Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Sol

SolResponsible Gambling
CASINORANK
7.9/10
BonusBonus 600$ + 500 rrotullime falas
Oferta bujare bonus
Llogari e transferueshme nga çdo kazino tjetër
3500+ lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Oferta bujare bonus
Llogari e transferueshme nga çdo kazino tjetër
3500+ lojëra
Sol is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset dhe promovimet janë karakteristika të rëndësishme në përcaktimin e suksesit të një kazinoje online. Sol kazino live ofron një numër bonusesh dhe promovimesh për lojtarët e saj. Lojtari mund të dëshirojë të mendojë për të përfituar nga Sol Casino ofertë e mirëseardhur për të zbritur në këmbën e djathtë atje. Sol kazino ofron stimujt e mëposhtëm për lojtarët e saj të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë:

Bonusi i mirëseardhjes:

150% deri në 2000 €

Nxitja e kriptove:

5% në çdo depozitë në kriptomonedhë

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+4
+2
Mbyll
Games

Games

Për lojtarët që duan të përjetojnë një imitim të vërtetë të lojërave të fatit në tokë në shtëpi, ekziston një seksion i drejtpërdrejtë i kazinosë. Furnizuesit e nivelit më të lartë si Evolution Gaming fuqizojnë lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve, të cilat transmetohen drejtpërdrejt dhe në kohë reale.

Për më tepër, krupierët aktualë mbikëqyrin këto lojëra. Mos harroni se përdoruesit celularë mund të hyjnë gjithashtu në zonën e tregtarit. Për të transmetuar video të shkëlqyera, vetëm sigurohuni që dikush të ketë internet të besueshëm dhe një aparat fotografik ose ueb-kamerë të mirë. Lojërat live përfshijnë, ndër të tjera:

 • Ruletë Rrufeja
 • Texas Hold'em
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ëndrra tërheqëse**.**

Software

Disponueshmëria e lojërave nga kompani të shumta të njohura softuerësh u jep lojtarëve një përzgjedhje të madhe titujsh me cilësi të lartë për t'i shijuar dhe për t'iu përshtatur të gjitha shijeve. Fatkeqësisht, kazinosë Sol live i mungon kjo shije. Sol kazino live ka një numër të kufizuar lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë të ofruara nga:

 • Lojëra evolucionare

Pritet që në të ardhmen e afërt ato mund të përfshijnë më shumë lojëra kazino live nga ofruesit kryesorë të industrisë.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Sol ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si MasterCard, Trustly, Credit Cards, Visa , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Sol është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Kur bëhet fjalë për lojërat e fatit në kazinotë online, opsionet e pagesës janë vendimtare. Lojtarët dëshirojnë një zgjedhje të menjëhershme dhe një platformë që përshpejton tërheqjet. Sol Live Casino është e vetëdijshme për këtë, kjo është arsyeja pse ata ofrojnë një gamë të gjerë alternativash bankare. Lojtarët mund të parashikojnë teknika të përdorura gjerësisht si:

 • MasterCard
 • Skrill
 • Viza
 • Piastrix
 • Webmoney

. Kufiri minimal i depozitave dhe tërheqjeve është 20 dollarë kanadezë.

Withdrawals

Sol u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+164
+162
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+7
+5
Mbyll

Languages

Lojërat në internet janë në dispozicion për lojtarë nga e gjithë bota. Për të promovuar aksesin ndaj klientit, shumica e kazinove në internet ofrojnë informacione në uebfaqe në shumë gjuhë. Kjo kazino live u lançua në vitin 2019 dhe aktualisht ofron shërbime për përdoruesit në shumë gjuhë të ndryshme duke përfshirë:

 • frëngjisht
 • ruse
 • Spanjisht
 • finlandez
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Sol . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Sol i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Sol është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Sol është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2019

Account

Regjistrimi për një llogari me një Sol hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Sol dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Lojtarët mund të ndihen të lehtësuar duke ditur se a opsioni i bisedës së drejtpërdrejtë është gjithmonë aty dhe në dispozicion sa herë që ata kanë nevojë. Thjesht duhet të bëni pyetjen dhe anëtari i stafit të mbështetjes së klientit do t'u përgjigjet lojtarëve brenda pak sekondash.

Fakti që kjo kazino live online ofron shërbim në shumë gjuhë është një tjetër avantazh. Rusishtja është një nga gjuhët që mund t'i ndihmojë lojtarët nëse nuk flasin anglisht. Ata gjithashtu kanë zgjedhjen konvencionale të përdorimit të postës elektronike për të marrë përgjigje këtu.

Dikush mund të gjejë përgjigje për disa nga pyetjet e bëra shpesh që bëjnë lojtarët në seksionin e dedikuar FAQ.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Sol për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Sol shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Sol ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Sol në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Sol . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Sol janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Monedhat

Monedhat

Sol kazino live ofron depozita dhe tërheqje në një sërë monedhash për të lehtësuar lojtarët e saj. Lojtarët në mbarë globin mund të depozitojnë dhe tërheqin fonde në monedhën e tyre rajonale. Disa nga monedhat e mbështetura nga kjo kazino live janë:

 • Rrënojat ruse
 • dollarë amerikanë
 • EURO
 • Krona Norvegjeze
 • Zloty polake

Sol live kazino mbështeti gjithashtu pagesa në kriptovaluta si Bitcoin dhe litecoin

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher