Slotozen Live Casino Rishikoni

Age Limit
Slotozen
Slotozen is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth Slotozen

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Slotozen shënon një 7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2022 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 28/09/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Slotozen

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Slotozen . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese 350 dollarë Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Blackjack, Poker, Baccarat , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Slotozen ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Slotozen

Me popullaritetin e lojërave të drejtpërdrejta në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ?

Slotozen ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Absolute Live Gaming, Thunderkick, NetEnt, Bulletproof Games, Habanero , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Slotozen

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si EcoPayz, Skrill, Paysafe Card, MiFinity, Crypto , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Slotozen ?

Slotozen është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të tij përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score7.0
Përfitimet
+ Kripto-miqësore
+ Mbështetja e Klientit 24/7
+ Promocione bujare

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Gjermane
Irlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
AstroPay Direct
Banco do Brasil
Bank Wire Transfer
Bradesco
Coinspaid
CryptoEcoPayz
Ezee Wallet
Google Pay
Interac
Jeton
MiFinity
Neosurf
Pay4Fun
Paysafe Card
Pix
Rapid Transfer
Santander
Skrill
Sofort
Volt
iDebit
MonedhatMonedhat (12)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Afrika e Jugut
Australia
Austria
Brazili
Gjermania
India
Irlanda
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (55)
1x2GamingAbsolute Live Gaming
Amatic Industries
August Gaming
BB Games
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
Bulletproof Games
Casino Technology
DreamTech
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamevy
Golden Rock Studios
Habanero
Hacksaw Gaming
IGT (WagerWorks)
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kiron Interactive
Leap Gaming
LuckyStreak
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Nucleus Gaming
Paltipus
Platipus Gaming
Pragmatic Play
Rabcat
Real Time Gaming
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet