Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Zotabet

ZotabetResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
BonusBonus $150
Opsione të shumta pagese
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Shumëllojshmëri lojërash
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Opsione të shumta pagese
Mbështetje 24/7 e disponueshme
Shumëllojshmëri lojërash
Zotabet is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Ndryshe nga qasja tipike e shumicës së kazinove në internet për t'u ofruar lojtarëve të rinj një bonus mirëseardhjeje 100%, ZotaBet ka diçka të ndryshme në dyqan. Lojtarët e kazinosë live gëzojnë deri në 20% kthim parash në të gjitha depozitat. Depozita minimale është 20 € ose 0.0001 BTC. Një kërkesë për bast 3 herë është e lidhur me ofertën e kthimit të parave. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë kontribuojnë vetëm 5% në kërkesën e basteve.

shënim: Lojtarët nga Suedia nuk kanë të drejtë të marrin pjesë në asnjë nga bonuset që ofron kazino Zotabet.

Lojtarët në Zotabet Casino mund të regjistrohen gjithashtu në Programin VIP me 5 nivele, veçori të personalizuara dhe bonuse të larta me rul ndërsa rriten.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+7
+5
Mbyll
Games

Games

Lojëra në Zotabet

Si një entuziast i kazinosë në internet, do të jeni të kënaqur të gjeni një gamë të gjerë lojërash të disponueshme në Zotabet. Me tituj të njohur si Blackjack dhe Roulette, si dhe një shumëllojshmëri lojërash slot, kjo platformë ofron diçka për të gjithë.

Lojëra elektronike: Një përzgjedhje e shquar

Zotabet krenohet me një koleksion mbresëlënës të lojërave slot që do t'ju argëtojnë për orë të tëra. Nga makinat klasike të frutave deri te lojëra elektronike moderne të videove, ka një lojë që i përshtatet çdo shije. Titujt e shquar përfshijnë "Mega Moolah", i njohur për jackpot-in e tij masiv progresiv, dhe "Starburst", një i preferuar nga fansat me pamje vizuale mahnitëse dhe lojë emocionuese.

Lojëra tavoline: Të preferuarat e kazinosë klasike

Nëse lojërat e tavolinës janë më shumë në stilin tuaj, Zotabet ju ka mbuluar. Ju mund të provoni fatin tuaj në Blackjack ose të provoni aftësitë tuaja strategjike në Roulette. Grafika realiste dhe loja e qetë i bëjnë këto të preferuara tradicionale të kazinove edhe më të këndshme.

Lojëra unike dhe ekskluzive

Zotabet ofron gjithashtu disa lojëra unike dhe ekskluzive që nuk do t'i gjeni gjetkë. Këta tituj të veçantë shtojnë një shtresë shtesë emocioni në përvojën tuaj të lojërave dhe ju japin mundësinë të zbuloni diçka të re.

Ndërfaqe miqësore për përdoruesit

Lundrimi në platformën e lojërave Zotabet është një fllad falë ndërfaqes së tij miqësore për përdoruesit. Paraqitja intuitive siguron që gjetja e lojërave tuaja të preferuara të jetë e shpejtë dhe e lehtë. Pavarësisht nëse jeni duke luajtur në desktop ose pajisje celulare, përvoja e pandërprerë e përdoruesit rrit kënaqësinë tuaj të përgjithshme.

Jackpot Progresive dhe Turne

Mbani një sy për jackpotet dhe turnet progresive të Zotabet! Këto ngjarje emocionuese ofrojnë mundësinë për të fituar çmime të mëdha ndërsa konkurroni kundër lojtarëve të tjerë nga e gjithë bota. Mos e humbisni mundësinë për të marrë në shtëpi një jackpot që të ndryshon jetën ose të shfaqni aftësitë tuaja në turne emocionues.

Të mirat dhe të këqijat e shumëllojshmërisë së lojërave në Zotabet

Të mirat:

 • Gama e gjerë e lojërave të zakonshme të kazinosë, duke përfshirë lojëra elektronike të njohura dhe lojëra tavoline.
 • Lojëra unike dhe ekskluzive për një përvojë të freskët lojërash.
 • Ndërfaqe miqësore për përdoruesit që siguron navigim të lehtë në çdo pajisje.
 • Xhekpote dhe turne progresive emocionuese për të shtuar emocione shtesë.

Disavantazhet:

 • Zgjedhje e kufizuar e lojërave me temë politike për ata që janë të interesuar në këtë zhanër.

Si përfundim, Zotabet ofron një shumëllojshmëri mbresëlënëse lojërash, nga të preferuarat klasike deri tek titujt unikë. Me ndërfaqen e saj miqësore për përdoruesit dhe veçoritë emocionuese si jackpotet progresive dhe turnet, kjo kazino në internet ofron një përvojë të këndshme lojrash për të gjithë lojtarët.

Software

Seksioni live i kazinosë i Zotabet nuk do të ishte i disponueshëm pa pasur studiot më të mira të lojërave në bord. Shumica e lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë priten nga krupierë të jetës reale në studiot e kazinove në pronësi të ofruesve të ndryshëm të lojërave. Ata sigurojnë që lojtarët të shijojnë transmetime pa probleme dhe me cilësi të lartë në kohë reale. I gjithë aksioni është kapur me kamera HD të cilat tregojnë zonën e lojërave për lojtarët për të pastruar çdo dyshim në lidhje me aktivitetet e paligjshme të lojërave të fatit.

Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë në Zotabet janë të disponueshme në aplikacionin celular. Me ndihmën e celularit tuaj, ju mund të merrni lojtarë nga rajone të ndryshme në çdo tryezë dhe të bëni baste. Ata kanë një veçori të bisedës anësore për t'i lejuar lojtarët të ndërveprojnë lirshëm gjatë lojërave. Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit në seksionin e kazinosë live përfshijnë:

 • Evolution Live
 • Pragmatike Luaj Live
 • Ezugi
 • Swintt Live
 • Rrjeti me fat
Payments

Payments

ZotaBet mbështet opsione të shumta pagese si për tërheqje ashtu edhe për depozitime. Ato përfshijnë pagesat me kartë, kuletat elektronike, transfertat bankare dhe kriptovalutat. Të gjitha pagesat kripto përpunohen nga CoinsPaid. Lojtarët duhet të përdorin të njëjtin opsion pagese për të bërë depozita dhe tërheqje. Disa nga mënyrat popullore të pagesës përfshijnë:

 • Viza
 • Mastercard
 • Skrill
 • Transferim i Shpejtë
 • Monedha me pagesë

Deposits

Zotabet është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse Zotabet ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë Visa, MasterCard, MuchBetter, Neteller, Bank Transfer , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te Zotabet për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

Zotabet u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+178
+176
Mbyll

Valutat

EuroEUR
+8
+6
Mbyll

Languages

ZotaBet mbështet shumë gjuhë, e cila është pjesë e paketës së diversitetit. Kjo i lejon anëtarët nga rajone të ndryshme të shijojnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë pa pengesa gjuhësore. Disa nga gjuhët e mbështetura përfshijnë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • frëngjisht
 • italisht
 • Spanjisht

Shihni listën e plotë të gjuhëve të mbështetura nga ZotaBet nën seksionin Gjuhët.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Zotabet . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Zotabet i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Zotabet është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

ZotaBet është një kazino online me reputacion e kriptove, e themeluar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Hollycorn NV, një kompani e mirënjohur e lojërave. Është një faqe simotër e kazinove Bitdreams, Neospin, StayCasino dhe Yolo. ZotaBet është i licencuar dhe i rregulluar nga Autoritetet Rregullatore të Lojërave elektronike të Curacao. Ky sajt i kazinosë mundësohet nga Softswiss dhe ka disa miratime nga forumet e lojërave. iGaming është bërë më i përhapur vitet e fundit, duke u ofruar lojtarëve lojëra të shumta kazino dhe libra ekskluzive sportive. Ndër pikat kryesore të shitjes është disponueshmëria e titujve të tregtarëve të drejtpërdrejtë, të cilët ofrojnë një përvojë realiste të lojërave të kazinosë. ZotaBet është një lojtar i ri i ekipit në tregun e iGaming, i lançuar në vitin 2022.

Zotabet krenohet se është një kazino online e nivelit të lartë, e besueshme dhe legjitime. Ai mbështetet në një platformë të avancuar lojërash të ndërtuar nga profesionistë në industri për të krijuar një lobi të shkëlqyer të kazinosë live. Procesi i regjistrimit është i thjeshtë; nevojiten vetëm email, fjalëkalim, shtet dhe monedhë. Ky rishikim i kazinosë do të ofrojë një përmbledhje gjithëpërfshirëse të të gjitha veçorive të ofruara nga Zotabet Live Casino.

Pse të luani Live Casino në Zotabet Casino

Pavarësisht se ZotaBet është një hyrje e re në tregun e lojrave, ajo ka ndërtuar një holl mbresëlënës të drejtpërdrejtë të kazinove të mundësuar nga studiot e lojërave të nivelit më të lartë si Evolution Live, Ezugi dhe Pragmatic Play Live. Të gjitha lojërat janë optimizuar për t'u luajtur në pajisje të shumta celulare. Lojtarët mund të shkarkojnë aplikacionin celular dhe të shijojnë një përvojë më të personalizuar të lojërave. Aplikacioni është i disponueshëm si për përdoruesit e Android ashtu edhe për iOS.

Kazino Zotabet ofron bonuse të mira dhe një program ekskluziv VIP për anëtarët. Lojtarët e kazinosë live gëzojnë bonuse të mahnitshme dhe shpërblime të personalizuara ndërsa rriten në programin VIP. ZotaBet ka teknologji të integruar pa probleme për të ofruar një hapësirë të sigurt dhe të sigurt lojrash. Ekipi mbështetës është gjithmonë i disponueshëm për të ofruar ndihmë në kohë nëpërmjet shumë gjuhëve.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2022

Account

Regjistrimi për një llogari me një Zotabet hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Zotabet dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Zotabet u ofron lojtarëve të saj shërbime profesionale të mbështetjes së klientit 24/7. Kjo siguron që të gjitha pyetjet ose shqetësimet të adresohen shpejt, pasi ka një shkallë të shpejtë përgjigjeje. Ju lehtë mund të kontaktoni ekipin përmes funksionit të bisedës live. Kjo ju lejon të komunikoni me një nga përfaqësuesit në kohë reale. Në rast pyetjesh teknike, mund të dërgoni një email (support@zotabet.com) ose telefonojini drejtpërdrejt.

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë Zotabet?

ZotaBet është një kazino e re kripto-kazino e lançuar në vitin 2022. Pavarësisht viteve të saj të pakta në industri, ajo ofron një përzgjedhje mbresëlënëse të titujve të tregtarëve të drejtpërdrejtë të mundësuar nga ofruesit e programeve të njohura si Pragmatic Play Live dhe Evolution Live. Zotabet ka tejkaluar të gjitha shanset për të siguruar që lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë të kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme. Ekziston një program fitimprurës VIP i disponueshëm që ofron shpërblime të personalizuara dhe veçori të nivelit të lartë.

Zotabet Casino ofron një platformë shumëgjuhëshe të optimizuar për të luajtur në pajisje të ndryshme. Ekziston një aplikacion i dedikuar i kazinosë celulare që siguron që lojtarët celularë të shijojnë një përvojë të mrekullueshme lojrash. Lojtarët mund të përdorin mënyra të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat e njohura, për të përfunduar tërheqjet ose depozitat. Së fundmi, Zotabet Casino ka një ekip të besueshëm të mbështetjes së klientit që ofron ndihmë në kohë përmes kanaleve të shumta.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Zotabet për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Zotabet shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Zotabet ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Zotabet në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Zotabet . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Zotabet janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher