Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Spin Samurai

Spin SamuraiResponsible Gambling
CASINORANK
8.19/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 2000 € + 100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Spin Samurai is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ekziston një gamë e gjerë bonusesh në kazino në internet në Spin Samurai. Lojtarët e rinj mund të përfitojnë nga oferta e bukur e mirëseardhjes që përfshin a bonus depozite dhe rrotullime falas për tre depozitat e para. Përveç ofertës së mirëseardhjes, kazino ka bonuse të ringarkimit, rrotullime falas dhe disa promovime të tjera të përshtatura për lojtarët ekzistues.

Kodet e bonusitKodet e bonusit
Games

Games

Spin Samurai: Lojra

Kur bëhet fjalë për lojërat, Spin Samurai ka një përzgjedhje mbresëlënëse që u përshtatet të gjitha llojeve të lojtarëve. Pavarësisht nëse jeni adhurues i lojërave elektronike klasike ose preferoni emocionet e lojërave të tavolinës, kjo kazino në internet ju ka mbuluar.

Lojëra me slot: Një gamë e gjerë për të zgjedhur

Spin Samurai krenohet me një koleksion të gjerë të lojërave slot që do t'ju mbajnë të argëtuar për orë të tëra. Me tituj të njohur si "Starburst", "Gonzo's Quest" dhe "Book of Dead", ka diçka për të gjithë. Shumëllojshmëria në tema dhe lojëra garanton që nuk do të mërziteni kurrë.

Lojëra tavoline: Të preferuarat klasike në majë të gishtave

Nëse lojërat e tavolinës janë më shumë në stilin tuaj, Spin Samurai ofron klasike si Blackjack dhe Roulette. Këto të preferuarat e përjetshme ofrojnë emocione të pafundme dhe lojë strategjike. Pavarësisht nëse jeni një profesionist i sprovuar ose sapo po filloni, këto lojëra tavoline sigurisht që do t'ju mbajnë të angazhuar.

Lojëra unike dhe ekskluzive

Përveç lojërave të zakonshme të kazinosë, Spin Samurai ofron gjithashtu disa opsione unike dhe ekskluzive. Provoni dorën tuaj në Dragon Tiger, Sic Bo, Rummy, Baccarat, Bingo, Craps, Casino Holdem, Mahjong, Pai Gow – këto xhevahire më pak të njohura i japin një kthesë freskuese përvojës suaj të lojërave.

Ndërfaqe miqësore për përdoruesit për lojëra pa probleme

Platforma e lojërave të Spin Samurai është projektuar duke pasur parasysh përvojën e përdoruesit. Ndërfaqja është intuitive dhe e lehtë për t'u naviguar, kështu që edhe fillestarët mund të gjejnë rrugën e tyre pa mundim. Ju mund të përdorni të gjitha lojërat me vetëm disa klikime – pa ndonjë sherr apo konfuzion.

Jackpot Progresive dhe Turne

Për ata që kërkojnë fitore më të mëdha dhe emocione të shtuara, Spin Samurai ofron jackpote progresive në lojëra të ndryshme slot. Këto xhekpote vazhdojnë të rriten derisa dikush të arrijë kombinimin fitues - duke u dhënë lojtarëve mundësinë për të fituar shuma parash që ndryshojnë jetën.

Për më tepër, mbani një sy për turnet e organizuara nga Spin Samurai ku mund të konkurroni kundër lojtarëve të tjerë për çmime në para dhe të drejta mburrjeje. Këto turne shtojnë një shtresë shtesë konkurrence dhe emocionuese në përvojën tuaj të lojërave.

Të mirat dhe të këqijat e shumëllojshmërisë së lojërave të Spin Samurai

Të mirat:

 • Gama e gjerë e lojërave slot me tituj të spikatur
 • Ofrohen lojëra klasike tavoline si Blackjack dhe Roulette
 • Opsione unike dhe ekskluzive të lojës për një ndryshim freskues
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit për navigim pa probleme
 • Xhekpotet dhe turnet progresive ofrojnë fitore më të mëdha dhe emocione të shtuara

Disavantazhet:

 • Informacion i kufizuar mbi oraret specifike të turneut ose shumat e jackpot-it

Si përfundim, Spin Samurai ofron një përzgjedhje të larmishme lojërash që kujdesen për të gjitha llojet e lojtarëve. Me gamën e gjerë të lojërave elektronike, lojërat klasike të tavolinës, opsionet unike, ndërfaqen miqësore për përdoruesit, jackpot-et progresive dhe turnet – ka diçka për të gjithë në këtë kazino online.

+8
+6
Mbyll

Software

Për të injektuar pak diversitet në përzgjedhjen e lojës, kjo kazino është partnere me shumë zhvilluesit e softuerit të kazinosë. Lojtarët mund të gjejnë lojërat më të fundit nga Quickspin, Lucky Streak, Pragmatic Play Ltd., BGaming, MrSlotty, Tom Horn Gaming, Endorphina, Nucleus Gaming, Habanero, EGT, Play 'n GO, Wazdan, Yggdrasil, BetSoft, Evolution Gaming dhe NoLimit Qyteti.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Spin Samurai ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si MasterCard, FastPay, Visa, Credit Cards, Bank Transfer , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Spin Samurai është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Për të fituar para të vërteta në Spin Samurai, lojtarët duhet të kenë para të vërteta në llogaritë e tyre. Kompania ofron banking i lehtë dhe i sigurt duke bashkëpunuar me kuletat e njohura elektronike, kartat e kreditit dhe zgjidhjet e tjera të pagesës elektronike. Metodat e disponueshme për depozitimin e fondeve përfshijnë: Neteller

 • Zimpler
 • Instadebit
 • NeoSurf
 • iDebit
 • Skrill
 • Me besim
 • SOFORT Bankin
 • iDEA.

Withdrawals

Tërheqjet e spin samurai janë gjithashtu pa dhimbje në Spin Samurai Casino. Lojtarët mund të kanalizojnë të tyren fondet për mënyrat e pagesës të tilla si:

 • NeoSurf
 • Neteller
 • iDebit
 • Instadebit
 • SOFORT Banking
 • Me besim
 • Skrill
 • iDEA

Lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm se mund të aplikohen tarifa dhe kthimi ndryshon nga një mënyrë pagese në tjetrën.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+183
+181
Mbyll

Valutat

BitcoinBitcoin
+1
+-1
Mbyll

Languages

Spin Samurai u shërben lojtarëve që flasin gjuhë të ndryshme. Kazinoja mbështet tre variante të gjuhës angleze;

 • anglisht australiane
 • anglisht në MB
 • anglisht amerikane

Përveç anglishtes, Spin Samurai mbështet:

 • norvegjeze
 • finlandez
 • gjermanisht
 • italisht
 • frëngjisht
 • japoneze
 • çeke
 • polonisht

Gjuha mund të ndryshohet në çdo kohë në menynë kryesore, nën "Cilësimet"

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Spin Samurai . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Spin Samurai i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Spin Samurai është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Një nga të rejat më të mira bitcoin kazinotë është Spin Samurai, e cila hapi dyert në vitin 2020. Kazinoja u ofron lojtarëve një gamë të gjerë opsionesh kumari, metoda të mëdha depozitimi dhe tërheqjeje, si dhe promovime dhe bonuse bujare. Spin Samurai ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2020-013) dhe u përmbahet rreptësisht rregullave dhe rregulloreve të përgjegjshme të lojërave të fatit.

Spin Samurai

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi për një llogari me një Spin Samurai hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Spin Samurai dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Spin Samurai u premton lojtarëve një kohë të lehtë ndërsa janë në kazino. Faqja e internetit e kazinosë është miqësore për përdoruesit, dhe përveç kësaj, ka një infrastrukturë të fuqishme të mbështetjes së klientit. Lojtarët mund të arrijnë ekipin përmes bisedës së drejtpërdrejtë, e disponueshme 24/7. Kompania ka dhënë gjithashtu një adresë emaili, por përgjigja nuk është aq e shpejtë sa biseda e drejtpërdrejtë.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Spin Samurai për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Spin Samurai shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Spin Samurai ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Spin Samurai në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Spin Samurai: Lëshoni bonuset dhe promovimet!

Duke thirrur të gjithë entuziastët e kazinove në internet! Bëhuni gati për të nisur një udhëtim emocionues me Spin Samurai, ku bonuset dhe promovimet mbretërojnë suprem. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i sapoardhur ose një lojtar me përvojë, ky është destinacioni përfundimtar për oferta të pakrahasueshme që do t'ju lënë të dëshironi për më shumë.

Le të fillojmë me fillestarët - përgatituni për bonusin e mirëseardhjes së Spin Samurai, i krijuar për t'ju dhënë një fillim si askush tjetër. Por ky është vetëm fillimi! Zhytuni në seksionin e tyre FAQ për të zbuluar të gjithë gurët e çmuar të fshehur dhe për të çliruar potencialin tuaj fitues.

Për lojtarët tanë besnikë, Spin Samurai ka diçka të veçantë në dyqan. Përgatituni të mahniteni nga promovimet unike dhe ngjarjet emocionuese që do t'ju bëjnë të ktheheni për më shumë emocione.

Por prisni, ka edhe më shumë! Programi i besnikërisë në Spin Samurai shpërblen anëtarët e përkushtuar me përfitime të këndshme dhe shpërblime ekskluzive. Nga ofertat e personalizuara deri te trajtimi VIP, ata dinë si t'ju bëjnë të ndiheni si mbretër.

Tani le të flasim për kërkesat e basteve – është e rëndësishme të dini se çfarë po hyni. Në Spin Samurai, transparenca është thelbësore. Ato ofrojnë shpjegime të qarta të këtyre kërkesave në mënyrë që të mund të shijoni fitimet tuaja pa ndonjë surprizë gjatë rrugës.

Dhe këtu është një kënaqësi shtesë - nëse i prezantoni miqtë tuaj me Spin Samurai, ka përfitime që ju presin të dyve! Ndarja e emocioneve nuk ka qenë kurrë më shpërblyese.

Pra, nëse jeni adhurues i lojërave elektronike ose njohës i lojërave të tavolinës, mos i humbisni këto bonuse dhe promovime të jashtëzakonshme në Spin Samurai. Është koha për të zhbllokuar potencialin tuaj fitues dhe për të përjetuar emocionin si kurrë më parë!

[Emri i ofruesit] - Ku presin fitore të mëdha!

Mobile

Mobile

Spin Samurai është i preferuari i fansave për shkak të përvojës së pandërprerë të lojërave që ofron. Kazinoja është e disponueshme si lojë e menjëhershme dhe mund të aksesohet në çdo shfletues. Cfare ka me shume? Spin Samurai ka një faqe interneti të përgjegjshme që ofron një përvojë të qetë të lojërave celulare. Fatkeqësisht, për momentin nuk ka asnjë aplikacion vendas për celular (Android/iOS).

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher