Studiot më të mira të kazinove të drejtpërdrejta në Kamboxhia

Lojërat e kazinosë live janë jashtëzakonisht të njohura në Kamboxhia. Edhe pse lojtarët duhet t'i luajnë ato me kujdes përmes një VPN, kazinotë live në Kamboxhia janë mjaft të lehta për t'u aksesuar. Shumica e tyre ofrojnë numrin maksimal të variacioneve të të njëjtëve tituj, veçanërisht lojërat e preferuara të tavolinës në Azi. Kur kërkoni tituj specifikë të drejtpërdrejtë, është e rëndësishme të siguroheni që janë nga një ofrues me reputacion. Ky artikull përshkruan veçoritë e zakonshme të studiove të kazinove live në këtë vend dhe tre zhvillues të besuar të softuerit që drejtojnë këto objekte.

Karakteristikat unike të Studios KamboxhianeOfruesit më të mirë të softuerit në Kamboxhia
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Karakteristikat unike të Studios Kamboxhiane

Softuerët e kazinosë live karakterizohen nga ndërfaqet e luajtjes të cilat mund të jenë ose në cilësi HD ose të butë. Teknologjia e transmetimit që ofron lojëra të drejtpërdrejta mund të jetë e ndjeshme ndaj gjerësisë së brezit. Për shembull, ndërfaqet e buta kërkojnë më pak gjerësi bande për transmetim sesa HD dhe lojtarët mund të kenë vonesë.

Në hollin e lojës së një studio live, çdo varietet i lojës ka skedën e vet. Kur klikohet, skeda zbulon titujt e disponueshëm në atë kategori. Ndërfaqet e luajtjes së kazinove të drejtpërdrejta mund të ketë opsione shtesë me disa lojëra, veçanërisht të bazuara në karta, që hapen në ekran të plotë. Të tjerët thjesht tregojnë një shfaqje fotografie. Shumë lojëra tavoline janë në anglisht dhe tregtarët e gjallë angazhojnë lirisht lojtarët në gjuhët e tyre amtare.

Pse të zgjidhni një studio kazinoje të drejtpërdrejtë në Kamboxhia?

  • iStudio të specializuara
  • Tavolina me lojëra të dyfishta për vendosje së bashku me tregtarët e vërtetë
  • Lojërat e zhvilluara me HTML5
  • Aplikacione të shkarkueshme për pajisjet Android dhe iOS
  • Tabelat me cilësi të lartë me njësi monitorimi të brendshëm
  • Shfaqjet me ekran të plotë
  • Përzierja e kartave të drejtpërdrejta përpara kamerave të nivelit të lartë
  • Rezultatet e lojës transmetohen në ekranin e lojtarit në pllakë reale
  • Sistemi i qëndrueshëm i menaxhimit të fundit

Ofruesit më të mirë të softuerit në Kamboxhia

Shumë studio të kazinove të drejtpërdrejta po rriten si kërpudha në Kamboxhia për shkak të një mbikëqyrjeje të butë dhe rregullores së relaksuar të lojërave të fatit. Për tani, softuerët e kazinosë live dominohen nga tre ofrues:

Asia Live Tech

Asia Live Tech, e cila ka tre studio live në Svay Rieng, Kamboxhia, u lançua në vitin 2011. Është zhvilluesi i parë i softuerit të lojërave bitcoin në Azi. Kompania ka një licencë kamboxhiane të lojërave në internet dhe krenohet me mbi 100 tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojërat më të njohura të kazinosë live nga Asia Live Tech janë Roulette, Baccarat, Dragon Tiger, Fan-Tan, Sic Bo, BelangKai dhe Xoc Dia. Disa nga tavolinat në studiot e Asia Live Tech ndahen me lojtarët e lojërave tokësore.

Ezugi

Ezugi fillimisht u krijua në 2014 në Izrael, por më vonë zgjeroi shërbimet e saj në vendet aziatike, përfshirë Kamboxhia. Lojëra të tilla si Blackjack Pafund, Auto Roulette, Jackpot Roulette, Baccarat Knock Out, Baccarat Super, Casino Hold'em, Dragon Tiger dhe Sic Bo transmetohen direkt nga studio. Tavolinat e tregtarëve të drejtpërdrejtë operohen nga tregtarë të trajnuar profesionalisht që kuptojnë traditat aziatike. Këta krupierë janë të njohur me tituj të veçantë që janë më të popullarizuar në këtë vend të Azisë Lindore.

Lojëra evolucionare

Lojëra evolucionare ka një nga portofolet e lojërave live me rritje më të shpejtë. Studio kryesore ndodhet në Riga, Letoni, por ka krijuar objekte të ngjashme edhe në vendet e Azisë. Me mbi 100 tavolina, është një nga operatorët më të mëdhenj të kazinosë live në botë. Evolution Gaming është popullor me blackjack live por në forma të ndryshme si Blackjack Fortune VIP, Blackjack Infinite, Downtown Blackjack, Blackjack Party, Celebrity Blackjack Party, Blackjack White, Diamond VIP Blackjack dhe Leo Vegas Blackjack. Ruleta, pokeri dhe baccarat janë gjithashtu pjesë e seksionit të lojërave live.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi