Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Sportaza

SportazaResponsible Gambling
CASINORANK
7.5/10
BonusBonus 200 rrotullime falas
Gamification e integruar
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Tërheqje të shpejta
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gamification e integruar
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Tërheqje të shpejta
Sportaza is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kazino Sportaza, si kazinotë e tjera live, ofron të sajën stimujt e përdoruesve për t'i mbajtur ata të luajnë. Përdoruesit e rinj kanë të drejtë për një paketë bonus mirëseardhjeje pas verifikimit të detajeve të llogarisë së tyre. Ata marrin një bonus depozite 100% deri në 500 €. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë kontribuojnë 10% në kërkesat e basteve të këtij bonusi. Lojtarët ekzistues gëzojnë një bonus të kthimit të parave të Kazinosë Live ku lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Sportaza ofron një koleksion të gjerë të lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë nga ofruesit e programeve kompjuterike si Evolution Gaming, 1x2 Gaming, Playtech dhe Ezugi. Këto lojëra priten nga krupierë të jetës reale në studio të ndryshme. Lojërat transmetohen në cilësi të lartë me të gjitha veprimet e kapura me kamera moderne. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë ofron një atmosferë autentike që sjell në ekzistencë kazinonë me tulla dhe llaç.

Blackjack live

Live Blackjack është një lojë e njohur tavoline në mesin e lojtarëve me përvojë. Kërkon që lojtarët të kenë aftësi dhe strategji të mëparshme për të bërë fitime të konsiderueshme. Tabelat e disponueshme variojnë nga titujt klasikë deri te lojërat me role të larta si blackjack evropian. Zgjedhjet e njohura përfshijnë:

 • Club Royale Blackjack
 • Një Blackjack
 • Bast Blackjack falas
 • Blackjack i pafund
 • Fuqia Blackjack

Ruletë e drejtpërdrejtë

A po mendoni të rrotulloni një rrotë ruletë shumëngjyrëshe dhe të merrni pagesa të shkëlqyera? Gjithçka që ju nevojitet është të eksploroni disa nga tavolinat kryesore të ruletit live të disponueshme në seksionin e kazinosë live Sportaza. Këto lojëra ofrojnë opsione të shumta bastesh dhe lojë të thjeshtë. Ato përfshijnë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë zhytëse
 • Mega Roulette
 • Top i dyfishtë i ruletës

Video Poker

Video poker ka qenë në shtëpitë e kazinove për dekada. Sot, lojtarët nuk kanë nevojë të vizitojnë strofkat e lojërave të fatit në tokë për të përjetuar përvojën më të mirë të pokerit me video. Shkoni në seksionin e kazinosë live Sportaza dhe eksploroni tituj të ndryshëm të disponueshëm të video pokerit si:

 • Bonus Texas Hold'Em
 • Poker me tre letra
 • Kazino Hold'Em
 • 2 Hand Casino Hold'Em
 • Ultimate Texas Hold'Em

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Shumëllojshmëria e hollit të kazinosë live të Sportaza nuk mbaron me zi, ruletë live dhe video poker live. Ai shtrihet në versionet e drejtpërdrejta të shfaqjeve të lojërave, baccarat dhe lojërave me zare. Këto lojëra vijnë me rregulla të veçanta dhe lojë unike. Disa nga këto lojëra përfshijnë:

 • Super Sic Bo
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Zare rrufeje
 • Dragon Tiger Live
 • Monopoly Live

Software

Sportaza Casino nuk mund të krenohej me hollin e saj të drejtpërdrejtë të kazinosë nëse nuk do të kishte partnerët e duhur. Punon me disa nga nivelet më të larta ofruesit e softuerit me studiot live me reputacion në industri. Të gjitha lojërat transmetohen në kohë reale dhe priten nga krupierë të jetës reale.

Lojërat transmetohen me cilësi të lartë me studiot live të ndriçuara mirë dhe të pajisura me kamera moderne për të kapur të gjithë aksionin. Kazino live është në dispozicion gjatë gjithë kohës. Tregtarët e drejtpërdrejtë marrin me radhë për t'u siguruar që të gjithë lojtarët të argëtohen ndërsa bëjnë një pasuri në seksionin e kazinosë live. Studiot e njohura live janë në pronësi të:

 • Lojëra evolucionare
 • Lojëra 1x2
 • Playtech
 • Ezugi
 • Lojë pragmatike
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Sportaza ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Crypto, Skrill, MuchBetter, PaysafeCard, Neosurf , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Sportaza është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Metodat e depozitimit në Sportaza: Një udhëzues për lojtarët

Po kërkoni të financoni llogarinë tuaj në Sportaza? Ju jeni me fat! Ky destinacion i lojrave në internet ofron një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh depozitash për t'u kujdesur për lojtarët nga vende dhe preferenca të ndryshme. Pavarësisht nëse preferoni metodat tradicionale ose kuletat më të fundit dixhitale, ka diçka për të gjithë.

Opsione të ndryshme për çdo lojtar

Sportaza e kupton që lojtarët kanë nevoja të ndryshme kur bëhet fjalë për depozitimin e fondeve. Kjo është arsyeja pse ata ofrojnë një gamë të gjerë opsionesh, duke përfshirë:

 • Kartat e Debitit/Kreditit: Përdorni me lehtësi Visa ose MasterCard për të bërë depozita.

 • Kuletat elektronike: Shijoni lehtësinë dhe sigurinë e kuletave elektronike të njohura si PayPal, Skrill dhe Neteller.

 • Kartat me parapagesë: Përdorni Paysafe Card ose Neosurf për transaksione pa probleme.

 • Transfertat bankare: Transferoni fondet drejtpërdrejt nga llogaria juaj bankare me lehtësi.

 • Metoda të ndryshme: Eksploroni opsione të tjera si pagesat me kripto, iDeal, Klarna, Trustly dhe më shumë.

  Përvojë miqësore për përdoruesit

Në Sportaza, lehtësia ndaj përdorimit është thelbësore. Procesi i depozitimit është krijuar për të qenë i qetë dhe i drejtpërdrejtë, në mënyrë që të mund të përqendroheni në shijimin e lojërave tuaja të preferuara. Pavarësisht nëse jeni një lojtar me njohuri teknologjike ose i ri në lojërat në internet, do t'i gjeni të lehta për t'u naviguar metodat e depozitimit.

Masat e nivelit të lartë të sigurisë

Siguria juaj është parësore në Sportaza. Kazinoja përdor protokollet më të fundit të sigurisë, si kriptimi SSL për të siguruar që të gjitha transaksionet tuaja janë të mbrojtura. Jini të sigurt që informacioni juaj personal dhe financiar mbahen të sigurta gjatë gjithë procesit të depozitimit.

Përfitime ekskluzive për anëtarët VIP

Si një anëtar VIP në Sportaza, mund të presësh disa përfitime të mrekullueshme kur bëhet fjalë për depozitat. Shijoni tërheqje më të shpejta në mënyrë që të mund të përdorni shpejt fitimet tuaja. Për më tepër, bonuset ekskluzive të depozitave mund të jenë të disponueshme ekskluzivisht për anëtarët VIP. Të jesh pjesë e klubit elitar të shpërblehet!

Pra, nëse preferoni komoditetin e kartave të kreditit, shpejtësinë e kuletave elektronike apo sigurinë e transfertave bankare, Sportaza ju ka mbuluar. Eksploroni opsionet e tyre të ndryshme të depozitave dhe filloni udhëtimin tuaj të lojrave me lehtësi.

Withdrawals

Sportaza u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+172
+170
Mbyll

Languages

Sportaza Casino fokusohet të bëhet destinacioni i fundit i lojërave për shumicën e lojtarëve në mbarë botën. Për t'i bërë lojtarët rehat, ajo ka krijuar një faqe interneti moderne të disponueshme në shumë gjuhë. Një lojtar mund të kalojë ndërmjet gjuhëve të disponueshme me shumë lehtësi. Disa nga gjuhët e njohura përfshijnë:

 • anglisht
 • rusisht
 • gjermanisht
 • frëngjisht
 • italisht
PortugezePT
+7
+5
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Sportaza . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Sportaza i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Sportaza është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Sportaza është një kazino live dhe libër sportiv i krijuar në vitin 2021. Është në pronësi dhe menaxhuar tërësisht nga Rabidi NV, i njohur për zotërimin e disa kazinove kripto dhe live. Ai ofron një koleksion gjithëpërfshirës të lojërave të kazinosë të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. Të gjitha lojërat janë të rregulluara nën një komision të lojërave elektronike të Curacao përmes Antillephone NV Sportaza është një platformë e njohur bastesh dhe kazinoje live e krijuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Rabidi NV, një operator i themeluar kazinoje me mbi 10 kazino të drejtpërdrejta. Sportaza Casino ofron një përvojë elektrizuese përmes një koleksioni të shkëlqyeshëm të kazinove, duke përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Prezantimi i teknologjisë më të avancuar ka parë që kazinotë e drejtpërdrejta të shndërrohen nga tema dhe grafika të mërzitshme në ato që ne i quajmë sot parajsat e lojërave.

Sportaza punon me disa nga ofruesit më të mirë të softuerëve për të krijuar një lob të madh të marrëveshjeve të drejtpërdrejta. Vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje për të ditur disa nga veçoritë dhe shpërblimet e jashtëzakonshme të disponueshme në Sportaza Casino.

Mbani mend: bixhozi është i varur, përdorni me mirësi mjete të vetëpërjashtimit ose vizitoni organizatat e terapisë nëse është e nevojshme!

Pse të luani Live Casino në Sportaza Casino

Sportaza Casino është pozicionuar si shtëpia e ofruesve të programeve kompjuterike të klasit botëror. Ajo ka bashkëpunuar me zhvillues lojërash me reputacion për të krijuar një lojë mbresëlënëse kazino live lobi. Lojërat janë të larmishme për të akomoduar të gjitha llojet e lojtarëve, duke përfshirë rrotulluesit e lartë. Lojtarët mund të eksplorojnë tabelat e disponueshme pa u identifikuar. Këto lojëra janë të optimizuara për t'u luajtur në pajisje të shumta.

Sportaza pranon shumëfish opsionet e pagesës, duke përfshirë kriptovalutat. Tendenca të shumta kanë transformuar sistemet e pagesave dhe blockchain është një lojtar kyç i dukshëm. Lojtarët kënaqen duke luajtur kumar me kriptovalutat e njohura në krye të opsioneve të rregullta të FIAT. Së fundi, lojtarët kanë qasje 24/7 në mbështetjen miqësore të klientit.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Regjistrimi për një llogari me një Sportaza hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Sportaza dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Një përvojë e shkëlqyer e lojërave varet nga cilësia e shërbimeve mbështetëse që ofron një kazino në internet. Sportaza Casino është rishikuar në platforma të ndryshme lojtarësh për të ofruar shërbime të besueshme dhe profesionale të mbështetjes së klientit. Ekipi është i arritshëm 24/7 përmes një objekti të bisedës live, email (support@sporaza.com), ose në telefon (+35680062513). Për disa pyetje të zakonshme, mund t'i referoheni seksionit FAQ.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Sportaza për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Sportaza shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Sportaza ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Sportaza në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Sportaza Casino mbështet mënyra të shumta pagese të disponueshme në shumicën e vendeve të lojtarëve. Ai pranon pagesa nga opsionet tradicionale bankare dhe metodat dixhitale të tilla si kuletat elektronike dhe kripto-portotat. Depozita minimale është 10 €, ndërsa kufiri javor i tërheqjes është 5,000 €. Disa nga mënyrat e pagesës përfshijnë:

 • MiFinity
 • Visa/MasterCard
 • Skrill
 • Bitcoin
 • Ethereum
Live Casino

Live Casino

Sportaza është një kazino live dhe libër sportiv që ofron lojëra të shkëlqyera për një popullatë të madhe lojtarësh. Po fiton me shpejtësi popullaritet si një kripto-kazino e shkëlqyer me një përzgjedhje të gjerë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. Këto lojëra organizohen nga tregtarë të drejtpërdrejtë në studiot e lojërave me reputacion. Sportaza është anëtar i grupit Rabidi NV dhe operon sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos.

Faqja e internetit e Sportaza Casino është një platformë shumëgjuhëshe që pranon monedha të shumta FIAT dhe kriptovaluta të njohura. Lojtarët mund të depozitojnë dhe tërheqin fonde duke përdorur opsionet e njohura bankare. Sportaza krenohet me një ekip profesional mbështetës që punon gjatë gjithë kohës për të ndihmuar lojtarët e saj.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher