Wild Tokyo Live Casino Rishikoni

Age Limit
Wild Tokyo
Wild Tokyo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.7
Përfitimet
+ Shumëllojshmëri sistemesh pagese
+ Biseda online 24/7
+ Dyqan ku lojtarët mund të shkëmbejnë monedha për para, bonuse

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (14)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (37)
1x2Gaming
Amatic Industries
August Gaming
BTG
Betsoft
Blueprint Gaming
Booming Games
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
HabaneroMicrogamingNetEnt
NetGame
Nolimit City
PariPlay
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Rreth Wild Tokyo

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Wild Tokyo shënon një 7.7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2020 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 04/08/2021 .

Lojëra të ofruara në Wild Tokyo

Lojtari është në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur, mund të kthehet te Wild Tokyo . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese 300 € Live Casino dhe gjithashtu ofrojnë një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Baccarat, Texas Holdem, Ruletë, Poker , për të përmendur disa.

Programet e disponueshme në Wild Tokyo

Softuerët luajnë një rol të madh kur zgjidhni një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të krijuar nga një prodhues specifik, ndaj pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ? Wild Tokyo ofron lojëra nga softuer të mirënjohur si BTG, Edict (Merkur Gaming), NetEnt, Push Gaming, Pragmatic Play , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Wild Tokyo

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Visa, MasterCard, Credit Cards, Paysafe Card, Bitcoin , së bashku me shumë të tjera.

Pse të luani në Wild Tokyo ?

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt. Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë ose kanë nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.