Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Royale500

Royale500Responsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 100$ + 50 rrotullime falas
Program i madh VIP
4000+ lojëra
Tërheqje të sigurta
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Program i madh VIP
4000+ lojëra
Tërheqje të sigurta
Royale500 is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ofertat e bonusit Royale500

Royale500 ofron një sërë bonusesh tërheqëse për të përmirësuar përvojën tuaj të kazinosë. Le të hedhim një vështrim më të afërt në secilën prej tyre:

Bonusi i mirëseardhjes Bonusi i mirëseardhjes është mënyra e përsosur për të nisur udhëtimin tuaj të lojërave në Royale500. Ndërsa përqindja specifike mund të ndryshojë, ky bonus zakonisht përputhet me një përqindje të depozitës suaj fillestare, duke ju dhënë fonde shtesë për të luajtur.

Bonusi i depozitave Përveç bonusit të mirëseardhjes, Royale500 ofron gjithashtu bonuse të rregullta të depozitave. Këto bonuse shpërblejnë lojtarët për bërjen e depozitave të mëvonshme pas asaj fillestare. Mbani një sy për këto promovime pasi ato mund të rrisin ndjeshëm bankrollin tuaj.

Bonusi javor Për t'i mbajtur gjërat emocionuese dhe shpërblyese, Royale500 ofron bonuse javore që janë të disponueshme në ditë specifike ose gjatë periudhave të caktuara kohore. Këto bonuse shpesh vijnë në formën e depozitave të ndeshjeve ose rrotullimeve falas, duke ju lejuar të shijoni lojëra shtesë gjatë gjithë javës.

Bonusi i besnikërisë Në Royale500, besnikëria vlerësohet shumë dhe shpërblehet në përputhje me rrethanat. Programi i Bonusit të Besnikërisë ofron përfitime dhe përfitime ekskluzive për lojtarët e përkushtuar që vazhdojnë të luajnë rregullisht në kazino. Sa më shumë të luani, aq më i lartë bëhet statusi juaj i besnikërisë, duke zhbllokuar shpërblime edhe më të mëdha.

Ndarja e Bonusit të Referimit po kujdeset në Royale500! Duke iu referuar miqve për t'u bashkuar me kazinonë, ju mund të fitoni bonuse referimi si një shenjë vlerësimi. Ky bonus jo vetëm që ju përfiton, por gjithashtu u jep miqve tuaj një mundësi për të shijuar gjithçka që Royale500 ofron.

Mbani mend:

 • Kushtojini vëmendje çdo kufizimi kohor që lidhet me këto bonuse.
 • Jini të vetëdijshëm për kërkesat e basteve përpara se të tërhiqni ndonjë fitim.
 • Kujdesuni për promovimet e Rrotullimeve Falas të lidhura me lëshimet specifike të lojërave.
 • Mos harroni të përdorni çdo kod bonus të zbatueshëm të përmendur në përmbajtjen promovuese.

Ndërsa këto bonuse ofrojnë vlerë dhe emocione të madhe, është e rëndësishme t'u qaseni atyre me përgjegjësi dhe t'i kuptoni plotësisht termat dhe kushtet e tyre. Kënaquni duke luajtur në Royale500 duke përfituar sa më shumë nga këto oferta bonus fantastike!

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Lojëra në Royale500 Casino

Si një entuziast i kazinosë në internet, do të jeni të kënaqur me shumëllojshmërinë e lojës së ofruar në Royale500. Me një gamë të gjerë opsionesh për të zgjedhur, ka diçka për të gjithë.

Lojëra elektronike: Një bollëk zgjedhjesh

Royale500 krenohet me një koleksion mbresëlënës të lojërave slot që do t'ju mbajnë të argëtuar për orë të tëra. Nga makinat klasike të frutave deri te lojëra elektronike moderne të videove, nuk ka mungesë opsionesh. Titujt e shquar përfshijnë të preferuarat e njohur si Starburst, Gonzo's Quest dhe Book of Dead.

Lojëra në tryezë: Presin të preferuarat klasike

Nëse lojërat e tavolinës janë më shumë në stilin tuaj, Royale500 ju ka mbuluar. Ju mund të shijoni raunde emocionuese të Blackjack dhe Roulette në versione të ndryshme. Pavarësisht nëse preferoni ruletën tradicionale evropiane ose amerikane ose dëshironi të provoni fatin tuaj me blackjack me shumë duar, kjo kazino i ka të gjitha.

Lojëra unike dhe ekskluzive

Royale500 ofron gjithashtu disa lojëra unike dhe ekskluzive që nuk do t'i gjeni diku tjetër. Këta tituj të veçantë shtojnë një shtresë shtesë emocioni në përvojën tuaj të lojërave dhe ju japin një shans për të provuar diçka të re.

Platforma e lojërave miqësore për përdoruesit

Lundrimi nëpër platformën e lojrave të Royale500 është një fllad. Ndërfaqja e përdoruesit është intuitive dhe e lehtë për t'u naviguar, duke siguruar një përvojë të qetë për lojtarët. Ju mund të gjeni shpejt lojërat tuaja të preferuara pa asnjë sherr.

Jackpot Progresive dhe Turne

Për ata që kërkojnë fitore më të mëdha dhe konkurrencë të shtuar, Royale500 përmban jackpote dhe turne progresive. Këto ofrojnë mundësinë për të fituar çmime masive në para duke shtuar një nivel shtesë emocioni në lojën tuaj.

Të mirat dhe të këqijat: Shumëllojshmëria e lojërave në Royale500

Në përmbledhje, këtu janë të mirat dhe të këqijat kur bëhet fjalë për shumëllojshmërinë e lojërave në Royale500:

Të mirat:

 • Gama e gjerë e lojërave slot me tituj të spikatur
 • Ofrohen lojëra klasike tavoline si Blackjack dhe Roulette
 • Lojëra unike dhe ekskluzive
 • Platforma e lojrave miqësore për përdoruesit

Disavantazhet:

 • Disponohen informacione të kufizuara për jackpots dhe turne progresive specifike

Me përzgjedhjen e tij të larmishme të lojërave, ndërfaqen miqësore për përdoruesit dhe ofertat unike, Royale500 ofron një përvojë të këndshme lojrash për të gjithë lojtarët.

Software

Ofruesit e softuerit në Royale500 Casino

Royale500 Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industri për t'u ofruar lojtarëve një përvojë të larmishme dhe emocionuese të lojërave. Këtu janë emrat pas atyre grafikave mahnitëse, animacioneve të lëmuara dhe kolonave zanore gjithëpërfshirëse:

 • 1x2 Lojëra
 • Lojra Barcrest
 • Lojëra autentike
 • Aristokrat
 • Lojëra në kohë të mëdha
 • Plani i lojërave
 • EGT Interaktive
 • IGT (WagerWorks)
 • Microgaming
 • Thunderkick
 • Nyx Interactive
 • Grand Vision Gaming (GVG)
 • Edikt (Merkur Gaming)
 • Luaj'n GO
 • Lojë pragmatike
 • GameArt ...dhe shumë të tjera!

Me këta gjigantë softuerësh në bord, lojtarët mund të presin një gamë të gjerë lojërash elektronike, lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe opsione të tjera emocionuese. Kazino ofron një përzgjedhje të gjerë që plotëson preferencat e çdo lojtari.

Përveç titujve të njohur nga ofruesit e njohur, Royale500 ofron gjithashtu lojëra unike ose ekskluzive falë partneriteteve të tyre. Këto lojëra ekskluzive ofrojnë një përvojë të veçantë lojrash që nuk mund të gjendet diku tjetër.

Përvoja e përgjithshme e përdoruesit në Royale500 është e nivelit të lartë. Shpejtësia e ngarkimit të lojës është e shpejtë, duke siguruar kohë minimale të pritjes për lojtarët. Për më tepër, loja është e qetë në të gjitha pajisjet si desktop, laptop, tablet dhe telefona celularë.

Ndërsa Royale500 bashkëpunon me ofrues të ndryshëm softuerësh për ofertat e tij të lojërave, ai gjithashtu krenohet me softuer të pronarit dhe lojëra të zhvilluara në shtëpi. Këta tituj ekskluzivë shtojnë një shtresë shtesë emocioni për lojtarët që kërkojnë diçka ndryshe.

Drejtësia dhe rastësia janë aspekte thelbësore të kazinove në internet. Të gjithë ofruesit e softuerit në Royale500 përdorin gjeneratorë të numrave të rastësishëm (RNG) për të siguruar rezultate të drejta në lojërat e tyre. Për më tepër, këta ofrues i nënshtrohen auditimeve të rregullta nga agjencitë e pavarura të testimit për të ruajtur standardet e drejtësisë.

Megjithëse aktualisht nuk ka përmendje specifike të veçorive novatore si lojërat VR ose realiteti i shtuar në Royale500 Casino; Përqendrimi i kazinosë në partneritetin me ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike siguron që lojtarët të mund të shijojnë teknologjinë më të fundit dhe veçori unike interaktive në lojërat e tyre.

Lundrimi nëpër bibliotekën e madhe të lojërave në Royale500 është një fllad. Kazinoja ofron filtra, funksione kërkimi dhe kategori për të ndihmuar lojtarët të gjejnë shpejt lojërat e tyre të preferuara. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për lojëra elektronike, lojëra tavoline ose opsione të tregtarëve të drejtpërdrejtë, gjetja e lojës tuaj të preferuar nuk ka qenë kurrë më e lehtë.

Si përfundim, bashkëpunimi i Royale500 Casino me ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike garanton një përvojë të jashtëzakonshme lojrash. Nga një gamë e gjerë lojërash deri te titujt ekskluzivë dhe lojëra pa probleme në të gjithë pajisjet, kjo kazino në internet ka gjithçka që lojtarët u nevojiten për një udhëtim emocionues dhe të këndshëm lojërash.

+13
+11
Mbyll
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Royale500 ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si MasterCard, PayPal, MuchBetter, Payz, GiroPay , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Royale500 është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Metodat e depozitimit në Royale500: Një udhëzues për lojtarët e zgjuar

Po kërkoni të financoni llogarinë tuaj në Royale500? Ju jeni me fat! Ky destinacion i lojërave në internet ofron një shumëllojshmëri opsionesh depozitash për t'u kujdesur për lojtarët nga Danimarka, Norvegjia, Gjermania, Finlanda, Anglia, Sllovakia, Suedia, Spanja dhe Portugalia. Pavarësisht nëse preferoni Trustly, PayPal, Visa, MasterCard ose ndonjë metodë tjetër popullore - ne ju kemi mbuluar!

Një bollëk opsionesh: Zgjidhni atë që funksionon më mirë për ju

Në Royale500, ne e kuptojmë se çdo lojtar ka mënyrën e tij të preferuar për të bërë depozitat. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një gamë të gjerë opsionesh për t'iu përshtatur nevojave tuaja. Nga kartat e debitit/kreditit dhe kuletat elektronike si PayPal dhe Skrill te kartat me parapagesë si Paysafe Card dhe Cashlib - zgjedhja është e juaja!

Siguria së pari: Transaksionet tuaja janë të sigurta

Ne e marrim seriozisht sigurinë e transaksioneve tuaja. Jini të sigurt se kur bëni një depozitë në Royale500, protokollet më të fundit të sigurisë si kriptimi SSL janë në vend për të mbrojtur informacionin tuaj të ndjeshëm. Qetësia juaj mendore është prioriteti ynë kryesor.

Përfitime ekskluzive për anëtarët VIP

Jeni një anëtar VIP në Royale500? Pastaj përgatituni për disa përfitime të mrekullueshme! Si një lojtar VIP, ju mund të gëzoni përfitime si tërheqje më të shpejta dhe bonuse ekskluzive të depozitave. Ne besojmë në trajtimin e lojtarëve tanë besnikë si mbretër.

Pra, vazhdoni dhe zgjidhni metodën e depozitimit që ju përshtatet më së miri në Royale500. Me opsionet tona miqësore për përdoruesit dhe masat më të larta të sigurisë të vendosura, financimi i llogarisë suaj nuk ka qenë kurrë më i lehtë apo më i sigurt. Bashkohuni me ne sot dhe përjetoni emocionet e lojërave në internet me qetësi!

Withdrawals

Royale500 u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+168
+166
Mbyll

Languages

Royale500 merret me shumicën e kumarxhinjve nga Evropa, kështu që faqja e internetit për këtë kazino live online është e disponueshme në gjuhë të kufizuara. Duhet të përfshihen më shumë opsione gjuhësore për të arritur në faqen e internetit nga lojtarët globalë. Pritet që në të ardhmen të shtojnë më shumë opsione. Gjuhët e disponueshme për këtë kazino të drejtpërdrejtë janë:

 • anglisht
 • finlandez
 • gjermane
 • norvegjeze
PortugezePT
+5
+3
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Royale500 . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Royale500 i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Royale500 është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Royale500 është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2015

Account

Regjistrimi për një llogari me një Royale500 hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Royale500 dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Rishikimi i Mbështetjes së Klientit Royale500: Një mik në nevojë

Po kërkoni një kazino të besueshme në internet me mbështetje të nivelit të lartë për klientët? Mos kërkoni më larg se Royale500! Si një entuziast i kalitur i kazinosë në internet, unë kam vënë në provë mbështetjen e tyre ndaj klientit dhe ja çfarë gjeta:

Bisedë e drejtpërdrejtë: Përgjigje të shpejta rrufe

Tipari i bisedës live të Royale500 është një ndryshim i lojës. Sa herë që kisha një pyetje ose hasja një problem, agjentët e tyre miqësorë dhe të ditur të mbështetjes ishin vetëm një klikim larg. Ajo që më bëri më shumë përshtypje ishte koha e tyre e reagimit të shpejtë - zakonisht brenda disa minutave! Ndihesha si të bisedoja me një mik që kujdesej vërtet për shqetësimet e mia.

Mbështetje me email: Asistencë e thelluar

Nëse preferoni komunikimin me email, Royale500 ju ka mbuluar. Ekipi i tyre i mbështetjes me email është i njohur për ofrimin e ndihmës së detajuar që shkon përtej dhe përtej. Megjithatë, mbani në mend se mund t'ju duhet deri në një ditë për t'u kthyer tek ju. Pra, nëse pyetja juaj kërkon vëmendje të menjëhershme, unë do t'ju rekomandoja në vend të kësaj të zgjidhni bisedën e tyre të drejtpërdrejtë.

Përfundim: Shoqëruesi juaj i besueshëm i kazinosë

Në përmbledhje, kanalet e mbështetjes së klientit të Royale500 janë krijuar për të përmbushur nevojat tuaja në mënyrë efektive. Pavarësisht nëse zgjidhni bisedën e shpejtë të drejtpërdrejtë ose zgjidhni mbështetjen gjithëpërfshirëse të postës elektronike, jini të sigurt se ata e kanë mbështetjen tuaj në çdo hap të rrugës. Kështu që vazhdoni dhe shijoni përvojën tuaj të lojërave në Royale500 me qetësi duke e ditur se ndihma është afër qoshes!

Shënim: Ky rishikim bazohet në përvojën personale dhe mund të ndryshojë në varësi të rrethanave individuale.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Royale500 për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Royale500 shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Royale500 ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Royale500 në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Royale500 . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Royale500 janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Në përgjithësi, Royale500 Casino është një kazino e mirë për të luajtur. Ofertat e bonusit janë tërheqëse dhe kushtet e bastit janë në përputhje me standardet e industrisë. Bonusi i mirëseardhjes për https://livecasinorank.com/është një nxitje e mirë, si dhe përfitime shtesë nga një program VIP i strukturuar mirë.

Ndërsa ne do të dëshironim të shihnim disa opsione shtesë të filtrimit të lojërave, si për shembull si një kuti kërkimi dhe një lloj ofruesi, vetë lojërat janë të shumta dhe të ndryshme, veçanërisht kur bëhet fjalë për lojëra elektronike dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Nëse lojtarët e bixhozit gëzojnë bonuse ditore dhe janë të interesuar për një përzgjedhje të larmishme lojërash, Royale500 Casino është një përshtatje fantastike. Regjistrohu menjëherë!

Monedhat

Monedhat

Depozitat dhe tërheqjet varen nga diapazoni i monedhave të disponueshme për çdo kazino live online. Më shumë opsione të monedhës lehtësojnë kumarin në mbarë botën për të depozituar fondet e tyre. Monedhat e pranuara përfshijnë:

 • euro
 • Dollarë të Shteteve të Bashkuara
 • Dollarë Australianë
 • Paund të Britanisë së Madhe
 • Krona norvegjeze
About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher