Zoome Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Zoome Casino
Zoome Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (10)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Irlandeze
Japoneze
Malajziane
Norvegjeze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Accent Pay
AstroPay Card
Directa24
EcoPayz
Interac
MiFinityMuchBetterNeteller
Pay4Fun
Paysafe Card
Piastrix
Skrill
SticPay
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (17)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Peso Filipinas
Reali Brazilian
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (16)
Austria
Filipinet
Finlanda
Gjermania
India
Indonezia
Irlanda
Japonia
Kanadaja
Kili
Malajzia
Meksika
Norvegjia
Tajlandë
Vietnami
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (76)
1x2Gaming
4ThePlayer
7mojosAbsolute Live Gaming
Amatic Industries
Atmosfera
August Gaming
Authentic Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Caleta
Casino Technology
EA Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
IGT (WagerWorks)
Igrosoft
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leander Games
Leap Gaming
LuckyStreak
Mascot Gaming
Max Win Gaming
Mr. Slotty
NetEnt
NetGame
Nolimit City
Nucleus Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
Spearhead
Spinomenal
Sthlm Gaming
Swintt
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Rreth Zoome Casino

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Zoome Casino shënon një 7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2021 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 29/06/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Zoome Casino

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Zoome Casino . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino ​, dhe ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Ruletë, Blackjack, Jackpot Roulette, Baccarat , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Zoome Casino ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në Zoome Casino

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ​?

Zoome Casino ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si VIVO Gaming, Fazi Interactive, 1x2Gaming, EA Gaming, Ezugi , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Zoome Casino

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si MiFinity, EcoPayz, Neteller, MuchBetter, Skrill , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Zoome Casino ?

Zoome Casino është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)