GratoWin - About

Age Limit
GratoWin
GratoWin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

GratoWin është një kazino që u themelua në vitin 2019 nga një ekip novatorësh të aftë që arritën të krijojnë një destinacion të ëndrrave për lojërat online. Lojtarët që vendosin të bashkohen me kazino live do të kenë një përvojë të veçantë me një bonus mirëseardhjeje të ngrohtë dhe një bonus pa depozite që do t'u japë atyre një fillim.

Gratowin vazhdimisht shton lojëra të reja në portofolin e tyre, duke pasur parasysh kënaqësinë e lojtarëve. Të gjitha lojërat e tyre janë inovative dhe intriguese duke ofruar tonelata bonuse të ndryshme. Lojtarët thjesht duhet të krijojnë një llogari dhe të fillojnë të shijojnë gjithçka kazino live online ka përgatitur për ta.

Të gjithë do të kenë një përvojë origjinale të lojërave dhe sa herë që lind një problem, Mbështetja e tyre profesionale e Klientit do të bëjë gjithçka që është në fuqinë e tyre për t'i ndihmuar ata të zgjidhin problemin.

Gratowin u siguron lojtarëve një mjedis të sigurt ku ata mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara. Kazinoja përdor kriptim 128-bit për t'u siguruar që informacioni personal dhe financiar i lojtarëve është i sigurt.

Pronari dhe CEO

Gratowin Casino është në pronësi të Inafet LTD.

Numri i Licencës

Gratowin është një kazino e licencuar, që do të thotë se është një platformë e besueshme dhe e sigurt ku lojtarët mund të bashkohen pa pasur nevojë të shqetësohen për asgjë. Kazinoja ka një licencë nga Komisioni i Kumarit në Curacao, që do të thotë se është një vend i besuar i lojërave të fatit në internet.

Ku është i bazuar Gratowin Casino?

GratoWin.com është një markë e menaxhuar nga Inafet Ltd, një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Qipros Nr. He 367268, që ka një zyrë të regjistruar në Zinonos D. Pieridi 24, Larnaka 6301, Qipro, për dhe në emër të Unigad Trading NV 145327, një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Curaçao me adresë në E-Commerce Park Vredenberg, Curaçao. Unigad Trading NV është i autorizuar nga Qeveria e Curaçao, si një ofrues informacioni i autorizuar ligjërisht për të kryer operacione të lojërave elektronike në internet nga Curaçao. Licencimi dhe mbikëqyrja e lojërave elektronike ofruar nga Antillephone NV (licenca 8048/JAZ2017-072).

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Coinspaid
MaestroMasterCard
MisterCash
Neosurf
NetellerSkrill
Sofort
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Belgjika
Danimarka
Franca
Italia
Kaledonia e Re
Republika Çeke
Zvicra
SoftwareSoftware (3)