Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Rolletto

RollettoResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusBonus 1000 dollarë
Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
Dizajn miqësor për celularin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Rolletto is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Rolletto Casino ka disa promovime që ndihmojnë në rritjen e përvojës së lojërave. Këto opsione bonus zbatohen për lojëra specifike dhe janë të disponueshme për një afat kohor të caktuar. Bonuset klasifikohen për shumat e sakta të depozitave dhe kërkesat e bastit zbatohen për lojërat përkatëse. Disa opsione bonusi për lojërat e kazinosë vlejnë për të gjithë lojtarët, përfshirë ata në hollin e drejtpërdrejtë të kazinosë.

Bonuset e tjera në Rolletto Casino përfshijnë:

 • Bonusi i depozitës së parë (150% për $20 - $200 dhe 100% për $201 - $1000)
 • Bonusi i depozitave kripto (170% për 20 $ - 600 $)
 • Bonus i paketës së mirëseardhjes deri në 6000 dollarë
 • 10% bonus kthimi parash
 • 10% bonus depozite
Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Rolletto Casino ka opsione të shumta të lojërave të kazinosë. Ekziston një holl i drejtpërdrejtë i kazinosë që është i pajisur mirë me lojëra të njohura kazino në kohë reale dhe mundësi unike për fleksibilitet. Platforma ofron gjithashtu variacione të opsioneve të lojës për të ofruar më shumë alternativa për lojtarët e preferuar. Biblioteka e pasur siguron që ka diçka për të gjithë.

Blackjack live

Blackjack është një lojë e lashtë kazino e shpikur në fillim të viteve 1800. Fillimisht ishte një lojë familjare që luhej mes francezëve, megjithëse u rrit duke u pranuar në vende të ndryshme. Me kalimin e viteve, ajo është përhapur gjerësisht në shumë rajone të botës. Sot kemi disa variacione të lojës të bëra me rregulla paksa të ndryshme nga versioni fillestar. Disa nga opsionet live blackjack në Rolletto Casino përfshijnë:

 • Blackjack i pafund
 • Një Blackjack
 • Fuqia Blackjack
 • Bast Blackjack falas
 • Blackjack A

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është ndër lojërat më të njohura të tavolinës së kazinosë në botë. Loja është e famshme për mekanizmat e saj të lojës, pasi duhet të hidhni zarin për të përmbushur bastin që keni vënë. Është një lojë sfiduese dhe shpesh lojtarët mund të fitojnë shumë ose të kenë një seri humbjesh zhgënjyese nëse nuk janë aq të mirë. Variacionet kryesore të ruletit live përfshijnë:

 • Ruletë XXXTreme Lightning
 • Ruletë automatike me shpejtësi
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë e menjëhershme
 • Ruletë PowerUp

Baccarat live

Baccarat është një lojë e njohur me letra që është tërheqëse për shumë individë. Luhet gjerësisht në SHBA. Emri i vërtetë i lojës është Punto Banco, dhe është ndër lojërat më të vjetra të kazinosë që janë shpikur. Loja vlerësohet gjerësisht për mega-fitimet që ka, dhe kjo është arsyeja pse rrotat e larta e preferojnë atë. Zgjedhjet kryesore përfshijnë:

 • Asnjë Baccarat me shpejtësi komisioni
 • Bakarat rrufeje
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Bakarat 5
 • Baccarat i pasurisë së artë

Poker Live

Pokeri është loja më e njohur me letra e kazinosë në mbarë botën. Fillimisht filloi si një lojë rruge, megjithëse me rregulloret e duhura, u bë ligjërisht e pranueshme në shumë vende. Është një lojë mashtrimi që kërkon aftësi dhe mungesë për të arritur rezultatet më të mira. Përdor një grup të vetëm letrash dhe mund të luajë deri në 7 lojtarë në një lojë të vetme, në varësi të variacionit. Opsionet e zakonshme të pokerit live në Rolletto Casino përfshijnë:

 • Poker i vetëm
 • Kazino Hold'em
 • Side Bet City
 • Ultimate Texas Hold'em
 • Pokeri i Karaibeve

Software

Rolletto Casino ka lejuar lojtarët të kenë lojëra të ndryshme kazino duke u partnerizuar me ofruesit kryesorë të softuerëve. Kjo lëvizje ka siguruar që një përvojë cilësore e lojërave është një shërbim standard për të gjithë anëtarët. Këta ofrues softuerësh ofrojnë shumë opsione të lojërave të kazinosë, nga opsionet e bazuara në RNG deri te opsionet e kazinosë live, për të kënaqur nevojat e ndryshme të entuziastëve.

Tregtarët e drejtpërdrejtë në hollin e kazinosë drejtpërdrejt përdorin teknologjinë kryesore për të siguruar asnjë kompromis të ofrimit të shërbimit. Ai përfshin pajisje më të mira vizuale dhe audio për të lehtësuar një përvojë tërheqëse të lojës. Disa nga ofruesit e programeve kompjuterike në Rolletto Casino përfshijnë:

 • Lojë pragmatike
 • Lojëra evolucionare
 • Rrjeti me fat
 • Betgames
 • 7 Mojos
Payments

Payments

Transaksionet janë kritike në lojëra, pasi lojtarët kanë nevojë për para për të fituar para. Ato variojnë nga transfertat bankare, kuletat elektronike, pagesat me kartë dhe opsionet e kriptove. Rolletto Casino prezantoi mënyra të shumta pagese në faqe për të siguruar që lojtarët të kenë shumë opsione. Kufiri minimal i depozitave dhe tërheqjeve është 20 €. Metodat popullore të pagesës përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Bitcoin
 • Tether
 • Ethereum

Deposits

Rolletto është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Rolletto ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Bank Transfer, Neteller, MasterCard, Visa , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Rolletto për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Rolletto u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+188
+186
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+1
+-1
Mbyll

Languages

Faqja e Rolletto Casino mund të përkthehet në shumë gjuhë si një platformë globale. Të kesh opsione të ndryshme gjuhësore është kritike për aksesin e lojtarëve nga rajone të ndryshme. Disponueshmëria e shumë gjuhëve e bën të lehtë për çdo lojtar të kuptojë kushtet e lojës, të komunikojë në mënyrë adekuate me ekipin mbështetës dhe të përdorë faqen. Opsionet e gjuhës në Rolletto Casino përfshijnë:

 • anglisht
 • rusisht
 • Spanjisht
 • gjermanisht
 • frëngjisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Rolletto . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Rolletto i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Rolletto është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Rolletto Casino është një kazino ndërkombëtare e themeluar në vitin 2019. Është në pronësi dhe operuar nga Santeda International BV Kompania operon përmes përfaqësuesit të saj në BE-EEA Santeda International Limited (një kompani filial e regjistruar në Qipro). Santeda International BV është regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curacao. Rolletto është i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curaçao. E karakterizuar nga një temë e ndritshme (portokallia e përzier me të bardhën), Rolletto Casino është një platformë unike për entuziastët. Faqja ka një faqe interneti të zhvilluar mirë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Karakteristikat e tij janë kategorizuar në mënyrë të përshtatshme në grupet e tyre përkatëse për të lehtësuar aksesin dhe navigimin. Faqja e Rolletto mirëpret përdoruesit me oferta mbresëlënëse promovimi në faqen kryesore që informojnë lojtarët e interesuar se çfarë duhet të presin.

Ka një prekje moderne, por ka ruajtur origjinalitetin që kanë ruajtur shumë platforma kryesore. Ai paraqet veçori të reja çdo ditë, duke përfshirë prezantimin e timonit, mini-lojërat dhe lojërat e garave që u ofrojnë lojtarëve atë element shtesë tërheqës.

Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të drejtpërdrejtë të kazinosë për të mësuar më shumë rreth hollit të kazinosë live Rolletto.

Pse të luani Live Casino në Rolletto Casino

Rolletto është një platformë emocionuese. Karakteristika e tij më e shitur është një gamë e gjerë lojërash kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë për të gjithë lojtarët. Faqja nuk pushon kurrë së mahnituri anëtarët, pasi është përshtatur sipas preferencave të përdoruesve. Ekziston një përzierje e cilësisë dhe sasisë në opsionet e lojërave të kazinosë të mundësuar nga studiot e lojërave me reputacion.

Platforma ka licenca të shumta që tregojnë besueshmërinë e saj në nivele të ndryshme. Metodat e shumta të pagesës dhe opsionet e monedhës sigurojnë që transaksionet të lehtësohen në llogaritë përkatëse. Faqja më tej u ofron anëtarëve luksin e mbështetjes 24/7 për të siguruar që çdo sfidë e hasur të adresohet menjëherë dhe të ofrohet një zgjidhje sa më shpejt të jetë e mundur.

Fakte të shpejta

Kompania: Santeda International BV
Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi për një llogari me një Rolletto hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Rolletto dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Lojtarët në Rolletto Casino gëzojnë shërbimet e një ekipi të dedikuar të shërbimit ndaj klientit. Këta profesionistë ofrojnë ndihmë në kohë për të gjithë lojtarët që hasin sfida(s) gjatë një seance lojrash. Ato janë gjithashtu të disponueshme për shpjegime të mëtejshme të shërbimeve të reja. Mund të kontaktoni Rolletto Casino përmes mbështetjes së Qendrës së Ndihmës, Bisedës Live 24/7 dhe emailit (support@rolletto.com).

Pse ia vlen të luash Rolletto Casino Live Dealers?

Rolletto është një kazino në internet miqësore me kriptomonedha e krijuar në vitin 2019. Ajo operon ligjërisht në juridiksione të shumta nën një licencë lojrash nga Qeveria e Curacao. Rolletto Casino ka një dizajn të rregullt me një koleksion të shkëlqyer të lojërave të kazinove live nga studiot e njohura të lojërave. Për më tepër, një ekip mbështetës është i disponueshëm nëse jeni të bllokuar gjatë lojës.

Rolletto Casino është lehtësisht i aksesueshëm në pajisje të shumta. Versioni celular nuk ofron asgjë më pak se ajo që ofron versioni tjetër, i cili është ideal për lojtarët që lëvizin, por duan të mbajnë shënime në tregtarët e tyre të preferuar të drejtpërdrejtë. Rolleto Casino ka përfshirë kushte të përgjegjshme të lojërave për të siguruar që lojtarët me sfida të lidhura me lojërat të mund të kërkojnë ndihmë profesionale.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Rolletto për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Rolletto shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Rolletto ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Rolletto në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Rolletto . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Rolletto janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher