Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Wild Tornado

Wild TornadoResponsible Gambling
CASINORANK
7.8/10
BonusBonus 1000$ + 100 rrotullime falas
Kriptovalutat
Mbështetje e kujdesshme
Shpërblime të mëdha
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kriptovalutat
Mbështetje e kujdesshme
Shpërblime të mëdha
Wild Tornado is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset bujare shtojnë emocionin e kazinosë live të Wild Tornado, ku kumarxhinjtë mund të kënaqen duke luajtur lojëra shumë të njohura të organizuara nga tregtarët njerëzorë në kohë reale.

Anëtarët e Wild Tornado mund të përfitojnë gjithashtu nga bonuset dhe promovimet e tjera të kazinosë, të tilla si bonusi i mirëseardhjes dhe promovimet për rrotullime falas dhe kthim parash gjatë gjithë javës. Një program VIP i përbërë nga shtatë nivele sjell gjithashtu një mori përfitimesh dhe përfitimesh të mrekullueshme.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+5
+3
Mbyll
Games

Games

E organizuar nga tregtarë të drejtpërdrejtë simpatikë dhe miqësorë dhe e transmetuar në kohë reale, kazinoja e drejtpërdrejtë e Wild Tornado sjell një përvojë gjithëpërfshirëse.

Përzgjedhja e lojërave është mbresëlënëse dhe përfshin të gjitha të preferuarat tradicionale plus variacionet e tyre të shumta. Lojtarët mund të testojnë fatin e tyre në blackjack, ruletat, tigër dragoi, tërheqës ëndrrash dhe më shumë. Adhuruesit e pokerit mund të shikojnë ofertat e pokerit dhe kazinosë Hold'em në Karaibe të kazinosë live.

Software

Disa nga më të industrisë iGaming vuri në dukje zhvilluesit e softuerit të kazinosë ia japin fuqinë e tyre kazinosë live të Wild Tornado. Evolution Gaming, për shembull, dominon me përzgjedhjen e tij të gjerë të lojërave të kazinosë live.

Lojtarët gjithashtu mund të provojnë të fitojnë shumë duke iu bashkuar lojërave të zhvilluara nga ofrues me reputacion të lartë si Ezugi, Mascot dhe Vivo Gaming.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Wild Tornado ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Visa, Bank Transfer, MasterCard, Neteller , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Wild Tornado është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Lojtarët munden fondet e depozitimit në një sërë mënyrash përpara se të shijoni kazinonë live. Wild Tornado mbështet pagesat me kartë krediti dhe depozitat e bëra përmes kartave të parapaguara.

Kazinoja pranon gjithashtu pagesa përmes bankingut online dhe sistemeve të portofolit elektronik. Shuma minimale për depozitë është 10 EUR ose CAD ndërsa maksimumi varet nga mënyra e depozitimit të përdorur. Përpunimi është i menjëhershëm dhe Wild Tornado nuk kërkon tarifa depozitimi.

Withdrawals

Wild Tornado nuk ngarkon asnjë tarifë tërheqjeje pavarësisht nga metoda e përdorur. Koha e përpunimit për tërheqjet mund të zgjasë deri në 3-4 ditë bankare për transfertat bankare dhe 1-3 ditë bankare për kartat e kreditit.

Megjithatë, tërheqjet e bëra përmes kuletave elektronike si Neteller ose kanalet bankare online si iDebit përpunohen në çast.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+183
+181
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+6
+4
Mbyll

Languages

Wild Tornado është lehtësisht i lundrueshëm në një sërë gjuhësh të ndryshme.

Lojtarët mund të hyjnë në kazino në gjermanisht, frëngjisht, norvegjez, polonisht, spanjisht, greqisht, rusisht, finlandisht, portugalisht, italisht dhe çekisht. Është gjithashtu i disponueshëm në anglisht pasi flitet në MB, Australi, Zelandën e Re, Irlandë, Kanada dhe Afrikën e Jugut.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Wild Tornado . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Wild Tornado i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Wild Tornado është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Në pronësi dhe operuar nga Direx NV dhe Direx Ltd., Wild Tornado është një kazino online që ka bërë bujë në industrinë e lojërave të fatit në internet që nga viti 2017.

Me një licencë nga Antillephone NV, kazinoja përmban një katalog lojërash me mijëra nga zhvilluesit kryesorë të skenës iGaming. Kazinoja e drejtpërdrejtë e Wild Tornado, ku lojtarët mund të shijojnë lojërat e tyre të preferuara ndërsa ndërveprojnë me tregtarët e drejtpërdrejtë dhe lojtarët e tjerë, është një tërheqje popullore.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2017

Account

Regjistrimi për një llogari me një Wild Tornado hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Wild Tornado dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Mbështetja e klientit të Wild Tornado mund të arrihet në disa mënyra. Njëra është përmes funksionit të bisedës live 24/7 në faqen e kazinosë në internet.

Lojtarët gjithashtu mund të dërgojnë një mesazh nëpërmjet formularit të kontaktit në sit ose me e-mail në support@wildtornado.casino. Dhe për të shprehur shqetësimet në lidhje me pagesat, bonuset, llogaritë dhe çështje të tjera, lojtarët mund të përdorin shërbimin e Ankesave të Kazinosë AskGamblers.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Wild Tornado për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Wild Tornado shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Wild Tornado ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Wild Tornado në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Wild Tornado . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Wild Tornado janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher