Rolletto Live Casino Rishikoni

Age Limit
Rolletto
Rolletto is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.0
Përfitimet
+ Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
+ Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
+ Dizajn miqësor për celularin

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (7)
Bitcoin BonusBonus cashbackBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Franceze
Gjermane
Hindi
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (205)
Live 3 Card Brag Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Adventures Beyond WonderlandAll Bets Blackjack
Ancient Fortunes: Zeus
Andar BaharAuto Live Roulette
Auto Live Roulette
Azuree BlackjackBaccaratBaccarat AGQ VegasBaccarat Dragon BonusBaccarat MultiplayBaccarat Speed Shanghai
Badminton
Bandy
Basketboll
Bast në Futboll
Baste online
Baste sportive
Bejsbolli
Bet on Teen Patti
Biatlon
Big Bass Bonanza
Big Bass Splash
Bileta gërvishtëse
BlackjackBlackjack Bet BehindBlackjack Party
Boks
Book of Dead
Branded Casino Blitz Blackjack
CS:GO
Call of Duty
Caribbean StudCasino Stud JP EmulatorCasino WarClassic Roulette Live
Cockfighting
Cosmic Cash
CrapsCrazy TimeDeal or No Deal Live
Dota 2
Dragon TigerDream CatcherEuropean Roulette
Eurovizion
Exclusive BlackjackEzugi No Commission Baccarat
Faro
First Person BaccaratFirst Person BlackjackFirst Person Dragon TigerFlop Poker
Formula 1
Free Bet BlackjackFree Bet Blackjack LiveFrench Roulette Gold
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Galike Hurling
Gates of Olympus
God of Fortune
Golden Wealth Baccarat
Golf
Gonzo's Treasure Hunt
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Infinite BlackjackJackpot Roulette
Jackpots
Jungle Jim and the Lost Sphinx
Kabaddi
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
LeoVegas Live VIP BlackjackLightning DiceLightning RouletteLive American BlackjackLive Baccarat Lounge No CommissionLive Blackjack Early PayoutLive Blackjack Salon PriveLive Blackjack VIPLive Cashback BlackjackLive Casino Hold'em Jumbo 7Live Celebrity Blackjack PartyLive Cow Cow BaccaratLive Deal or No Deal The Big Draw PlaytechLive Diamond VIP Blackjack EvolutionLive Dragon Tiger AGIN VegasLive Dragon Tiger AGQ Vegas Asia GamingLive Dragon Tiger Shanghai SA GamingLive Fashion Punto BancoLive Football StudioLive Fortune VIPLive Genie BlackjackLive Grand Blackjack Playtech
Live Grand Roulette
Live Grand RouletteLive HD BlackjackLive Hybrid BlackjackLive Immersive RouletteLive Lightning BaccaratLive Macau Squeeze Baccarat William HillLive Mayfair Blackjack William HillLive Mega BallLive Mega Sic Bo Pragmatic PlayLive Money DropLive Multiplayer PokerLive Oracle BlackjackLive Platinum VIP BlackjackLive Playboy BaccaratLive Power BlackjackLive Progressive BaccaratLive Quantum BlackjackLive Sette E Mezzo PlaytechLive Sic Bo Tokyo Gold DeluxeLive Silent Blackjack LeoVegasLive Speed BaccaratLive Speed BlackjackLive Speed RouletteLive Super Color Sic Bo MacauLive Super SixLive Sweet Bonanza Candyland Pragmatic PlayLive Switch BlackjackLive Texas Holdem BonusLive Trivia Show PlaytechLive Ultimate Texas Hold'em
Live VIP Blackjack
Live Vegas VIP BlackjackLive XL RouletteLojë shfaqjeLotariaLucky 7
MMA
Macau Squeeze BaccaratMacau VIP Blackjack
Mahjong
Majority Rules Speed BlackjackMega Sic Bo
Megamoolah
Megaways
Mini Baccarat
Mini Roulette
Monopoly Big Baller
Monopoly Live
Motorsport
Multiplay Blackjack LiveNo Commission BaccaratOne Blackjack 2 Indigo Pragmatic Play
Online Pokies
Overwatch
Pai GowPerfect BlackjackPoker me tre letraPrestige Live RoulettePunto Banco
Rainbow Six Siege
Reactoonz
Regbi
Rocket League
Roulette Double WheelRuletëRummy
Shigjetat
Sic BoSide Bet City
Skijimi
Skvosh
Slingo
Slotat
Snooker
Soho BlackjackSoiree Blackjack
Sportet virtuale
Sportive
StarCraft 2
Super Sic Bo
Swedish Eurovision
Sweet Bonanza
Teen Patti
Tenis tavoline
Tenisi
Texas HoldemUltimate Sic Bo EzugiUnlimited 21 Blackjack Auto SplitUnlimited BlackjackUnlimited Turkish Blackjack Ezugi
Valorant
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Warcraft
Wheel of Fortune
asia-gaming
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (24)
Bank transferBitcoin
Bitcoin Cash
Boleto
Dash
Discover
EcoPayz
Ethereum
Interac
Litecoin
MasterCardMiFinity
Monero
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Pix
Ripple
SPEI
Sepa
Skrill
Sofort
TetherVisa
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Paund sterlina
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Argjentina
Australia
Austria
Brazili
Ekuador
Gjermania
Kanadaja
Peruja
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (105)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
7mojos
Ainsworth Gaming Technology
All41 Studios
Amatic Industries
Apollo Games
Asia Gaming
Atomic Slot Lab
August Gaming
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blue Guru Games
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
CT Gaming
Crazy Tooth Studio
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fortune Factory Studios
Foxium
Fugaso
G Games
GameArt
Gamefish
Gamevy
Gamomat
Gamzix
Ganapati
Genesis Gaming
Genii
Givme Games
Golden Hero
Golden Rock Studios
Green Jade Games
Habanero
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Igrosoft
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Leander GamesLuckyStreak
Mancala Gaming
Microgaming
Mobilots
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PGsoft (Pocket Games Soft)
PariPlay
Patagonia Entertainment
Plank Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Rabcat
Real Time GamingRealistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
Skillzzgaming
Sling Shots Studios
SlotMill
Slotvision
SmartSoft Gaming
Spearhead
Spigo
Spinomenal
Splitrock
Stakelogic
Stormcraft Studios
Swintt
Switch Studios
ThunderkickThunderspin
Tom Horn Gaming
Triple Edge Studios
TrueLab Games
Vela Gaming
Wazdan
We Are Casino
Worldmatch
XPGYggdrasil Gaming
iSoftBet

Rolletto

E karakterizuar nga një temë e ndritshme (portokallia e përzier me të bardhën), Rolletto Casino është një platformë unike për entuziastët. Faqja ka një faqe interneti të zhvilluar mirë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Karakteristikat e tij janë kategorizuar në mënyrë të përshtatshme në grupet e tyre përkatëse për të lehtësuar aksesin dhe navigimin. Faqja e Rolletto mirëpret përdoruesit me oferta mbresëlënëse promovimi në faqen kryesore që informojnë lojtarët e interesuar se çfarë duhet të presin.

Ka një prekje moderne, por ka ruajtur origjinalitetin që kanë ruajtur shumë platforma kryesore. Ai paraqet veçori të reja çdo ditë, duke përfshirë prezantimin e timonit, mini-lojërat dhe lojërat e garave që u ofrojnë lojtarëve atë element shtesë tërheqës.

Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të drejtpërdrejtë të kazinosë për të mësuar më shumë rreth hollit të kazinosë live Rolletto.

Pse të luani Live Casino në Rolletto Casino

Rolletto është një platformë emocionuese. Karakteristika e tij më e shitur është një gamë e gjerë lojërash kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë për të gjithë lojtarët. Faqja nuk pushon kurrë së mahnituri anëtarët, pasi është përshtatur sipas preferencave të përdoruesve. Ekziston një përzierje e cilësisë dhe sasisë në opsionet e lojërave të kazinosë të mundësuar nga studiot e lojërave me reputacion.

Platforma ka licenca të shumta që tregojnë besueshmërinë e saj në nivele të ndryshme. Metodat e shumta të pagesës dhe opsionet e monedhës sigurojnë që transaksionet të lehtësohen në llogaritë përkatëse. Faqja më tej u ofron anëtarëve luksin e mbështetjes 24/7 për të siguruar që çdo sfidë e hasur të adresohet menjëherë dhe të ofrohet një zgjidhje sa më shpejt të jetë e mundur.

About

Rolletto Casino është një kazino ndërkombëtare e themeluar në vitin 2019. Është në pronësi dhe operuar nga Santeda International BV Kompania operon përmes përfaqësuesit të saj në BE-EEA Santeda International Limited (një kompani filial e regjistruar në Qipro). Santeda International BV është regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curacao. Rolletto është i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curaçao.

Games

Rolletto Casino ka opsione të shumta të lojërave të kazinosë. Ekziston një holl i drejtpërdrejtë i kazinosë që është i pajisur mirë me lojëra të njohura kazino në kohë reale dhe mundësi unike për fleksibilitet. Platforma ofron gjithashtu variacione të opsioneve të lojës për të ofruar më shumë alternativa për lojtarët e preferuar. Biblioteka e pasur siguron që ka diçka për të gjithë.

Blackjack live

Blackjack është një lojë e lashtë kazino e shpikur në fillim të viteve 1800. Fillimisht ishte një lojë familjare që luhej mes francezëve, megjithëse u rrit duke u pranuar në vende të ndryshme. Me kalimin e viteve, ajo është përhapur gjerësisht në shumë rajone të botës. Sot kemi disa variacione të lojës të bëra me rregulla paksa të ndryshme nga versioni fillestar. Disa nga opsionet live blackjack në Rolletto Casino përfshijnë:

 • Blackjack i pafund
 • Një Blackjack
 • Fuqia Blackjack
 • Bast Blackjack falas
 • Blackjack A

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është ndër lojërat më të njohura të tavolinës së kazinosë në botë. Loja është e famshme për mekanizmat e saj të lojës, pasi duhet të hidhni zarin për të përmbushur bastin që keni vënë. Është një lojë sfiduese dhe shpesh lojtarët mund të fitojnë shumë ose të kenë një seri humbjesh zhgënjyese nëse nuk janë aq të mirë. Variacionet kryesore të ruletit live përfshijnë:

 • Ruletë XXXTreme Lightning
 • Ruletë automatike me shpejtësi
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë e menjëhershme
 • Ruletë PowerUp

Baccarat live

Baccarat është një lojë e njohur me letra që është tërheqëse për shumë individë. Luhet gjerësisht në SHBA. Emri i vërtetë i lojës është Punto Banco, dhe është ndër lojërat më të vjetra të kazinosë që janë shpikur. Loja vlerësohet gjerësisht për mega-fitimet që ka, dhe kjo është arsyeja pse rrotat e larta e preferojnë atë. Zgjedhjet kryesore përfshijnë:

 • Asnjë Baccarat me shpejtësi komisioni
 • Bakarat rrufeje
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Bakarat 5
 • Baccarat i pasurisë së artë

Poker Live

Pokeri është loja më e njohur me letra e kazinosë në mbarë botën. Fillimisht filloi si një lojë rruge, megjithëse me rregulloret e duhura, u bë ligjërisht e pranueshme në shumë vende. Është një lojë mashtrimi që kërkon aftësi dhe mungesë për të arritur rezultatet më të mira. Përdor një grup të vetëm letrash dhe mund të luajë deri në 7 lojtarë në një lojë të vetme, në varësi të variacionit. Opsionet e zakonshme të pokerit live në Rolletto Casino përfshijnë:

 • Poker i vetëm
 • Kazino Hold'em
 • Side Bet City
 • Ultimate Texas Hold'em
 • Pokeri i Karaibeve

Bonuses

Rolletto Casino ka disa promovime që ndihmojnë në rritjen e përvojës së lojërave. Këto opsione bonus zbatohen për lojëra specifike dhe janë të disponueshme për një afat kohor të caktuar. Bonuset klasifikohen për shumat e sakta të depozitave dhe kërkesat e bastit zbatohen për lojërat përkatëse. Disa opsione bonusi për lojërat e kazinosë vlejnë për të gjithë lojtarët, përfshirë ata në hollin e drejtpërdrejtë të kazinosë.

Bonuset e tjera në Rolletto Casino përfshijnë:

 • Bonusi i depozitës së parë (150% për $20 - $200 dhe 100% për $201 - $1000)
 • Bonusi i depozitave kripto (170% për 20 $ - 600 $)
 • Bonus i paketës së mirëseardhjes deri në 6000 dollarë
 • 10% bonus kthimi parash
 • 10% bonus depozite

Payments

Transaksionet janë kritike në lojëra, pasi lojtarët kanë nevojë për para për të fituar para. Ato variojnë nga transfertat bankare, kuletat elektronike, pagesat me kartë dhe opsionet e kriptove. Rolletto Casino prezantoi mënyra të shumta pagese në faqe për të siguruar që lojtarët të kenë shumë opsione. Kufiri minimal i depozitave dhe tërheqjeve është 20 €. Metodat popullore të pagesës përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • Bitcoin
 • Tether
 • Ethereum

Monedhat

Zakonisht partneriteti me mënyra të shumta pagese është disponueshmëria e disa metodave të monedhës. Monedhat janë njësia e transaksionit dhe është thelbësore të kesh opsione të shumta, veçanërisht për një kazino ndërkombëtare në internet. Ai eliminon kufizimin e zgjedhjeve dhe i lejon lojtarët të ngarkojnë llogaritë e tyre dhe të vlerësojnë fitimet e tyre. Platforma ofron opsione si fiat ashtu edhe kripto. Disa nga opsionet e monedhës në Rolletto Casino përfshijnë:

 • EUR
 • USD
 • USDT
 • BTC
 • ETH

Languages

Faqja e Rolletto Casino mund të përkthehet në shumë gjuhë si një platformë globale. Të kesh opsione të ndryshme gjuhësore është kritike për aksesin e lojtarëve nga rajone të ndryshme. Disponueshmëria e shumë gjuhëve e bën të lehtë për çdo lojtar të kuptojë kushtet e lojës, të komunikojë në mënyrë adekuate me ekipin mbështetës dhe të përdorë faqen. Opsionet e gjuhës në Rolletto Casino përfshijnë:

 • anglisht
 • rusisht
 • Spanjisht
 • gjermanisht
 • frëngjisht

Software

Rolletto Casino ka lejuar lojtarët të kenë lojëra të ndryshme kazino duke u partnerizuar me ofruesit kryesorë të softuerëve. Kjo lëvizje ka siguruar që një përvojë cilësore e lojërave është një shërbim standard për të gjithë anëtarët. Këta ofrues softuerësh ofrojnë shumë opsione të lojërave të kazinosë, nga opsionet e bazuara në RNG deri te opsionet e kazinosë live, për të kënaqur nevojat e ndryshme të entuziastëve.

Tregtarët e drejtpërdrejtë në hollin e kazinosë drejtpërdrejt përdorin teknologjinë kryesore për të siguruar asnjë kompromis të ofrimit të shërbimit. Ai përfshin pajisje më të mira vizuale dhe audio për të lehtësuar një përvojë tërheqëse të lojës. Disa nga ofruesit e programeve kompjuterike në Rolletto Casino përfshijnë:

 • Lojë pragmatike
 • Lojëra evolucionare
 • Rrjeti me fat
 • Betgames
 • 7 Mojos

Support

Lojtarët në Rolletto Casino gëzojnë shërbimet e një ekipi të dedikuar të shërbimit ndaj klientit. Këta profesionistë ofrojnë ndihmë në kohë për të gjithë lojtarët që hasin sfida(s) gjatë një seance lojrash. Ato janë gjithashtu të disponueshme për shpjegime të mëtejshme të shërbimeve të reja. Mund të kontaktoni Rolletto Casino përmes mbështetjes së Qendrës së Ndihmës, Bisedës Live 24/7 dhe emailit (support@rolletto.com).

Pse ia vlen të luash Rolletto Casino Live Dealers?

Rolletto është një kazino në internet miqësore me kriptomonedha e krijuar në vitin 2019. Ajo operon ligjërisht në juridiksione të shumta nën një licencë lojrash nga Qeveria e Curacao. Rolletto Casino ka një dizajn të rregullt me një koleksion të shkëlqyer të lojërave të kazinove live nga studiot e njohura të lojërave. Për më tepër, një ekip mbështetës është i disponueshëm nëse jeni të bllokuar gjatë lojës.

Rolletto Casino është lehtësisht i aksesueshëm në pajisje të shumta. Versioni celular nuk ofron asgjë më pak se ajo që ofron versioni tjetër, i cili është ideal për lojtarët që lëvizin, por duan të mbajnë shënime në tregtarët e tyre të preferuar të drejtpërdrejtë. Rolleto Casino ka përfshirë kushte të përgjegjshme të lojërave për të siguruar që lojtarët me sfida të lidhura me lojërat të mund të kërkojnë ndihmë profesionale.