Studiot më të mira të kazinove live në Spanjë

Disa vende të tjera të BE-së kishin miratuar tashmë legjislacionin për rregullimin e basteve, por qeveria spanjolle nuk veproi deri në vitin 2009. Alternativat e kazinove të drejtpërdrejta janë ekskluzivisht të disponueshme për kazinotë spanjolle për sa kohë që studioja ndodhet brenda një ndërmarrjeje në terren në vend. Kështu, vetëm disa kazino të drejtpërdrejta në Spanjë ofrojnë shërbimet e tyre ekskluzivisht në spanjisht.

Evolution njoftoi debutimin e një kazinoje live në shkurt 2013. Lojërat drejtpërdrejt do të transmetoheshin direkt nga Kazino Rincon de Pepe në Murcia. Megjithatë, për shkak të rregullave rigoroze në Spanjë, vetëm disa shtëpi shumë të licencuara janë të autorizuara të përdorin produktet e tyre.

Karakteristikat unike të Spain StudiosOfruesi më i mirë i softuerit në Studiot e kazinove të drejtpërdrejta në Spanjë
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Karakteristikat unike të Spain Studios

Në përgjithësi, lojtarët mund të parashikojnë që tregtarët dhe krupierët spanjollë të jenë shumë profesionistë. Duke vepruar kryesisht në Spanjë, të gjithë punëtorët që ndërveprojnë me lojtarët janë folës amtare spanjoll, duke siguruar që lojtarët të kenë një lidhje të mirë.

Në studiot e transmetimit, folësit vendas spanjoll ofrojnë një përvojë më të personalizuar për lojtarët spanjollë. Ekzistojnë gjithashtu zgjidhje të para-ndërtuara, të klasit botëror, të personalizueshme në internet Live Roulette. Softuerët e kazinosë live plotësojnë personalizimin e sfondeve, duke përfshirë kopjet super-realiste të ambienteve të brendshme të kazinove spanjolle me bazë tokësore.

Pse të zgjidhni një studio kazinoje live në Spanjë?

Ka disa karakteristika që dallojnë faqet e drejtpërdrejta të kazinove në Spanjë. Së pari, folësit e rrjedhshëm spanjisht u japin lojtarëve një shërbim më të dedikuar. Për më tepër, opsionet e transmetimit të ruletës janë të personalizueshme dhe plotësojnë standardet më të shquara të cilësisë. Transmetimi mund të personalizohet me kopje realiste të kazinove me bazë tokësore spanjolle. Mbi të gjitha, të luash në një kazino live në Spanjë është krejtësisht e ligjshme.

studiot e kazinove live edukimin e personelit për të inkorporuar aftësitë e të dy krupierëve dhe tregtarët e gjallë. Kështu, lojtarët mund të jenë të sigurt se tregtarët në Spanjë janë të përgatitur mirë në tregtinë e tyre. Për më tepër, spanjishtja është gjuha zyrtare e vendit. Të gjithë tregtarët e flasin rrjedhshëm gjuhën, duke e bërë të thjeshtë për lojtarët të kuptojnë dhe të komunikojnë me ta.

Ofruesi më i mirë i softuerit në Studiot e kazinove të drejtpërdrejta në Spanjë

Seancat e lojërave me tregtarë që flasin spanjisht janë të disponueshme në shumë vende. Lojtarët duhet të zgjedhin tryezën e tyre të preferuar dhe të vendosin baste. Ndër titujt e shkëlqyer live është ruleta. Loja ofron shumë mundësi për të folur me tregtarin ndërmjet lojërave. Është gjithashtu e thjeshtë për t'u kuptuar dhe ka shumë përmbajtje.

Evolucioni

Kur Evolucioni lançoi kazinonë e saj live në Murcia në 2013, për pak kohë ky ishte një lajm i mrekullueshëm për studiot spanjolle të kazinove live. Por, kishte ende disa pengesa në rrugë. Fillimisht, firma ishte në gjendje të ofronte vetëm ruletë live për kazinotë në Spanjë. Së dyti, vetëm kazinotë e licencuara lejohen të ofrojnë ruletë klientëve të tyre.

Operatorët e licencuar lidhen me furnizimin e drejtpërdrejtë të lojërave nga Gran Casino në Murcia duke përdorur shërbimin Ruleta en Vivo (Ruleta spanjolle e drejtpërdrejtë) e Evolution. Objektet e pajisura plotësisht dhe janë në dispozicion si një shërbim i përbashkët i menaxhuar.

Playtech

Sipas legjislacionit të ri, kazino live lojërat duhet të transmetohen nga një kazino fizike në Spanjë. Playtech së fundmi bëri një njoftim për një marrëdhënie me kazinonë më të madhe fizike në vend, Casino Gran Madrid. Nëpërmjet partneritetit, Playtech do të jetë në gjendje të licencojë produktin e saj lider në treg të lojërave të drejtpërdrejta.

Teknologjia superiore e lojërave live të Playtech do të ofrojë një zgjidhje të personalizuar për lojtarët spanjollë. Këta tituj do të jenë të disponueshëm për të licencuarit e rinj dhe ekzistues të Playtech në Spanjë.

Karakteristikat kryesore janë tavolinat e ruletit dhe kamerat më të mira që transmetojnë në rezolucion HD. Ekzistojnë gjithashtu tavolina të markave për të licencuarit privatë dhe të përbashkët, të cilat do të jenë të disponueshme në kazinotë live.

Lojëra autentike

Ndërsa kompania rrit shtrirjen e saj globale, Lojëra autentike zgjeroi operacionet e saj në sektorin spanjoll të lojërave. Më pas, ofruesi lançoi portofolin e tij të lojërave të tavolinës live në një nga tregjet më fitimprurëse të Evropës. Studio ka operatorë të shumtë tashmë në bord. Kompania kërkon të rrisë ofertën e produkteve të saj për të përfshirë tituj më të rregulluar të transmetimit në Spanjë.
Lëvizja e Authentic Gaming për të hyrë në tregun spanjoll vjen si pjesë e një strategjie më të madhe. Ofruesi i softuerit të kazinosë live planifikon të zgjerojë ofertën e tij në juridiksionet e licencuara. Në të njëjtën kohë, ata po përdorin gjithashtu ekspertizën e tyre në lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë për të depërtuar në vertikalë të pashërbyer në territorin spanjoll.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi