Lajme

September 18, 2023

REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

REEVO, një platformë lider për grumbullimin e përmbajtjes iGaming, ka njoftuar një partneritet krejt të ri me TVBET, një ofrues i njohur i lojërave të drejtpërdrejta B2B. Nëpërmjet këtij partneriteti, përzgjedhja e gjerë e përmbajtjeve të drejtpërdrejta të kazinosë nga TVBET do të jetë e aksesueshme për partnerët e operatorit REEVO përmes zgjidhjeve të jashtëzakonshme të internetit. Aleanca premton të sigurojë një përvojë të përmirësuar të lojërave për lojtarët dhe norma më të larta të mbajtjes së lojtarëve për operatorët iGaming.

REEVO vazhdon Run mbresëlënëse 2023 pas nënshkrimit të marrëveshjes me TVBET

Pas marrëveshjes, TVBET do të transmetojë lojërat e saj të drejtpërdrejta me tregtarë për më shumë operatorë në mbarë botën. Marrëveshja përfshin lojëra të tilla si:

Pasi të integrohen në rrjetin e grumbullimit të përmbajtjes së REEVO, lojërat do të jenë të aksesueshme për më shumë operatorë të drejtpërdrejtë të kazinosë, duke rritur tërheqjen globale të TVBET. Së fundmi, TVBET fitoi Çmimi SBWA + Ofruesi i Kazinove Online 2023 në Samitin e Basteve Sportive Afrika Perëndimore +.

Nga ana e tyre, REEVO ka integruar me sukses 70+ ofruesit e softuerit në platformën e saj të grumbullimit të përmbajtjes, duke krijuar një bibliotekë me mbi 8,000 lojëra. Portofoli i kompanisë aktualisht përfshin një sërë opsionesh lojrash, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra përplasjeje dhe tituj zhytës të drejtpërdrejtë të tregtarëve.

Këto lojra kazino mbështesin raundet kompliment dhe janë nga zhvillues të besueshëm të palëve të treta. REEVO ka vendosur synime ambicioze për të regjistruar mbi 60 ofrues shtesë lojërash në vitin 2023, duke rritur dhe zgjeruar më tej portofolin e saj të lojërave. Kjo u dëshmua nga marrëveshjet e fundit të kompanisë me ofruesit kryesorë si Lojëra evolucionare dhe Lojë pragmatike.

Petra Maria Poola, Shef i Shitjeve, REEVO, komentoi:

"Ky bashkëpunim përputhet në mënyrë të përsosur me misionin e REEVO për të sjellë përmbajtje dinamike për partnerët tanë të operatorit dhe lojtarët. TVBET është vendosur si një ofrues kryesor me zgjidhje fituese të çmimeve në ofrimin e përmbajtjes tërheqëse për lojtarët. Qasja e tyre unike ndaj ofertës së tyre të kazinove të drejtpërdrejta hap rrugën për inovacion brenda industrisë. Ne presim një partneritet të suksesshëm së bashku"

Peter Korpusenko, TVBET CEO, shtoi:

“Ne jemi të emocionuar për të hyrë në një partneritet me platformën B2B REEVO! Ne e vlerësojmë shumë REEVO, produktin e tyre dhe ekipin e shkëlqyer, dhe më e rëndësishmja, ne jemi të kënaqur që partnerët e tyre tani kanë mundësinë të integrojnë lojërat tona të nivelit të lartë, të avancuar dhe emocionuese! Së bashku me REEVO, ne do të ofrojmë zgjidhje të fundit dhe do të shtyjmë kufijtë e inovacionit në botën e iGaming."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme