Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë River Belle

River BelleResponsible Gambling
CASINORANK
9.18/10
BonusBonus 800 dollarë
Kazino e plotë Microgaming
Bonuse bujare
Mbështetja e Klientit 24/7
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino e plotë Microgaming
Bonuse bujare
Mbështetja e Klientit 24/7
River Belle is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në River Belle për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+2
+0
Mbyll
Games

Games

River Belle ka një repertor mbresëlënës lojërash, duke përfshirë lojëra elektronike, video poker, letra me gërvishtje dhe keno në internet. Përzgjedhja e tyre e lojërave tavoline përfshin lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, Ruletë, Blackjack, Baccarat dhe Craps. Në River Belle, lojtarët mund të marrin pjesë në turne Blackjack dhe turne slot dhe të masin aftësitë e tyre me ato të lojtarëve të tjerë.

Software

River Belle Casino përdor softuer të krijuar dhe mundësuar nga Microgaming Systems, lideri botëror në zhvillimin e softuerit të lojrave. Duke u bashkuar me Microgaming, River Belle është në gjendje t'u ofrojë klientëve lojërat më të mira të kazinosë në internet, pasi Microgaming lëshon rregullisht lojëra të reja origjinale me teknologjinë më të fundit. Microgaming është votuar vazhdimisht si "Më e mira e lojërave online" nga revista të specializuara.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, River Belle ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Trustly, Visa, Bank Transfer, Credit Cards, Neteller , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, River Belle është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

River Belle ofron një sërë opsionesh të ndryshme bankare. River Belle Casino pranon depozita përmes Visa, Mastercard, Maestro, Neteller, Paysafe Card, Moneybookers, EcoCard, Instadebit, eCheck ose Transfertë Bankare Direkte. River Belle premton pagesa të sigurta përmes kriptimit të plotë dixhital të të gjitha detajeve bankare. Ata kanë bashkëpunuar me Datacash Ltd, të cilët kanë përpunuar pagesat që nga viti 1997.

Withdrawals

Tërheqjet e fitimeve zakonisht përpunohen me të njëjtën metodë si depozitat. River Belle siguron klientët se do të përpunojnë tërheqjet sa më shpejt që të jetë e mundur, në mënyrë që shumica e transaksioneve të përfundojnë brenda 48 orëve, në varësi të opsionit të zgjedhur bankar. Klientët VIP madje mund të kërkojnë një zhdoganim më të shpejtë të fondeve të tyre.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+11
+9
Mbyll

Languages

Faqja e internetit River Belle Casino mund të aksesohet në 28 gjuhë. Kjo është me të vërtetë shumë mbresëlënëse dhe e bën River Belle Casino të disponueshme për një bazë të gjerë klientësh në mbarë botën. Ndër gjuhët më të pazakonta që mbështeten janë Suomi, japoneze, turke, greke, ruse dhe Letonisht. anglisht dhe Spanjisht mbështeten në shumë variacione lokale.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në River Belle . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, River Belle i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

River Belle është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Kazino River Belle është një nga kazinotë më të gjata kazinove online dhe ka funksionuar që nga viti 1997. Kazino River Belle ka një temë miqësore të lumit ku lojtarët mund të përjetojnë mikpritjen jugore në mënyrën më të mirë të saj. Kazinoja është e përkushtuar t'u sjellë klientëve të saj përvojën më argëtuese të lojërave, promovimet më emocionuese në internet dhe shërbimin më të mirë ndaj klientit.

River Belle

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 1997

Account

Regjistrimi për një llogari me një River Belle hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron River Belle dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

River Belle Casino krenohet me mbështetjen e shkëlqyer të klientit. Kapiteni i lumit Belle mund të kontaktohet me e-mail për çdo pyetje, problem ose reagim. Agjentët Live Chat janë të disponueshëm 24/7 çdo ditë të vitit për të zgjidhur menjëherë çdo problem. Ekziston edhe një seksion FAQ, ku klientët mund të gjejnë përgjigje për pyetjet e zakonshme.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me River Belle për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. River Belle shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. River Belle ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e River Belle në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

River Belle u ofron klientëve të rinj një emocion emocionues bonus mirëseardhjeje deri në 800 dollarë, të përbërë nga tre oferta 100% të përputhjes për tre depozitat e para. Shuma e bonusit duhet të paguhet 50 herë përpara se të mund të pretendohet ndonjë fitim. Disa lojëra llogariten vetëm pjesërisht ose aspak në përmbushjen e kërkesave të bastit.

Live Casino

Live Casino

Lumi Belle ofron lojë e menjëhershme kazino, ku lojërat luhen direkt në shfletuesin e internetit, si dhe lojëra kazino të shkarkueshme, që mund të shkarkohen dhe luhen jashtë linje. River Belle është gjithashtu i optimizuar për pajisjet mobile si smartfonët dhe tabletët iOS dhe Android. Në River Belle Live Casino lojtarët mund të luajnë në tavolinat e tregtarëve të drejtpërdrejtë.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher