Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Spinnalot

SpinnalotResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 600$ + 200 rrotullime falas
Shumëllojshmëri e madhe e lojërave elektronike
Promo të vazhdueshme
Dizajn modern, miqësor për celularin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumëllojshmëri e madhe e lojërave elektronike
Promo të vazhdueshme
Dizajn modern, miqësor për celularin
Spinnalot is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kazino Spinnalot ofron shumë të mira bonuse të drejtpërdrejta të kazinosë për të ndihmuar lojtarët e saj të zgjerojnë bilancet e llogarisë së tyre. Çdo bonus kazino i nënshtrohet kushteve dhe kushteve, duke përfshirë kërkesat e basteve. Fatkeqësisht, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme në Spinnalot Casino.

Kodet e bonusitKodet e bonusit
+4
+2
Mbyll
Games

Games

Lojëra elektronike: Një shumëllojshmëri e gjerë për të zgjedhur

Kur bëhet fjalë për lojëra elektronike, Spinnalot vërtet ofron. Me një përzgjedhje të madhe titujsh, ka diçka për të gjithë. Pavarësisht nëse i pëlqejnë makinat klasike të frutave ose preferoni lojërat më të fundit të videove me tema gjithëpërfshirëse dhe veçori bonusi, kjo kazino ju ka mbuluar.

Titujt e shquar përfshijnë (cl0i0qvjt044313mi6cvqzwes), (cl0iaeczi169413l9b6jih98j) dhe (cl0i9aonu038012mzgsspxoj5). Këto lojëra ofrojnë grafikë mahnitëse, lojë të qetë dhe mundësi emocionuese fitimi. Plus, me publikimet e reja të shtuara rregullisht, do të gjeni gjithmonë opsione të reja për ta mbajtur përvojën tuaj të rrotullimit emocionues.

Lojëra tavoline: Të preferuarat klasike në majë të gishtave

Nëse lojërat e tavolinës janë më shumë në stilin tuaj, Spinnalot ka një koleksion mbresëlënës që përfshin Blackjack dhe Roulette. Këto klasike të përjetshme janë në dispozicion në versione të ndryshme për t'iu përshtatur preferencave të ndryshme. Pavarësisht nëse ju pëlqen aksioni me ritëm të shpejtë të Ruletës Evropiane ose loja strategjike e Blackjack Switch, ka një tryezë që ju pret.

Lojëra unike dhe ekskluzive

Spinnalot shkon përtej ofertave të zakonshme duke ofruar lojëra unike dhe ekskluzive që nuk mund të gjenden diku tjetër. Zgjedhja e tyre e kuruar me kujdes përfshin (cl0rwactq147112ldvt7r5vz9), e cila ofron një kthesë freskuese në lojërat tradicionale me letra.

Platforma e lojërave miqësore për përdoruesit

Lundrimi nëpër platformën e lojërave të Spinnalot është një fllad. Ndërfaqja e përdoruesit është intuitive dhe tërheqëse vizualisht, duke e bërë të lehtë për lojtarët që të gjejnë shpejt lojërat e tyre të preferuara. Pavarësisht nëse jeni duke hyrë në kazino nga desktopi ose pajisja juaj celulare, përvoja e pandërprerë siguron argëtim të pandërprerë kudo që të shkoni.

Jackpot Progresive dhe Turne

Për ata që kërkojnë fitore të mëdha dhe emocione konkurruese, Spinnalot ofron jackpote progresive që mund të arrijnë shuma që ndryshojnë jetën. Mbani një sy për këto lojëra jackpot, pasi ato ju japin mundësinë për t'i pasuruar me një rrotullim të vetëm.

Për më tepër, kazino pret turne të rregullta ku lojtarët mund të konkurrojnë kundër njëri-tjetrit për çmime emocionuese. Këto ngjarje shtojnë një shtresë shtesë emocioni dhe miqësie në përvojën tuaj të lojërave.

Të mirat dhe të këqijat e varietetit të lojërave të Spinnalot

Të mirat:

 • Gama e gjerë e lojërave slot me tituj të spikatur
 • Ofrohen lojëra klasike tavoline si Blackjack dhe Roulette
 • Opsione unike dhe ekskluzive të lojës
 • Platformë lojrash miqësore për përdoruesit me navigim pa probleme
 • Xhekpote progresive dhe turne për eksitim të shtuar

Disavantazhet:

 • Zgjedhje e kufizuar e lojërave pa slot si Baccarat, Craps, Bingo (cl0i9gffa011212lals8swkft), (cl0i0jq92130412md3q5qo0kj), (cl0i8era9059312l998dyu3a4)

Në përgjithësi, Spinnalot ofron një përvojë të larmishme dhe të këndshme lojërash me shumëllojshmërinë e tij të lojërave slot, të preferuarat klasike të tavolinës, ofertat unike, ndërfaqen miqësore për përdoruesit dhe mundësitë për fitore të mëdha përmes jackpoteve dhe turneve progresive. Ndërsa disa opsione të lojërave pa slot mund të jenë të kufizuara në krahasim me kazinotë e tjera, shumëllojshmëria e përgjithshme e lojës sigurisht që do t'i argëtojë lojtarët.

Software

Lojtarët priren të gjykojnë llojin e lojërave që ofron një kazino nga lista e saj ofruesit e softuerit. Është e përhapur të kesh një përvojë të shkëlqyer të lojërave kur luan në një kazino të partnerizuar me ofrues të mirëpërcaktuar lojërash. Spinnalot Casino e ka kufizuar listën e ofruesve të lojërave vetëm në Pragmatic Play. Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë në hollin e drejtpërdrejtë të kazinosë transmetohen nga studiot Pragmatic Live.

Të gjitha lojërat transmetohen në grafikë me cilësi të lartë dhe aspekte 4K. simpatik dhe tregtarë miqësorë të drejtpërdrejtë patjetër do ta bëjë përvojën tuaj të paharrueshme. Lojtarët bisedojnë anësor ndërmjet tyre ose me krupierin real gjatë lojës.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Spinnalot ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Trustly, Credit Cards, Neteller, MasterCard, MuchBetter , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Spinnalot është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Kazino pranon një gamë të gjerë të menyra pagese. Ajo gjithashtu merr pagesat me kriptomonedhë, por paratë tuaja do të konvertohen dhe do të shfaqen në bilancin tuaj si monedhë fiat. Depozita minimale është 20 € ose 20 dollarë, në varësi të monedhës. Disa mënyra pagese përfshijnë:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Visa Mastercard
 • Neteller
 • ecoPayz

Withdrawals

Spinnalot u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Aktualisht, Spinnalot Casino pranon transaksione të plota duke përdorur 3 monedha të ndryshme. Këto janë monedha të zakonshme në vendet ku është licencuar. Depozitat e bëra nëpërmjet kriptomonedhës konvertohen në monedhën e preferuar. Monedhat e mbështetura përfshijnë:

 • dollarë amerikanë
 • dollarë kanadezë
 • euro

Lojtarët mund të mbajnë një skedë në seksionin e monedhës nën Taksonomitë për të mbajtur gjurmët e të gjitha monedhave ndërsa përditësohen.

+181
+179
Mbyll

Valutat

Dollarë australianëAUD
+7
+5
Mbyll

Languages

Spinnalot Casino u shërben lojtarëve që banojnë në vende të ndryshme në mbarë botën. Ata kanë zgjedhur të mbështesin anglishten, gjuhën më të folur, për t'i akomoduar të gjitha. Aktualisht, platforma është e disponueshme vetëm në anglisht, gjuha kryesore. Për fat të mirë, anglishtja është një nga gjuha më e madhe e folur në botë. Shumica e lojtarëve janë të njohur me të, dhe për këtë arsye nuk ka asnjë shqetësim.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Spinnalot . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Spinnalot i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

Spinnalot është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Spinnalot është një platformë lojrash e nivelit të lartë që ndërthur kënaqësinë dhe përgjegjësinë për të krijuar një strehë të përsosur lojrash. Është themeluar në vitin 2021 dhe është tërësisht në pronësi dhe operim nga DialMedia Limited, një operator me reputacion i kazinosë i licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Biblioteka e lojërave është plotësisht e ngarkuar me lojëra si lojëra elektronike, jackpots, lojëra tavoline dhe lojëra kazino live. Spinnalot Casino është një platformë e re lojrash që synon të bëhet parajsa më e mirë e lojrave. Është themeluar në vitin 2021 dhe është në pronësi të plotë të DialMedia Limited. Edhe pse disa forume lojtarësh e kanë cilësuar atë si një kazino të vogël në internet për sa i përket të ardhurave, paratë e gatshme përpunohen brenda një kohe të shkurtër. Spinnalot ka një koleksion të gjerë lojërash kazino, por një përzgjedhje të kufizuar të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Ka një dizajn modern, por i mungojnë disa opsione kyçe të navigimit, siç janë kategoritë e lobit. Në epokën e tregjeve konkurruese dhe tendencave teknologjike, kazinotë live duhet të kenë veçoritë më të mira për të tërhequr më shumë lojtarë. Ky përmbledhje do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë e kazinosë live të Spinnalot.

Pse të luani në Spinnalot Casino

Spinnalot Casino synon të ofrojë një përvojë lojrash më të mirë se ajo që mund të ofrojnë kazinotë me bazë tokësore. Ai strehon një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave të kazinosë live nga një ofrues softuerësh të nivelit të lartë. Kthehuni te Spinnalot Casino dhe eksploroni Las Vegasin virtual ndërsa jeni në komoditetin e divanit tuaj. Lojërat mbahen nga krupierë simpatikë të jetës reale në studiot luksoze. I gjithë veprimi transmetohet në definicion 4K me veçori interaktive të bisedës.

Spinnalot Casino mbështetet nga një ekip mbështetës miqësor dhe me reputacion që punon gjatë gjithë kohës për të ofruar ndihmë në kohë për lojtarët. Përveç kësaj, Spinnalot Casino pranon monedha të shumta të njohura globalisht dhe mbështet mënyra të shumta pagese.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Regjistrimi për një llogari me një Spinnalot hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Spinnalot dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Spinnalot Casino ka një ekip shërbimi ndaj klientit, tek i cili mund të mbështeteni dhe që punon shumë për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve të lojtarëve. Është i aksesueshëm 24/7 përmes një objekti bisede të drejtpërdrejtë, email (support@spinnalot.com), dhe telefon. Disa nga pyetjet më të zakonshme të bëra nga lojtarët janë përgjigjur në seksionin FAQ. Ju mund të ndiqni llogarinë sociale të Spinnalot Casino për përditësime promovuese.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Spinnalot për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Spinnalot shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Spinnalot ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Spinnalot në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Spinnalot . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Spinnalot janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher