Lajme

July 18, 2023

Shijoni Mega Fire Blaze Roulette në Rabona për të fituar një pjesë të çmimit mbresëlënës

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Rabona është një kazino live 2019 me një reputacion shumë të lartë. Falë licencës Curacao, kjo faqe lojrash pranon lojtarë nga shumë vende për të luajtur qindra lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Por nëse pyet CasinoRank, Rabona është gjithashtu një nga vendet më të mira për të qenë nëse jeni duke kërkuar për bonuse dhe promovime të drejtpërdrejta të kazinosë.

Shijoni Mega Fire Blaze Roulette në Rabona për të fituar një pjesë të çmimit mbresëlënës

Pra, në këtë rishikim të bonusit të kazinosë live, do të mësoni disa gjëra rreth promovimit të Mega Fire Blaze Roulette 180,000$. Mësoni gjëra të tilla si përshtatshmëria e bonusit, kërkesat e basteve, bastet minimale dhe më shumë.

Cili është bonusi i misterit prej 180,000 dollarësh në patate të skuqura të arta në Rabona?

Bonusi Mystery prej 180,000 dollarësh është një bonus i drejtpërdrejtë i kazinosë që zbatohet ekskluzivisht për Mega Fire Blaze Roulette në Kazino Rabona. Për ata që nuk e dinë, Mega Fire Blaze Roulette është një titulli i ruletës live nga Playtech. Kjo lojë përdor standardin Ruletë evropiane rregulla me një avantazh shtëpie prej 2.70%. Loja gjithashtu ka kufij të basteve miqësore prej 0,20 dollarë deri në 2,000 dollarë.

Kazino Rabona, ju duhet vetëm të luani këtë titull ruletë live për të marrë pjesë në promovimin e Bonusit të Misterit. Gjithçka që duhet është një bast total prej të paktën 1$ në lojën e drejtpërdrejtë të ruletës për të marrë një pjesë të grupit të çmimeve ditore prej 1000$ në Golden Chips.

Ju nuk do të fitoni para në dorë ose bonus në këtë promovim. Në vend të kësaj, faqe e rregulluar e kazinosë live do t'ju japë patate të skuqura të arta me vlerë 1000 dollarë për të luajtur titullin e ruletës. Promovimi është aktiv nga 13 korriku 2023 deri më 11 gusht 2023. Kjo është koha e mjaftueshme për të fituar pjesën tuaj të "Golden Chip"!

Termat dhe Kushtet e Bonusit Mystery

Si të tjerat bonuse dhe promovime të drejtpërdrejta të kazinosë, Bonusi Mystery ka terma dhe kushte që diktojnë se si do ta përdorni. Kushti i parë dhe më i rëndësishëm për të kujtuar këtë promovim është se e vetmja lojë kualifikuese e drejtpërdrejtë e kazinosë është Mega Fire Blaze Roulette. Luaj ndonjë lojë tjetër dhe nuk do të kualifikohesh!

Gjithashtu, gjatë periudhës promocionale, lojtarët mund të aktivizojnë Bonusin Mystery gjashtë herë në ditë, duke fituar 1000 dollarë në patate të skuqura të arta për raund. Kjo ju jep një buxhet total ditor prej 6,000 dollarësh në patate të skuqura të arta.

Më poshtë janë termat dhe kushtet shtesë:

  • Ju duhet të vendosni bastin në një nga pozicionet e basteve të zgjedhura nga RNG.
  • Të gjitha çmimet kreditohen në llogaritë e lojtarëve brenda 72 orëve.
  • Çipat e Artë kanë një vlerë prej 0,10 dollarë.
  • Vetëm fitimet nga patate të skuqura të arta mund të tërhiqen.
  • Ju nuk keni nevojë të plotësoni ndonjë kërkesë bastesh për të tërhequr fitimet.
  • Vetëm bastet me para të vërteta kualifikohen.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme