Sic Bo

Lojërat e kazinosë live përfaqësojnë një botë mundësish për lojtarët në internet. Të ulur diku mes mjedisit tradicional, fizik të kazinosë dhe lojërave online sipas kërkesës, produktet e kazinosë live ofrojnë më të mirën nga të dy botët.

Duke luajtur Sic Bo, lojtarët mund të shijojnë komoditetin dhe lehtësinë e mjedisit në internet, duke u lidhur me lojërat nga komoditeti i shtëpisë së tyre — kudo që e gjejnë veten në botë. Në të njëjtën kohë, këta lojtarë përjetojnë emocionin dhe eksitimin e mjedisit të kazinosë live, duke u lidhur me tregtarët e drejtpërdrejtë dhe tavolinat e drejtpërdrejta nëpërmjet një lidhjeje interneti. Kjo përzierje e komoditetit dhe eksitimit është ajo që kanë të bëjnë me kazinotë live.

Sic Bo
Sic Bo në kazinotë live

Sic Bo në kazinotë live

Sic bo është një lojë fati popullore me zare që luhet me tre zare. Elementi kryesor i lojës është të marrësh kthime të larta dhe të ulëta me zare, diçka që i ka dhënë lojës emrin popullor 'hi-lo'. Është një nga lojërat e kazinosë me ritmin më të shpejtë ku lojtarët vendosin aksione në fytyra të ndryshme zaresh që shfaqen. Është një lojë e lashtë kineze dhe tavolina i ngjan një tavoline rulete

Sic Bo në kazinotë live
Si të luani lojën Sic Bo live

Si të luani lojën Sic Bo live

Gjuajtësit janë të llastuar për zgjedhje kur eksplorojnë lojërat në a kazino live. Me zhvilluesit kryesorë që ofrojnë opsione të ndryshme të shkëlqyera, disa lojtarë ende zgjedhin t'i përmbahen lojërave klasike të tavolinës.

Në fakt, disa lojtarë janë gjithmonë të hapur ndaj lojërave të reja të kazinosë live që injektojnë një frymë të freskët në përvojën e tyre të lojërave. Pa dyshim, Sic Bo live duhet të jetë një opsion i preferuar për lojtarët që kërkojnë diçka të këndshme dhe freskuese.

Çfarë është Sic Bo? Është një lojë fati që sillet rreth rezultateve të tre zareve. Përpara se tregtari të hedhë zarin, lojtarët duhet të vendosin bastet e tyre, duke parashikuar ndonjë rezultat.

Lojë e lojës Sic Bo

Shumica e lojtarëve të rinj e kanë të vështirë për t'u kuptuar tabela e Sic Bo për shkak të disa simboleve të veçanta që duken konfuze.

Një tregtar me tre zare merr përgjegjësinë për një lojë Live Sic Bo. Gjithçka që një lojtar duhet të bëjë është të vendosë një bast në rezultatin e hedhjes së zareve. Vlen gjithashtu të theksohet se zari hidhet në një shtresë xhami, e cila rrotullohet me shtypjen e një butoni. Një lojtar fiton kur shfaqet rezultati i tij i parashikuar.

Siç u përmend më parë, Sic Bo ofron një nivel argëtimi dhe emocioni që lojërat e tjera të kazinosë me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk mund ta përputhen. Gjatë lojës normale, lojtarëve u jepet liria për të angazhuar njëri-tjetrin ose tregtarin ndërsa përjetojnë emocionin e Sic Bo të shpalosur në kohë reale.

Si të luani lojën Sic Bo live
Rregullat e live Sic Bo

Rregullat e live Sic Bo

Sic Bo ka rrënjë kineze. Emri "Sic Bo" është përkthyer që do të thotë "i madh apo i vogël" ose "zar i çmuar", i cili jep një të dhënë të mirë të asaj që përfshin loja.

Siç u përmend më parë, Sic Bo përdor tre zare për të prodhuar rezultate. Për sa i përket rregullave, lojtarët këshillohen të njihen me opsionet e basteve në paraqitjen e tavolinës. Ndërsa konfigurimi i tabelës mund të duket i ndërlikuar për një lojtar të ri, ai duhet të jetë i vetëshpjegueshëm pasi të keni bërë disa baste.

Gjëja më e rëndësishme që lojtarët e Sic Bo duhet të dinë është se bastet paguhen sipas rregullave strikte. Përveç faktit që lojtarët përpiqen të bëjnë parashikime të sakta në hedhjen e zareve, këtu janë baste kaq të zakonshme Sic Bo.

Bast i madh

Një bast që totali i zareve do të jetë nga 11 deri në 17

Bast i vogël

Një bast që totali i zareve do të jetë midis 4 dhe 10

Bast i rastësishëm

Një bast që rezultati total do të jetë një numër tek

Edhe Bet

Një bast që rezultati i përgjithshëm do të jetë një numër çift

Tre të një lloji

Një bast që një numër specifik do të dalë në të tre bastet

Dy të një lloji

Një bast për një numër që do të shfaqet në dy nga tre zaret e hedhur

Çdo Tre të një lloji

Një bast i rastësishëm që ndonjë nga numrat e zareve nga 1 në 6 do të shfaqet në të tre zaret

Përveç këtyre basteve, lojtarët mund të bastojnë në rezultate të tjera të numëruara në tabelë. Këto totale (4 – 17) korrespondojnë me rezultatin total në zare.

Rregullat e live Sic Bo
Strategjia Live Sic Bo

Strategjia Live Sic Bo

Lojtarët me përvojë të mëparshme në Sic Bo, veçanërisht nga kazinotë tokësore, mund të jenë të njohur me disa nga rregullat dhe strategjitë e lojës. Kushdo i ri në lojë mund të fokusohet te fati pa e ditur se Live Sic Bo ka një 'shkencë'. Këtu janë disa këshilla dhe strategji të provuara që mund t'i ndihmojnë lojtarët e Sic Bo-së të arrijnë fatin.

 • Duke filluar me lojëra falas
  Lojtarët e rinj të Sic Bo nuk duhet të nxitojnë të luajnë lojëra me para të vërteta. Në vend të kësaj, ata duhet të konsiderojnë të luajnë lojëra falas pasi mësojnë më shumë rreth basteve dhe dinamikave të tjera të lojës. Por për fat të keq, nuk ka lojëra Sic Bo me tregtarë të drejtpërdrejtë.
 • Ushtrimi i disiplinës
  Dëshira për të hedhur patate të skuqura në baste të ndryshme mund të jetë e parezistueshme. Megjithatë, të qenit i disiplinuar ndërsa jeni në tryezë mund të jetë një strategji më vete, duke pasur parasysh se rezultatet e Sic Bo janë krejtësisht të rastësishme.
 • Duke iu përmbajtur basteve të vogla dhe të mëdha
  Kjo strategji funksionon për lojtarët që mund të mos jenë pas fitoreve të mëdha. Këto dy baste, të cilat ofrojnë pagesa 1:1, duhet të jenë të mjaftueshme për të rritur bankrollin e lojtarit pas orëve të tëra kënaqësie, pa frikën e humbjes. Shanset dhe çiftet janë gjithashtu të mëdha pasi kanë shanse të ngjashme, së bashku me një avantazh të ulët të shtëpisë prej 2.8%.
Strategjia Live Sic Bo
Mënyrat më të mira të pagesës në kazinotë live të Sic Bo

Mënyrat më të mira të pagesës në kazinotë live të Sic Bo

Ka shumë opsione të disponueshme për lojtarët e Sic Bo që kërkojnë bëni pagesa në kazino të drejtpërdrejta. Le të hedhim një vështrim në disa nga opsionet më të pranuara atje.

 • Kartat e kreditit dhe debitit si Visa, Maestro dhe Mastercard
 • Kartat me parapagesë si Paysafecard dhe produkte të tjera të ngjashme
 • Platformat e pagesave të përdorura gjerësisht si PayPal
 • Aplikacionet e pagesave dhe kuletat e përdorura në komunitetet aziatike ku Sic Bo është i popullarizuar, duke përfshirë aplikacionin Alipay
 • Format e njohura të kuletave të kriptomonedhave dhe kriptomonedhave, veçanërisht Bitcoin
 • Aplikacionet e pagesave të bazuara në celular në pajisjet e klientit, si ApplePay në iPhone ose iPad
 • Portat e pagesave të tilla si ecoPayz
Mënyrat më të mira të pagesës në kazinotë live të Sic Bo
Oferta bonus Sic Bo

Oferta bonus Sic Bo

Kur lojtarët zgjedhin një lojë kazino të drejtpërdrejtë të lojës Sic Bo, kazino mund të ofrojë bonuse për t'i mbështetur kur luajnë. Hidhini një sy disa prej më të njohurve.

 • Bonusi i depozitës së mirëseardhjes — Kazinoja mund të mirëpresë lojtarë të rinj duke përshtatur depozitën e tyre ose duke ofruar një shumë përqindje të depozitës si dhuratë.
 • Bonus afatgjatë i lojtarit — Kazinoja mund të ofrojë kthim parash, prova falas ose bonuse të tjera për lojtarët që kthehen.
 • Bonuset Sic Bo Cashback - Nëse një lojtar humbet para në një lojë Sic Bo, kazinoja live mund t'u ofrojë atyre një mënyrë për të rikuperuar këto para në formën e një bonusi për kthimin e parave.
 • Provat falas në Sic Bo — Kazinotë mund t'u japin lojtarëve mundësinë për të provuar lojën Sic Bo falas, duke zgjeruar në thelb konceptin e 'rrotullimeve falas' te Sic Bo.

Bonuset Sic Bo - Çfarë duhet të keni parasysh

Lojtarët duhet të mbajnë parasysh disa pika kyçe kur zgjedhin bonuset në lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë Sic Bo.

 • Bonuset e mirëseardhjes tingëllojnë mirë, por bonuset e besnikërisë mund të jenë më të dobishme në planin afatgjatë.
 • Edhe nëse lojtarët kanë provuar Sic Bo më parë, ata ende mund të përfitojnë nga 'rrotullimet falas'.
 • Disa bonuse do të jenë të hapura vetëm për lojtarët që përdorin mënyra të veçanta pagese, të tilla si Visa ose Mastercard.
Oferta bonus Sic Bo
Ofruesi i softuerit të kazinosë me tregtar të drejtpërdrejtë

Ofruesi i softuerit të kazinosë me tregtar të drejtpërdrejtë

Lojtarët mund të lidhen me lojërat Sic Bo nga një sërë ofruesish të ndryshëm softuerësh, secili duke ofruar grupin e tij unik të përvojave në kazino live. Lexoni për të mësuar rreth disa prej zhvilluesve më të mirë për këtë lojë.

 • Evolution Gaming — Ky ofrues ofron Sic Bo si dhe opsione të tjera si Dragon Tiger.
 • Lojëra në Azi — Sic Bo e ka origjinën në Lindjen e Largët dhe Asia Gaming po e ruan këtë traditë në epokën dixhitale.
 • Vivo Gaming — Një nga zhvilluesit kryesorë të Sic Bo në treg.

Pse është i rëndësishëm softueri i duhur i lojrave?

Bonuset janë sigurisht emocionuese për lojtarët, por ka më shumë për t'u marrë parasysh këtu. Mësoni më shumë se pse softueri i duhur i lojërave është kaq thelbësor.

 • Lojtarët kanë nevojë për softuer ku mund të mbështeten në çdo kohë.
 • Ofruesit kryesorë të softuerit janë të përkushtuar të ofrojnë një përvojë të shkëlqyer të lojës.
 • Lojtarët do të duhet të sigurohen se po punojnë me një zhvillues softuerësh i cili është i licencuar në juridiksionin e tyre.
 • Jo të gjitha mënyrat e pagesës do të mbështeten në të gjithë ofruesit e softuerit, duke e bërë zgjedhjen e softuerit shumë të rëndësishme.
 • Zhvilluesit kryesorë të softuerit në treg ofrojnë një zgjedhje më të mirë të veçorive dhe integrimeve të lojës, duke rritur përvojën për lojtarët.
Ofruesi i softuerit të kazinosë me tregtar të drejtpërdrejtë
Pagesat Sic Bo

Pagesat Sic Bo

Si mund të krahasojnë lojtarët pagesat e ndryshme të mundshme të Sic Bo kur zgjedhin një lojë kazino live? Këtu janë disa gjëra që lojtarët duhet të kenë parasysh.

 • RTP live e kazinosë
 • Skaji i shtëpisë për lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë Sic Bo
 • Shanset Sic Bo për lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë

RTP Sic Bo

Ka shumë faktorë të ndryshëm që duhen mbajtur parasysh kur merret parasysh një lojë kazino live Sic Bo. Po, shanset e Sic Bo janë të rëndësishme, siç janë bonuset, por lojtarët gjithashtu duhet të jenë të vetëdijshëm për RTP-në me të cilën po punojnë.

Çfarë do të thotë kjo për lojërat live Sic Bo? Hidhini një sy dhe mësoni më shumë.

Kuptimi i RTP për lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë Sic Bo

RTP nuk është e njëjtë me shanset e Dragon Tiger. Në vend të kësaj, RTP qëndron për përqindjen e "kthimit te lojtari". Në thelb, nëse një lojtar fiton 100 dollarë në një lojë Dragon Tiger, ai nuk do t'i mbajë të gjitha këto para.

Është joshëse për lojtarët që të shikojnë shanset e Sic Bo kur luajnë, por RTP është ndryshe. RTP do të thotë "kthim te lojtari" dhe është përqindja e çdo fitimi të mundshëm që lojtari mund të mbajë. Për shembull, nëse lojtari fiton 100 dollarë dhe mban 97 dollarë, kjo përkthehet në një RTP prej 97%.

Cili është një nivel i mirë i RTP?

Çfarë lloj RTP duhet të synojnë lojtarët?

 • Në mënyrë tipike, një RTP prej 98% ose më e lartë do të jetë një nivel i lartë.
 • Nga 95% në nën 98% do të konsiderohet një normë mesatare e RTP.
 • Nëse normat bien nën 95%, kjo është e ulët.
Pagesat Sic Bo
Sic Bo buzë shtëpisë

Sic Bo buzë shtëpisë

Në lojërat e drejtpërdrejta Sic Bo, avantazhi i shtëpisë janë paratë që kazinoja do të marrë nga fitimet e lojtarit. Në këtë kuptim, është e kundërta e normës RTP.

Ndoshta një lojtar Sic Bo ka fituar 100 dollarë, por ata kanë marrë vetëm 96%. Kjo do ta vendoste avantazhin e shtëpisë në 4% të fitimeve totale. Lojtarët duhet të kenë parasysh avantazhin e shtëpisë sa herë që vizitojnë kazinonë.

Cili është niveli i mirë i avantazhit të shtëpisë për lojërat live Sic Bo?

Lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm për avantazhin e shtëpisë kur luajnë lojëra online Sic Bo drejtpërdrejt. Ja çfarë duhet të kenë kujdes:

 • 2% ose më pak është një normë e mirë për lojtarët.
 • Midis 2% dhe 5% konsiderohet të jetë një diapazon mesatar për skajet e shtëpive.
 • Kur buza e shtëpisë është mbi 5%, kjo nuk është e mirë për lojtarët dhe konsiderohet e lartë.
Sic Bo buzë shtëpisë
Vendi dhe rajonet

Vendi dhe rajonet

Falë kazinove të drejtpërdrejta dhe ofruesve të lojërave, kumarxhinjve nga e gjithe bota mund të lidhet me produktet Sic Bo në një mjedis të drejtpërdrejtë. Pavarësisht kësaj lirie relative, lojtarët ende duhet të jenë të vetëdijshëm për një numër faktorësh kryesorë kur hyjnë në internet për të luajtur.

 • A është loja e tyre Sic Bo e licencuar në juridiksionin e tyre? Ka rregulla të ndryshme në mbarë botën dhe lojtarët duhet të sigurohen që loja të jetë e licencuar në rajonin e tyre.
 • A mbështetet mënyra e tyre e preferuar e pagesës? Jo të gjitha mënyrat e pagesës mund të jenë të disponueshme kudo dhe lojtarët do të duhet të sigurohen për këtë përpara se të luajnë.
 • A ofrohet ndihma dhe mbështetja e drejtpërdrejtë e kazinosë në rajonin e tyre? Është thelbësore që lojtarët të kenë akses në mbështetjen dhe ndihmën që u nevojitet nga kazino gjatë kohës që luajnë. Lojtarët do të duhet të kontrollojnë nëse kjo është vërtet e disponueshme në zonën e tyre.
 • A është lidhja lokale e internetit mjaft e fortë për të mbështetur lojën? Meqenëse shpejtësitë e internetit nuk janë uniforme ose të standardizuara në shkallë globale, lojtarët duhet ta kenë parasysh këtë kur zgjedhin një lojë.
Vendi dhe rajonet
Duke luajtur live Sic Bo me para të vërteta

Duke luajtur live Sic Bo me para të vërteta

Çdo lojtar i Sic Bo do të shijonte përvojën e shikimit të zareve të rrotullohen përpara se të ndalonin plotësisht me parashikimet e tij të shfaqura në krye. Të luash live Sic Bo për para të vërteta është mishërimi i argëtimit, duke pasur parasysh që emocioni realizohet në komoditetin e lojtarit.

Për sa i përket Sic Bo, lojtarët duhet të bastojnë me para të vërteta. Shumica, nëse jo të gjitha, kazinotë që ofrojnë Sic Bo live e ofrojnë atë për para të vërteta. Kjo do të thotë që lojtarët që kërkojnë lojëra falas duhet të konsiderojnë të luajnë lojërat konvencionale në internet RNG. Vlen gjithashtu të theksohet se Sic Bo falas më së shumti apelon për fillestarët që ende nuk kanë zotëruar nuancat e lojës.

Sa të mirë janë lojtarët në faqet me para të vërteta?

Përsëri, Sic Bo është një lojë fati. Kjo do të thotë se rezultatet janë krejtësisht të rastësishme. Si i tillë, nuk ka asnjë dallim të qartë midis lojtarëve të rinj dhe me përvojë bazuar në përzgjedhjet e tyre.

Megjithatë, si me çdo lojë tjetër të kazinosë me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojtarët e kalitur me para të vërteta shpesh përpiqen të marrin vendime të informuara për të arritur fatin.

Lojtarët në faqet me para të vërteta janë zakonisht ata që kanë arritur të ndjejnë lojën dhe kanë mësuar mënyra për të ndërtuar grupin e tyre. Gjithashtu, lojtarët me përvojë të Sic Bo në faqet me para reale luajnë duke parashikuar të arrijnë fitoren e madhe të lakmuar, e cila nuk është aspak e garantuar në lojë.

Si janë blerjet për lojërat mesatare me para reale?

Ashtu si shumica e lojërave të tavolinës, lojtarët nuk i dorëzojnë kurrë para direkt tregtarit. Në vend të kësaj, ata duhet të blejnë, gjë që në thelb përshkruan procesin e marrjes së patate të skuqura nga tabela. Luajtja me patate të skuqura shpëton si tregtarin ashtu edhe lojtarin nga konfuzioni që do të pasonte nëse do të përdoreshin paratë. Vlerat e blerjeve ndryshojnë nga një tabelë në tjetrën, kështu që lojtarët duhet të sigurohen që të pyesin për shumat specifike nga tregtari.

Image

Duke luajtur live Sic Bo me para të vërteta

Lajmi i fundit

Strategjitë dhe këshillat më të mira të basteve Live Sic Bo
2022-05-18

Strategjitë dhe këshillat më të mira të basteve Live Sic Bo

Nëse jeni duke kampuar këtu për të mësuar se si të luani Sic Bo në një kazino të drejtpërdrejtë, ky është një vendim i shkëlqyer. Në këtë postim, do të dini se çfarë është saktësisht Sic Bo dhe si të luani Sic Bo drejtpërdrejt pa mundim. Ky postim do të ofrojë gjithashtu këshilla dhe strategji për të luajtur këtë lojë për fitore. Por shënoni ju, shtëpia ka gjithmonë një avantazh në Sic Bo, si lojërat e tjera të kazinosë të bazuara në fat. 

Lojëra kazino shumë të njohura në Azi
2021-01-04

Lojëra kazino shumë të njohura në Azi

A keni menduar se cili është tregu më i madh i lojërave të fatit në botë? Është Azia. Dihet se aziatikët pëlqejnë disa mënyra për të luajtur kumar dhe duke pasur parasysh se këta njerëz janë në fakt mbi 60% e popullsisë së botës, kështu që nuk është aspak çudi që ata janë komuniteti më i madh në botë. Megjithatë, ka diçka shumë interesante për këta lojtarë. Ajo që ata luajnë kryesisht janë lojërat tradicionale, lojërat klasike që njihen në kontinentin aziatik. Disa prej tyre ende tërheqin shumë njerëz kazinove të drejtpërdrejta në Azi.

Ezugi përfshin Sic Bo
2021-01-01

Ezugi përfshin Sic Bo

Ezugi , e cila është një nga prodhuesit më të mirë në botë, prezantoi një nga lojërat më zhytëse: Sic Bo. Kjo lojë e re vjen pas arritjes së një marrëveshjeje me Caesars në SHBA. Ky është një version i lojës klasike të tavolinës kineze që është shumë zbavitëse, emocionuese dhe zbavitëse. Është një lojë e mrekullueshme me zare.

Duke luajtur Sic Bo në kazino celulare
2020-04-22

Duke luajtur Sic Bo në kazino celulare

Duke luajtur lojëra Sic Bo është emocionuese. Ndryshe nga lojërat e tjera të pokerit, kumarxhinjtë gjejnë rregulla të reja dhe të ndryshme në kazino të ndryshme në internet. Kur luan Sic Bo, një individ mund të bashkohet me një kazino celulare që ka rregulla të ndryshme në këtë lojë. Pra, kumarxhinjtë duhet të kuptojnë rregullat Sic Bo të ofruara nga një kazino në internet.

Faq

Gjithçka që duhet të dini për kazinotë

Si luani Sic Bo?

Luajtja e Sic Bo përfshin bast mbi rezultatet e zare. Gjithçka që një lojtar duhet të bëjë është të vendosë çipat e tij në një kuti bastesh në tryezë. Tregtari tund letrat dhe rezultatet e zareve krahasohen me bastet. Në rast se basti i lojtarit përputhet me rezultatin, lojtari fiton.

Çfarë do të thotë Sic Bo

Termi Sic Bo është letrar do të thotë një "çift zaresh". Për qëllime të lojës, një zare e tretë i shtohet ekuacionit për të shtuar një element të intrigës orientale në lojë. Pra, në thelb, termi "Sic Bo" do të thotë një lojë e thjeshtë me zare.

Si e fitoni lojën Sic Bo?

Rezultatet e Sic Bo janë thjesht të rastësishme. Ndërsa shpesh nevojitet një strategji për të informuar veprimet tuaja në tavolinë, fitorja ka të bëjë me vendosjen e patate të skuqura në tavolinë dhe pritjen e rezultatit të hedhjes së zareve. Si çdo lojë fati live kazino, fitimet nuk janë të garantuara në Sic Bo.

A është Sic Bo i mundshëm?

Siç është theksuar tashmë më parë, Sic Bo është një lojë fati. Prandaj, është e pamundur të mundësh lojën duke përdorur ndonjë strategji të njohur. Prandaj, kushdo që dëshiron të fitojë shumë mund të mbështetet vetëm në fatin e tij. E vetmja gjë që bën një plan është të rrisë shanset tuaja, edhe pse pak.

A është Sic Bo i manipuluar?

Pa dyshim, Sic Bo live nuk mund të manipulohet nga askush, përveç nëse një lojtar zgjedh të luajë një kazino që nuk është e licencuar ose e rregulluar nga një organ i besueshëm. Trajtimi është një shqetësim i zakonshëm midis lojtarëve të lojërave të kazinove të drejtpërdrejta që mund të shmanget vetëm duke bërë zgjedhje të informuara të lojërave.

Si llogariten shanset e Sic Bo?

Shanset janë në thelb një përfaqësim i një ngjarje të caktuar nga ndodhja. Ashtu si ato që përdoren në lojërat e tjera të kazinosë në internet, shanset e Sic Bo janë një raport i numrit të ngjarjeve që krijojnë një rezultat ndaj atyre që nuk e bëjnë këtë.

Sa zare ka në Sic Bo?

Sic Bo përdor vetëm tre zare.

Si e parashikoni Sic Bo?

Është e pamundur të parashikohet ndonjë rezultat me siguri, duke pasur parasysh se rezultatet janë krejtësisht arbitrare.

A mund të luaj Sic Bo në celular?

Po. Kanë ikur kohët kur lojërat në internet kufizoheshin në PC. Sot, shumica e kazinove të drejtpërdrejta disponohen në pajisjet celulare që funksionojnë në platformat iOS, Android ose Windows.