Turbonino

Age Limit
Turbonino
Turbonino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

Rreth Turbonino

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Turbonino shënon një 7.6 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2020 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 17/11/2021 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Turbonino

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Turbonino . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Baccarat, Caribbean Stud, Punto Banco, Pai Gow, Blackjack , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Turbonino ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Turbonino

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ?

Turbonino ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Microgaming, Realistic Games, NetEnt, Pragmatic Play, Evolution Gaming , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Turbonino

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Bank transfer, Debit Card, Neteller, Paysafe Card, Visa , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Turbonino ?

Turbonino është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (7)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (26)
AstroPay
Bank transfer
Boleto
Credit CardsDebit Card
EPS
EcoCard
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Jeton
Lottomaticard
MuchBetter
Multibanco
NetellerPaysafe Card
Postepay
PugglePay
Siru Mobile
Skrill
Sofort
Teleingreso
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Danimarka
Finlanda
Suedia
SoftwareSoftware (47)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
All41 Studios
Bally
Bally Wulff
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Cayetano Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Foxium
Grand Vision Gaming (GVG)
High 5 Games
IGT (WagerWorks)
Inspired
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Play'n GOPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Rabcat
Real Time GamingRealistic Games
Red Tiger Gaming
Reel Time Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Shuffle Master
SkillOnNet
Slingo
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet