ThunderPick Live Casino Rishikoni

Age Limit
ThunderPick
ThunderPick is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao
Total score9.2
Përfitimet
+ Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
+ Konkurse
+ Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
+ Komuniteti Interaktiv i Lojërave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus referimiBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Franceze
Gjermane
Kineze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (6)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Dogecoin
Ethereum
Litecoin
Tether
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (2)
Australia
Gjermania
SoftwareSoftware (31)
4ThePlayer
Amatic Industries
BGAMING
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
Elk Studios
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Ganapati
Hacksaw Gaming
High 5 Games
Kalamba Games
Max Win Gaming
Mr. Slotty
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Plank Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
Wazdan
Yggdrasil Gaming
SportiveSportive (32)
Basketboll
Bejsbolli
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Fortnite
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hearthstone
Hendboll
Heroes of the Storm
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Overwatch
Poker
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli

Rreth ThunderPick

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, ThunderPick shënon një 9.2 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2017 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 14/03/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në ThunderPick

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te ThunderPick . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Craps, Poker, Ruletë , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, ThunderPick ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në ThunderPick

Me popullaritetin e lojërave të drejtpërdrejta në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ?

ThunderPick ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Booongo Gaming, Playson, Play'n GO, Swintt, Yggdrasil Gaming , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në ThunderPick

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Dogecoin, Tether, Bitcoin , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në ThunderPick ?

ThunderPick është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të tij përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.