Melbet Live Casino Rishikoni

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal Kombat
NBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
MicrogamingNetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan

About

Melbet Casino është ndër të paktat kazino online që janë të përkushtuara për t'u ofruar lojtarëve një përvojë të jashtëzakonshme. Kazinoja është në pronësi të Alenesro Ltd dhe është me qendër në Qipro. Një plan urbanistik i qetë i faqes kryesore dhe ndërfaqe e mrekullueshme me grafikë të shkëlqyer janë vetëm disa nga gjërat e pakta që tërheqin lojtarët. 

Melbet

Sfondi i plotë dhe informacione rreth Melbet

Games

Melbet Casino ofron një larmi lojërash të ndryshme kështu që çdo lloj lojtari mund të gjejë diçka që kërkon. Seksioni i tyre i kazinosë, seksioni i sporteve dhe lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë do t'i shpërthejnë mendjen çdo lojtari.

Withdrawals

Anëtarët gjithashtu mund të shijojnë metoda po aq të gjera tërheqjeje. Lojtarët mund të përdorin të gjitha opsionet e sipërpërmendura të pagesave për të bërë gjithashtu tërheqje. Këto përfshijnë viza, MasterCard, Litecoin, Bitcoin, Ethereum, Yandex Money, Transfertë bankare, Paysafecard, Neteller, Bitcoin Cash WebMoney, ndër të tjera. Tërheqjet minimale fillojnë nga 1 € me kohë përpunimi që varion nga 0 - 7 ditë.

Monedhat

Siç u përmend më parë në opsionet e disponueshme të depozitimit dhe tërheqjes, lojtarët do të vërejnë se ata kanë një numër mjaft të konsiderueshëm të monedhave me të cilat mund të bëjnë transaksione. Këtu përfshihen dollari amerikan, euro, Rubla ruse, dinarë serbë, Emiratet e Bashkuara Arabe, dram armene, dirhemë dhe lekë shqiptarë, ndër të tjera. Mbështeten edhe monedhat; këto përfshijnë Bitcoin, Litecoins dhe Ethereum.

Bonuses

Kazino Melbet është e mbushur me bonuse që lojtarët mund të pretendojnë dhe të shijojnë përvojën e tyre në kazino. Kushdo që krijon një llogari në kazino mund të kërkojë një ofertë të mirëpritur që do të rrisë në mënyrë drastike balancën e tyre dhe do t'i lejojë ata të provojnë edhe më shumë lojëra se zakonisht.

Account

Për të luajtur në Melbet Casino për para të vërteta, lojtarët duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Kjo është një detyrë shumë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta. Për t'u regjistruar, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të drejtohen në faqen e internetit të kazinosë dhe të klikojnë në butonin "Bashkohu tani", të futni disa detaje personale dhe të prisni emailin e konfirmimit. Pasi të klikojnë në lidhjen që u dërgon kazinoja, llogaria e tyre do të jetë e mirë dhe gati.

Languages

Kompania e basteve MelBet e kupton se zgjedhja e gjuhës luan një rol integral në qëndrueshmërinë e një platforme bastesh në internet. Kjo është arsyeja pse ata kanë një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, e cila mbështet gjuhë të ndryshme, përfshirë anglishten, japoneze, arabisht dhe më shumë. Komponentët e shumtë në sajt shpjegohen në terma të thjeshtë që përdoruesit t'i kuptojnë shpejt dhe lehtë.

Countries

Kazino Melbet nuk është e disponueshme në disa vende ku kumari është i paligjshëm, si dhe në disa vende ku kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar. 

Lista e vendeve të kufizuara përfshin Australinë, Austrinë, Belgjikën, Bullgarinë, Kamerunin, Kroacinë, Qipron, Çekinë, Danimarkën, Estoninë, Etiopinë, Finlandën, Francën, Gambinë, Gjermaninë, Greqinë, Guinenë, Hungarinë, Irlandën, Italinë, Bregun e Fildishtë, Letoni , Liberia, Libia, Lituania, Madagaskari, Mozambiku, Holanda, Polonia, Portugalia, Rumania, Sllovakia, Sllovenia, Afrika e Jugut, Spanja, Suedia, Zvicra, klientët në Mbretërinë e Bashkuar, SHBA dhe Zimbabve.

Tips & Tricks

Lojërat e Kazinosë Live ofrojnë një nivel ndërveprimi dhe kënaqësie në lojë që mund të krahasohet me të luajturit në një dysheme të vërtetë kazinoje. Live Casino mund të duket pak konfuze për fillestarët, por nuk ka asgjë për t'u shqetësuar, ne do të ndajmë disa këshilla dhe truke që do t'i ndihmojnë lojtarët të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar.

Promotions & Offers

Kazino Melbet është e mbushur me promovime dhe oferta të ndryshme. Ka shumë bonuse në dispozicion, kështu që lojtarët mund të ndjehen të emocionuar sa herë që vendosin të vizitojnë kazinonë. Për t'i nisur gjërat në këmbën e duhur, Melbet ofron një bonus bujar mirëseardhjeje që do të përmirësojë në mënyrë drastike ekuilibrin e lojtarëve dhe do t'i lejojë ata të provojnë më shumë lojëra se zakonisht.

Live Casino

Kazinotë në internet që ofrojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë janë tendenca përfundimtare dhe duhet të pranojmë se Melbet Casino ofron një përzgjedhje të madhe të lojërave të Kazinosë Live. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të shkojnë në kazino dhe të regjistrohen për një llogari në mënyrë që të mund të eksplorojnë të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve që kazinoja ka për të ofruar.

Responsible Gaming

Melbet Casino kujdeset të rrisë ndërgjegjësimin për dëmet që lidhen me lojërat e fatit. Varësia nga kumari mund të ndodhë kur lojtarët nuk janë të kujdesshëm dhe duket se nuk mund të kontrollojnë dëshirën e tyre për të luajtur bixhoz, edhe kur nuk mund ta përballojnë këtë.

Software

Në Melbet Casino, lojtarët mund të luajnë lojëra si ruletë, poker dhe baccarat në kohë reale me tregtarë të vërtetë. Falë teknologjisë së transmetimit të drejtpërdrejtë të videos, lojtarët mund të shohin të gjithë aksionin duke u shfaqur para tyre, ashtu si ishin në një kazino me bazë tokësore.

Support

Melbet Casino është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre në disa mënyra të ndryshme. Mënyra më e përshtatshme që lojtarët gjejnë është funksioni i bisedës live që është gjithmonë i disponueshëm. Lojtarët gjithashtu mund të dërgojnë një email në një nga adresat e mëposhtme të emailit:

Lojtarët gjithashtu mund të telefonojnë kazinonë në numrin e mëposhtëm +442038077601.

Deposits

Për të luajtur lojëra në Melbet Casino, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë në fillim. Ekzistojnë mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të klikojnë në seksionin Depozita. Nga atje ata duhet të zgjedhin mënyrën e pagesës që u përshtatet më shumë dhe të shënojnë shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Fondet do të transferohen në llogarinë e lojtarit pothuajse menjëherë.

Security

Melbet Casino ofron një platformë të sigurt lojrash falë teknologjisë Secure Socket Layer që ata përdorin. Ata sigurohen që lojtarët e tyre të ndihen të sigurt dhe të sigurt në çdo kohë kur luajnë në kazino.

FAQ

Si të regjistroheni në një kazino live?

Lojtarët mund të regjistrohen në Melbet Casino duke klikuar në butonin Bashkohu tani. Regjistrimi është një procedurë e thjeshtë ku lojtarët duhet të fusin disa detaje personale për të përfunduar procesin. Lojtarët duhet të fusin detajet e duhura sepse më vonë, ata do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi për të qenë në gjendje të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre. Pasi të kenë gati llogarinë e tyre, ata mund të depozitojnë fonde dhe të shkojnë në seksionin e Kazinosë Live dhe të zgjedhin lojën e tregtarëve të drejtpërdrejtë që duan të luajnë.

Affiliate Program

Melbet Casino lejon këdo që dëshiron të promovojë produktin e tij të bashkohet me programin e tyre të filialeve dhe të fillojë të fitojë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të regjistrohen për një llogari dhe të presin për miratim. Lajmi i mirë është se Melbet i jep një shans kujtdo që dëshiron të promovojë produktin e tij.

Cili është programi i filialeve të Melbet Casino?

Programi i filialeve të Melbet Casino quhet Melbet Affiliates.

Melbet është cilësuar ndër platformat më të besuara të lojërave të fatit në vitin 2021
2021-09-28

Melbet është cilësuar ndër platformat më të besuara të lojërave të fatit në vitin 2021

Melbet, një platformë lojrash e krijuar në vitin 2021, është renditur në shkallën e platformave më të besueshme dhe më të besueshme. Një normë kaq e lartë ishte kryesisht rezultat i lojtarëveAktiviteti i fundit gjatë UEFA EURO 2020.

Bonus 100% në depozitën e parë me Melbet: A ia vlen?
2021-08-11

Bonus 100% në depozitën e parë me Melbet: A ia vlen?

Nëse ka ndonjë kompani gjithëpërfshirëse bastesh që ka qenë rreth bllokut për një kohë të gjatë, ajo është Melbet. Platforma ka ofruar baste mbresëlënëse online që nga viti 2012. Dhe tani ata po ofrojnë një bonus 100% në depozitën e parë deri në 100 Euro.