Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Volna Casino

Volna CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 200 rrotullime falas
Mbështetje 24/7
Tërheqje të shpejta
Mbi 5000 lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Mbështetje 24/7
Tërheqje të shpejta
Mbi 5000 lojëra
Volna Casino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Volna Casino ka inkorporuar në mënyrë adekuate pikën më të mirë të shitjes së kazinove online: promovimet dhe bonuset. Ka bonuse të ndryshme, duke përfshirë mirëseardhjen, depozitimin dhe ditëlindjen e lumtur. Të gjitha kërkesat e basteve zbatohen për bonuset, dhe ka kualifikime të veçanta për t'i bërë lojtarët përgjegjës për bonuset. Bonuset janë të zbatueshme vetëm për lojëra specifike të kazinosë. Për fat të mirë, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë kontribuojnë 5% në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme në Volna Casino. Ato përfshijnë:

 • Bonusi i mirëseardhjes
 • Bonusi i ditëlindjes
 • Bonusi i rifreskimit javor
Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Lojëra elektronike: Një gamë e gjerë opsionesh

Kur bëhet fjalë për lojëra elektronike, Volna Casino ju ka mbuluar. Me një përzgjedhje të madhe titujsh për të zgjedhur, ka diçka për të gjithë. Qoftë nëse jeni pas makinerive klasike të frutave ose preferoni eksitimin e lojërave moderne të videove, kjo kazino i ka të gjitha.

Titujt e shquar përfshijnë "Mega Moolah", i njohur për jackpot-in e tij masiv progresiv dhe "Starburst", një zgjedhje e njohur në mesin e lojtarëve për grafikën e saj të gjallë dhe lojën tërheqëse. Këto lojëra janë vetëm një shije e asaj që Volna Casino ka për të ofruar për sa i përket shumëllojshmërisë së sloteve.

Lojëra tavoline: Të preferuarat klasike

Nëse lojërat e tavolinës janë më shumë në stilin tuaj, Volna Casino nuk zhgënjen. Ju do të gjeni klasike si Blackjack dhe Roulette të disponueshme në versione të ndryshme për t'iu përshtatur preferencave tuaja. Pavarësisht nëse jeni profesionist i sprovuar ose i ri në botën e lojërave tavoline, ka shumë gjëra këtu për t'ju argëtuar.

Kazinoja gjithashtu ofron kthesa unike në të preferuarat tradicionale, të tilla si 2 Hand Casino Hold'em dhe Mini Baccarat. Këto opsione ekskluzive shtojnë një shtresë shtesë emocioni në përvojën tuaj të lojërave.

Ndërfaqe miqësore për përdoruesit

Volna Casino krenohet me sigurimin e një eksperience të pandërprerë të përdoruesit. Platforma e lojrave është projektuar duke pasur parasysh lehtësinë e përdorimit, duke siguruar që lundrimi nëpër faqe të jetë i lehtë. Pavarësisht nëse jeni duke hyrë në kazino nga desktopi ose pajisja juaj celulare, mund të prisni një lojë të qetë dhe kontrolle intuitive.

Jackpot Progresive dhe Turne

Për ata që kërkojnë fitore të mëdha dhe emocione konkurruese, Volna Casino ofron jackpote progresive dhe turne që ia vlen t'i shikoni. Mbani një sy për promovimet e tyre të vazhdueshme ku mund të konkurroni kundër lojtarëve të tjerë për çmime mbresëlënëse.

Pro dhe kundra

Të mirat:

 • Gama e gjerë e opsioneve të lojërave slot
 • Shumëllojshmëri lojërash tavoline duke përfshirë variacione unike
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit në të gjithë pajisjet
 • Xhekpote dhe turne emocionues progresiv

Disavantazhet:

 • Informacion i kufizuar në dispozicion për oraret specifike të turneut

Si përfundim, Volna Casino ofron një përvojë të larmishme dhe tërheqëse të lojërave. Me një përzgjedhje të gjerë të lojërave slot, lojëra klasike tavoline dhe oferta unike, ka diçka për çdo lloj lojtari. Ndërfaqja miqësore për përdoruesit siguron një përvojë të qetë, ndërsa mundësia për të fituar të mëdha përmes jackpoteve dhe turneve progresive shton një shtresë shtesë emocioni.

Software

Volna Casino punon me studiot e lojërave për të siguruar që lojtarët të shijojnë një gamë të gjerë tregtarësh të drejtpërdrejtë. Pavarësisht listës së gjatë të ofruesve të softuerëve në kategorinë RNG, vetëm disa furnizime ofrojnë lojëra të drejtpërdrejta kazino. Këto studio lojërash kanë për detyrë t'u japin lojtarëve një përvojë magjepsëse të lojërave nëpërmjet lojërave të kazinosë live 24/7.

Ka ndër emrat e mëdhenj në industri, të gjithë duke punuar pa u lodhur për të ofruar shërbime cilësore për lojtarët. Çdo kategori e lojës ka variacione dhe tabela të ndryshme në varësi të studios së lojës. Konfirmoni gjithmonë opsionet e basteve përpara se të luani për para të vërteta. Disa nga studiot e lojërave në Volna Casino përfshijnë:

 • Lojëra evolucionare
 • Playtech
 • Lojë pragmatike
 • Rrjeti me fat
 • Atmosfera
Payments

Payments

Volna Casino nuk i kufizon lojtarët e saj për sa i përket mënyrave të pagesës, pavarësisht se i shërben një tregu specifik të synuar. Lojtarët mund të depozitojnë ose tërhiqen duke përdorur pagesa me kartë, kuletat elektronike dhe metodat e njohura të kriptos. Lartim Limited është agjenti i pagesave për Volna Casino. Lojtarët mund të zgjedhin opsionin e tyre të preferuar dhe të bëjnë lehtësisht depozita ose tërheqje. Disa nga mënyrat e pagesës përfshijnë:

 • Visa/MasterCard
 • Piastrix
 • WebMoney
 • Bitcoin
 • Ethereum

Deposits

Volna Casino është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Volna Casino ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë MasterCard, Visa , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Volna Casino për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

VisaVisa
+2
+0
Mbyll

Withdrawals

Volna Casino u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+168
+166
Mbyll

Languages

Gjuha është shpesh një faktor i rëndësishëm për kazinotë online të bazuara në vendndodhje. Zhvilluesit kryesisht e konsiderojnë audiencën e synuar si faktorin kryesor për suksesin e tyre. Sidoqoftë, Volna Casino është i kufizuar në Rusisht si e vetmja gjuhë, pasi fokusohet në një popullsi të bazuar në rajonin USS. Megjithatë, ne shpresojmë se Volna Casino do të shtojë më shumë gjuhë për të mbuluar jo-rusisht folësit në rajon.

RuseRU
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Volna Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Volna Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Volna Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Volna Casino u krijua në 2022 për t'i shërbyer tregut rus. Është në pronësi dhe operuar nga Carrer NV. Është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Volna Casino punon me LARTIM LIMITED si një kompani filial që përpunon pagesat e platformës. Operatori i faqes në internet Carrer NV fuqizon sitin. Duhet guxim dhe guxim që një kazino online të fokusohet në një treg të caktuar. Kjo është ideale sepse ndoshta do të ketë më pak përdorues në krahasim me faqet e aksesueshme globalisht për shkak të kushteve strikte të përdorimit. Sidoqoftë, Volna Casino ka mposhtur shanset për t'u bërë një nga kazinotë më të mira në internet në Rusi, pavarësisht se u lançua në 2022.

Dizajni elegant i Volna Casino dhe ndërfaqja miqësore për përdoruesit përbëjnë një përshtypje të parë të shkëlqyer. Ka opsione të shumta të lojërave të kazinove në internet, duke përfshirë alternativa të drejtpërdrejta të kazinosë për entuziastët. Platforma është e aksesueshme në pajisje të ndryshme. Ofrohet gjithashtu një aplikacion celular që mund të shkarkohet nga Google Play dhe Apple Store.

Lexoni këtë përmbledhje të drejtpërdrejtë të kazinosë për të mësuar më shumë rreth hollit të kazinosë live në Volna Casino.

Pse të luani Kazino Live në Kazino Volna

Kazino Volna është një destinacion ëndrrash për fanatikët e kazinove. Është i aksesueshëm në platforma të shumta dhe ka një version celular. Platforma është një subjekt i licencuar që operon ligjërisht në vendndodhjet përkatëse. Volna Casino ka inkorporuar ofrues të shumtë softuerësh që fuqizojnë hollin e tyre të kazinosë dhe tregtarët e drejtpërdrejtë.

Masat e sigurisë janë vendosur për të siguruar që të dhënat e klientëve të mos ekspozohen ndaj palëve të treta. Për më tepër, ekziston një seksion i përgjegjshëm i lojërave ku lojtarët me probleme të lidhura me lojërat mund të kërkojnë ndihmë profesionale nga ekspertët. Platforma ka bonuse fantastike dhe një ekip mbështetës të besueshëm për sfidat e lojtarëve. Platforma ka gjithashtu një seksion të detajuar të kushteve dhe kushteve që parashtron gjithçka që ka të bëjë me funksionalitetin dhe politikat e faqes.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2022

Account

Regjistrimi për një llogari me një Volna Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Volna Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Rishikimi i Mbështetjes së Klientit të Kazinosë Volna

Mbështetje e shpejtë dhe e përshtatshme për bisedat e drejtpërdrejta

Nëse po kërkoni ndihmë të menjëhershme, veçoria e bisedës live të Volna Casino është një ndryshim i lojës. Me një kohë mesatare përgjigjeje prej vetëm minutash, nuk është çudi që ky kanal mbështetës është bërë i preferuari midis përdoruesve. Pavarësisht nëse keni një pyetje në lidhje me verifikimin e llogarisë ose keni nevojë për ndihmë me një lojë, agjentët e tyre miqësorë dhe të ditur janë gjithmonë të gatshëm të ndihmojnë.

Mbështetje e thelluar me email me vonesa të vogla

Për ata që preferojnë një qasje më të detajuar, Volna Casino ofron mbështetje me email që gërmon në thelbin e pyetjeve tuaja. Ndërsa përgjigjet e tyre janë të plota dhe informuese, është e rëndësishme të theksohet se mund t'ju duhet deri në një ditë për t'u kthyer tek ju. Pra, nëse keni nevojë urgjente për ndihmë, opsioni i bisedës live do të ishte bastja juaj më e mirë.

Një prekje shumëgjuhëshe

Një aspekt mbresëlënës i mbështetjes së klientit të Volna Casino është aftësia e tyre për t'u kujdesur për përdoruesit që flasin rusisht. Agjentët e tyre flasin rrjedhshëm si në anglisht ashtu edhe në rusisht, duke siguruar komunikim të qetë pavarësisht nga preferencat tuaja gjuhësore.

Si përfundim, Volna Casino ofron mbështetje të besueshme ndaj klientit përmes veçorisë së tij të shpejtë dhe të përshtatshme të bisedës live dhe mbështetjes së thelluar me email. Ndërsa koha e përgjigjes për emailet mund të vonohet pak, cilësia e ndihmës e kompenson atë. Pra, nëse jeni duke kërkuar ndihmë të menjëhershme ose preferoni një ndërveprim më të detajuar, jini të sigurt se Volna Casino ju ka marrë shpinën!

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Volna Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Volna Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Volna Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Volna Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Volna Casino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Volna Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher