Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Unique Casino

Unique CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.2/10
BonusBonus 2000$ + 100 rrotullime falas
Kazino shumëgjuhëshe
Shërbim i mirë ndaj klientit
Miqësore për celularin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino shumëgjuhëshe
Shërbim i mirë ndaj klientit
Miqësore për celularin
Unique Casino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kazino unike mund të mos ketë shumë bonuse, por ju mund t'i përdorni ato për të luajtur shfaqje të drejtpërdrejta lojërash si Crazy Time, Monopoly Live dhe Deal ose No Deal Live!

Në termat dhe kushtet e bonusit thuhet se kumari lejohet vetëm në lojëra jo tavoline, video poker ose Keno. Nuk ka asnjë ndarje ose më shumë statistika të disponueshme, megjithatë duket se të gjitha lojërat e tavolinës, video pokeri dhe Keno kontribuojnë 0% në kërkesat e basteve. Do të nënkuptonte gjithashtu që të gjitha lojërat e tjera japin një kontribut 100%. Si rezultat, lojërat e drejtpërdrejta të tavolinës së kazinosë nuk kontribuojnë fare, megjithatë shfaqjet e lojërave të drejtpërdrejta (lojërat jo tavoline)!

Oferta unike të kazinosë live:

 • Bonus i mirëseardhjes
 • Bonusi i kthimit të parave deri në 100 €
 • Programi VIP
Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Shumëllojshmëria e lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë është ajo që tërheq më shumë vëmendjen. Ruleta, pokeri, baccarat, blackjack, craps dhe sic bo janë ndër më shumë se 100 lojërat e disponueshme. Evolution, Vivo Gaming dhe Lucky Streak janë tre nga emrat më të njohur në sektorin e kazinosë live.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Kjo lojë klasike e kazinosë është e disponueshme në një format live në 22 tavolina, me të gjitha rregulloret evropiane, amerikane dhe franceze të disponueshme. Vivo Gaming ka në dispozicion një numër tavolinash, duke përfshirë një çift që janë të organizuara në kazinotë e jetës reale si Portomaso dhe Oracle 360. Ju mund të luani për aq pak sa €-$ 0,10 çdo rrotullim, ndërsa rrotullat e larta mund të luajnë për aq shumë si 25,000 €-$ për rrotullim në tavolina specifike.

Baccarat live

Ka shumë tavolina për të zgjedhur kur bëhet fjalë për Baccarat. Speed Baccarat (Evolution) është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që preferojnë duar më të shpejta, ndërsa Salon Prive Baccarat (Evolution) është një alternativë e përshtatshme për ata që dëshirojnë të vënë bast deri në 25,000 € për çdo dorë. Baccarat e jashtme nga Lucky Streak dhe Vivo Aladdin Baccarat nga Vivo Gaming janë dy opsione të tjera.

Lojëra të drejtpërdrejta të pokerit

Ju mund të luani një sërë lojërash kazino të drejtpërdrejta me temë pokeri të ofruara nga Evolution. Casino Hold'em, Texas Hold'em Bonus, Side Bet City, Triple Card Poker, 2 Hand Casino Hold'em, Extreme Texas Hold'em dhe Caribbean Stud Poker janë ndër lojërat e disponueshme. Aksionet variojnë nga 0,50 € deri në 1000 €-$, në varësi të lojës dhe tryezës.

Software

Ofruesit e softuerit janë shumë të rëndësishëm për zgjedhjen e çdo loje. Kazino unike ofron lojëra nga programet më të njohura të lojrave. Lojërat live ofrohen nga:

 • Lojëra evolucionare
 • Vivo Gaming
 • Rrjeti me fat
Payments

Payments

Lojtarët që dëshirojnë të dinë se cilat opsione pagese mund të përdorin do ta gjejnë atë jashtëzakonisht të thjeshtë në Unique Casino. Mund të shfletoni te faqja "Pagesat" dhe të zgjidhni kombin tuaj nga një meny rënëse pa u regjistruar. Faqja më pas shfaq të gjitha metodat e disponueshme të depozitimit dhe tërheqjes, si dhe monedhën dhe çdo kufi të zbatueshëm. Kjo Kazino Live lejon një shumëllojshmëri opsionesh pagese ndërkombëtare, duke përfshirë:

 • Interac
 • Viza
 • Neosurf
 • Klarna
 • Bitcoin, dhe shumë të tjerë.

Shuma minimale e depozitës në Unique Casino është 10 €-$, dhe të gjitha depozitat janë falas dhe të menjëhershme. Tërheqjet janë të kufizuara në një maksimum prej 100 €-$.

Deposits

Unique Casino është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Unique Casino ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Visa, MasterCard, Neteller, Credit Cards , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Unique Casino për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Unique Casino u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

EuroEUR
+1
+-1
Mbyll

Languages

Faqja e internetit e Unique Casino është në dispozicion në tetë gjuhë të ndryshme.

 • anglisht
 • frëngjisht
 • Spanjisht
 • norvegjeze
 • Suedishtja është ndër gjuhët e mbështetura.

Gjuha juaj e zgjedhur do të shfaqet në të gjitha seksionet e faqes së internetit, duke përfshirë llogarinë tuaj, faqen FAQ, faqen e kushteve dhe kushteve dhe ekranin e promovimeve.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Unique Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Unique Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Unique Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Unique Casino është një kazino e njohur live që u shërben kanadezëve, zelandezëve të rinj, irlandezëve dhe afrikano-jugorëve. Ka qenë në industrinë e iGaming që nga viti 2016 dhe ka një licencë për eGaming nga qeveria e Curacao. Si adhurues të kazinove të drejtpërdrejta, cilësia e lojërave live të disponueshme do të jetë një faktor vendimtar kur zgjidhni një kazino në internet. Në Unique Live Casino, nuk do të zhgënjeheni. Kazino Unique ka fituar ngadalë por në mënyrë të qëndrueshme popullaritet në mesin e kumarxhinjve. Është e sigurt të supozohet se operatori po përpiqet të vërtetojë pohimin e madh që emri i tij simbolizon, dhe kjo mund të mblidhet nga opsionet e ndryshme të lojërave të kazinosë. Klientët e "Unique Casino" me siguri do të kalojnë një kohë të mirë nëse vizitojnë seksionin e dedikuar për lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë. Për shkak të mënyrave të shumta të pagesës që mbështet Kazino Unique, bërja e depozitave dhe tërheqjeve është gjithashtu e lehtë.

Pse të luani në Unique Casino?

Unique Live Casino, për mendimin tim, u ofron lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt në të cilin mund të luajnë lojëra kazino në internet. Ata kanë një licencë të qeverisë Curaçao, e cila është një juridiksion popullor për ndërmarrjet e lojërave në internet.

Kjo kazino, në veçanti, përdor kriptimin SSL në të gjithë faqen e saj të internetit. Si rezultat, nuk do të duhet të shqetësoheni nëse informacioni juaj personal do të përgjohet nga palë të treta nëse i ndani ato me operatorin. Si rezultat, të luash në Unique Live Casino është mjaft e sigurt.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2016

Account

Regjistrimi për një llogari me një Unique Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Unique Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Ju mund të kontaktoni kujdesin ndaj klientit përmes emailit në support-en@uniquecasino.com nëse keni ndonjë problem gjatë lojës në Unique Casino. Kazinotë, në përvojën time, zakonisht përgjigjen shumë shpejt, zakonisht brenda një ore.

Ju mund të prisni një përgjigje të shpejtë nëse kontaktoni ekipin midis orës 9 të mëngjesit dhe 01:00. Megjithatë, nëse jeni duke luajtur natën vonë, mund të përdorni veçorinë e bisedës drejtpërdrejt, e cila është e hapur 24 orë në ditë. Unë gjithashtu kontaktova me ta në orën 12:00 dhe dikush ende priste të më ndihmonte për këtë çështje.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Unique Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Unique Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Unique Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Unique Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Unique Casino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Unique Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Monedhat

Monedhat

Monedhat e disponueshme për depozitat dhe tërheqjet janë:

 • USD
 • CAD
 • EUR
About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher