe Skillzz Gaming.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Regent Play ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si PayPal, Bank Transfer, MasterCard, MuchBetter, Trustly , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Regent Play është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Regent Play është një kazino në internet me para të vërteta. Lojtarët duhet të financojnë llogaritë e tyre me para reale për të hyrë në lojërat e fatit me para të vërteta. Lista e metodave të depozitimit përfshin kuletat elektronike të njohura dhe kartat e kreditit, midis metodave të tjera të pagesës në internet. Lista e metodave të depozitimit përfshin VISA, Euteller, Klarna, MasterCard, Paysafecard, ecoPayz, Skrill, MuchBetter, AstroPay dhe PayPal.

Withdrawals

Për sa i përket tërheqjeve, Regent Play vlerësohet gjithashtu me mirësjellje të lartë të tërheqjeve të përshpejtuara. Lojtarët mund të jenë të sigurt se do t'i marrin pagesat e tyre në një kohë të shkurtër për sa kohë që llogaria është verifikuar. Lista e metodave të tërheqjes përfshin Skrill, PayPal, GiroPay, Shumë më mirë, Neteller , Visa, Trustly, MasterCard dhe Klarna, ndër të tjera.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+5
+3
Mbyll

Languages

Ndryshe nga shumë kazino ndërkombëtare, Regent Play Casino u shërben lojtarëve nga Evropa dhe vetëm disa vendeve të tjera anglishtfolëse. Kazinoja mbështet vetëm pesë gjuhë; Euro anglisht, anglisht në MB, gjermanisht, finlandisht dhe norvegjeze. Ndoshta operatori do të zgjerohet në rajone të tjera dhe do të shtojë gjuhë të tjera ndërkombëtare. Kumarxhinjtë mund të kalojnë në cilëndo nga gjuhët e mësipërme kurdo që dëshirojnë.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Regent Play . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Regent Play i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Regent Play është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Regent Play është ndër të rejat më të mira kazino live në vitin 2021. E themeluar në vitin 2018, kazino është në pronësi dhe operuar nga Aspire Global International LTD, e njëjta kompani që drejton Wixstars Casino, ExtraSpel Casino, Trada Casino dhe Atlantic Spins Casino. Regent Play Casino ka një licencë të lëshuar në Maltë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

Regent Play

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Regjistrimi për një llogari me një Regent Play hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Regent Play dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Regent Play e kupton rëndësinë e mbështetjes së klientit dhe për këtë arsye ka një ekip të dedikuar gati për t'u shërbyer. Lojtarët mund të marrin ndihmë në çdo ditë të javës nëpërmjet chat live ose email. Biseda live është më e mira për shkak të reagimeve të menjëhershme. Përveç këtyre dy kanaleve, kazino ka udhëzues përdoruesi dhe një seksion FAQ.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Regent Play për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Regent Play shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Regent Play ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Regent Play në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Regent Play . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Regent Play janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Mobile

Mobile

Regent Play Casino është ideale si për kumarxhinjtë e rastësishëm ashtu edhe për lojtarët e nivelit të ekspertëve. Ai krenohet me një gamë të gjerë lojërash kazino në internet dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, të cilat janë të disponueshme si lojë e menjëhershme. Ndërsa kazinoja nuk ka aplikacione Android ose iOS, faqja e internetit është shumë e përgjegjshme për t'iu përshtatur lojrave desktop dhe celular.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher