Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Melbet - Account

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
BonusBonus 1750 dollarë + 290 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Melbet is not available in your country. Please try:
Account

Account

Për të luajtur në Melbet Casino për para të vërteta, lojtarët duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Kjo është një detyrë shumë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta. Për t'u regjistruar, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të drejtohen në faqen e internetit të kazinosë dhe të klikojnë në butonin "Bashkohu tani", të futni disa detaje personale dhe të prisni emailin e konfirmimit. Pasi të klikojnë në lidhjen që u dërgon kazinoja, llogaria e tyre do të jetë e mirë dhe gati.

Për të luajtur lojëra slot ose lojëra kazino live në Melbet Casino, lojtarët duhet të regjistrohen për një llogari. Ideja kryesore pas kësaj është që lojtari dhe operatori i kazinosë të mbajnë një skedë mbi përparimin e tyre.

Për të krijuar një llogari, lojtarët duhet të japin disa informacione personale si emrin, adresën dhe vendin e tyre, për të përmendur disa. Lojtarët duhet të fusin të dhënat e sakta sepse do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi për të qenë në gjendje të bëjnë tërheqjen e fitimeve të tyre.

Së pari, lojtarët duhet të zgjedhin kazinonë e duhur si Melbet Casino. Kjo është një kazino e licencuar dhe lojtarët nuk do ta kenë problem të tërheqin fondet e tyre.

Melbet është cilësuar ndër platformat më të besuara të lojërave të fatit në vitin 2021
2021-09-28

Melbet është cilësuar ndër platformat më të besuara të lojërave të fatit në vitin 2021

Melbet, një platformë lojrash e krijuar në vitin 2021, është renditur në shkallën e platformave më të besueshme dhe më të besueshme. Një normë kaq e lartë ishte kryesisht rezultat i lojtarëveAktiviteti i fundit gjatë UEFA EURO 2020.

Bonus 100% në depozitën e parë me Melbet: A ia vlen?
2021-08-11

Bonus 100% në depozitën e parë me Melbet: A ia vlen?

Nëse ka ndonjë kompani gjithëpërfshirëse bastesh që ka qenë rreth bllokut për një kohë të gjatë, ajo është Melbet. Platforma ka ofruar baste mbresëlënëse online që nga viti 2012. Dhe tani ata po ofrojnë një bonus 100% në depozitën e parë deri në 100 Euro.