Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë DLX Casino

DLX CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.86/10
BonusBonus 100$ + 100 rrotullime falas
Bonuse bujare
Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
Një përzgjedhje e gjerë lojërash
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuse bujare
Depozita dhe tërheqje e shpejtë dhe e sigurt
Një përzgjedhje e gjerë lojërash
DLX Casino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset Kazino Drejtpërdrejt përdoren gjerësisht nga lojtarët për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave dhe për të rritur shanset e tyre për të fituar. Një shumëllojshmëri bonusesh ofrohen në DLX Casino për t'i mbajtur lojtarët të interesuar dhe të kënaqur. Kumarxhinjtë mund të përfitojnë nga bonuse dhe promovime të ndryshme për të përmirësuar përvojën e tyre të lojërave. Këto bonuse mund të vijnë në shumë forma të ndryshme dhe lejojnë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara.

Bonusi i rrotullimeve falasBonusi i rrotullimeve falas
Games

Games

Nëse jeni duke kërkuar për lojëra emocionuese, DLX Casino është një opsion fantastik. Lojërat më të njohura të ofruara nga DLX Casino ndër shumë të tjera përfshijnë: Blackjack, Baccarat, Keno, Poker, Ruletë . Një nga veçoritë më të spikatura të bibliotekës së lojërave të DLX Casino janë lojërat e saj të drejtpërdrejta me tregtarët. Luajtja me tregtarët e drejtpërdrejtë në kohë reale u jep lojtarëve një përvojë realiste dhe tërheqëse të lojërave. Me DLX Casino , do të keni akses në një përzgjedhje të mahnitshme lojërash mbresëlënëse - pavarësisht nga niveli ose përvoja juaj.

+3
+1
Mbyll

Software

DLX Casino bashkëpunon me disa nga markat kryesore të softuerëve në industri, si p.sh.: Microgaming . Lojtarët mund të përgatiten për lojërat më të mahnitshme falë këtyre ofruesve, duke përfshirë: Blackjack, Baccarat, Keno, Poker, Ruletë .

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, DLX Casino ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si UPayCard, Neteller, Visa, WebMoney, Bank Transfer , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, DLX Casino është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

DLX Casino është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse DLX Casino ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë UPayCard, Neteller, Visa, WebMoney, Bank Transfer , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te DLX Casino për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

Withdrawals

DLX Casino u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+188
+186
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+1
+-1
Mbyll

Languages

Faqja e internetit e kazinosë live DLX është e disponueshme në një numër gjuhësh për ta bërë më të lehtë përdorimin e vizitorëve. Të gjitha faqet e internetit të DLX mund të përkthehen në gjuhët e mëposhtme nga përdoruesit:

  • anglisht
  • rusisht
  • gjermanisht
  • Spanjisht
  • portugeze

Kjo kazino e mrekullueshme live ka zënë vendin e saj në kazinotë live online në një kohë shumë të shkurtër.

+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në DLX Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, DLX Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

DLX Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Një kazino e re në internet me titull DLX Casino ka krijuar shumë bujë dhe ka fituar menjëherë interesin e lojtarëve të fatit. Ka shumë platforma, duke përfshirë desktop dhe celular, dhe DLX Casino është i aksesueshëm në shumë rajone. Është një vend i dëshirueshëm me një gamë të gjerë ofertash nga disa prej kompanive më të mëdha.

Një bonus 100% i mirëseardhjes është i disponueshëm për lojtarët e sapo regjistruar. Ajo ofron një larmi të madhe mënyrash pagese të përdorura zakonisht dhe monedha të ndryshme sepse është një kazino ndërkombëtare në internet. Shumë lojtarë pëlqejnë përvojën e lojërave që ofron DLX Live Casino.

Pse Plat në Live Casino

Dama NV, një biznes i krijuar në Curacao dhe i njohur për faqet e tij të besueshme të kazinove në internet, është pronar i DLX Casino. Faqja e internetit ka disa veçori të mahnitshme sigurie, të nivelit të lartë, të cilat gjithashtu duhet të theksohen.

Prandaj, lojtarët mund të jenë të sigurt se të gjitha depozitat dhe tërheqjet e tyre do të ndodhin në një mjedis të sigurt dhe duke përdorur një format të koduar. Faqja e internetit është e vendosur në një server të sigurt, i cili mban të gjithë informacionin e përdoruesit të sigurt dhe privat dhe jashtë duarve të palëve të paautorizuara.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi për një llogari me një DLX Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron DLX Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Mund të mbështeteni te stafi i informuar dhe i kujdesshëm i mbështetjes së klientit në DLX Casino për t'ju ndihmuar me çdo pyetje ose shqetësim që mund të keni. Pavarësisht nëse keni nevojë për ndihmë për të krijuar një llogari, për të bërë një depozitë ose keni pyetje në lidhje me lojëra të veçanta, ekipi mbështetës është i kualifikuar dhe i gatshëm për të ofruar ndihmë profesionale.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me DLX Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. DLX Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. DLX Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e DLX Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në DLX Casino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e DLX Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher