NetEnt rrit kazinonë e drejtpërdrejtë përmes Svenska Spel

Lajme

2020-10-12

Pas zgjerimit të shtrirjes së saj në tregun e Pensilvanisë, NetEnt ka lançuar lojëra kazino live me kompaninë Svenska Spel Sport & Kazino. Fatmirësisht, pati një integrim të suksesshëm, Auto i ofruesit suedez të softuerit të kazinosë Ruletë Studio, Perfect Blackjack dhe Blitz Blackjack janë në dispozicion në operatorët më të gjerë të vendit skandinav, ndërsa NetEnt rrit praninë e saj në tregun e kazinosë live.

NetEnt rrit kazinonë e drejtpërdrejtë përmes Svenska Spel

Ky bashkëpunim përfshin disa mjete marketingu si fushata për blerjen dhe mbajtjen e lojtarëve, dhe kjo do të ndihmojë operatorin në përpjekjet e tij për të zgjeruar kazinonë live. Jonas Nygren, VP për Svenska Spel Sport & Casino deklaroi se ata janë jashtëzakonisht të lumtur që kanë NetEnt me vete dhe padyshim që presin me padurim të ofrojnë lojërat e tyre. Ata besojnë se lojërat e tyre kanë vlerë për lojtarët e tyre, prandaj vendosën të bashkëpunojnë.

Produkt i përmirësuar i drejtpërdrejtë

Portofoli i drejtpërdrejtë i NetEnt u rinovua shumë vitin e kaluar që do të thotë se ka një gamë të re lojërash të reja dhe gjithashtu përmirësime të produkteve që po lançohen, si Perfect Blackjack dhe Auto Roulette Studio. Kjo markë ka treguar një përkushtim të lartë për të avancuar përvojën e lojtarëve duke përmirësuar përdorshmërinë, grafikën dhe gjithashtu ndërfaqen e përdoruesit.

Andres Rengifo, i cili është Drejtori i NetEnt Live, ka komentuar lançimin duke thënë se ata janë krenarë që puna e palodhur që ata kanë bërë në ofertën e tyre po shfaqet në produkte. Nisja me Svenska Spel është padyshim një hap i madh kur bëhet fjalë për rritjen e biznesit të kazinosë live dhe Andres është i sigurt se lojtarët e tyre do t'i pëlqejnë lojërat NetEnt.

Lojërat më të mira të kazinosë live në dispozicion

Nuk është ndonjë lajm që NetEnt është një nga markat më të njohura në biznesin e kazinove dhe kjo është vërtet e dobishme për ata që po mendojnë të luajnë lojërat e tyre. Këto janë me cilësi të lartë dhe shumë të zhvilluara, dhe kjo është arsyeja pse kaq shumë njerëz zgjedhin t'i luajnë ato. Është e vërtetë që lojërat e tyre kanë pushtuar tashmë shumë qytetarë në Rumani, por prisni derisa të ketë një zgjerim.

NetEnt ka qenë një aleat i Rumanisë dhe me këtë zgjerim do të jetë shumë më tepër, gjë që është padyshim një përfitim për vendin dhe për tregun e lojërave të fatit. Shumë lojtarë e dinë tashmë se kjo markë është një nga më të mirat dhe se është e mundur të gjesh lojëra me cilësi të lartë brenda emrit të tyre.

Provoni NetEnt lojëra

Nëse jeni duke kërkuar për lojërat më të mira të kazinosë live, atëherë duhet të provoni patjetër NetEnt, i cili është padyshim ku do të gjeni një portofol të madh lojërash live dhe mund t'i provoni nëse ato janë të disponueshme në kazinonë tuaj. Vetëm sigurohuni që mund t'i trajtoni ato, pasi ato nuk janë për të gjithë. Këto lojëra, ndonjëherë, mund të jenë të ndërlikuara pasi kanë rregulla dhe një mënyrë për t'i luajtur ato.

Është e nevojshme të dini se si të luani lojërat nga NetEnt , pasi lojërat live nuk janë aq të lehta sa mund të mendoni. Sigurisht, ju gjithmonë mund t'i provoni lojërat e tyre dhe është diçka e mirë për të bërë pasi këto janë padyshim lojërat më të mira të kazinosë live që mund të keni luajtur. Dhe ka shumë lojëra kazino live të disponueshme në të gjithë internetin, ju vetëm duhet t'i kërkoni ato.

Sigurisht, nuk mund të krahasohet NetEnt për markat e tjera pasi kjo e di vërtet se çfarë po bën. Nëse po përpiqeni të gjeni disa lojëra të këndshme, atëherë më e mira është të vini bast në NetEnt dhe do të përfitoni nga kjo.

Lajmi i fundit

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar
2022-09-05

Ezugi merr licencën e lakmuar të Kazinosë Live në Mbretërinë e Bashkuar

Lajme