Melbet Live Casino Rishikoni - Bonuses

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Kazino Melbet është e mbushur me bonuse që lojtarët mund të pretendojnë dhe të shijojnë përvojën e tyre në kazino. Kushdo që krijon një llogari në kazino mund të kërkojë një ofertë të mirëpritur që do të rrisë në mënyrë drastike balancën e tyre dhe do t'i lejojë ata të provojnë edhe më shumë lojëra se zakonisht.

Lojtarët që regjistrohen për një llogari dhe depozitojnë për herë të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Bonusi bartet mbi pesë depozitat e para në mënyrën e mëposhtme.

  • Herën e parë që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite prej 50% deri në $350.
  • Herën e dytë që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite prej 75% deri në $350.
  • Herën e tretë që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite 100% deri në $350.
  • Herën e katërt që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite prej 150% deri në $350.
  • Herën e pestë që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite prej 200% deri në $350.

Termat dhe Kushtet

Lojtarët mund të marrin vetëm një bonus dhe depozita minimale që duhet të bëjnë për t'u kualifikuar për ofertën është e kufizuar në 20 dollarë.

Pasi të bëhet depozitimi, fondet do të transferohen automatikisht në llogarinë e lojtarit.

Lojtarët duhet të plotësojnë plotësisht kërkesat e basteve përpara se të mund të kërkojnë tërheqjen e fitimeve të tyre.

Oferta e mirëseardhjes nuk mund të kombinohet me ofertat e tjera të disponueshme në kazino.

Melbet Casino rezervon të drejtën të ndryshojë kushtet e ofertës në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Lejohet vetëm një bonus për klient; familjen, adresën, kompjuterin e përbashkët, adresën IP të përbashkët dhe çdo detaj identik të llogarisë duke përfshirë adresën e postës elektronike, detajet e llogarisë bankare, informacionin e kartës së kreditit dhe llogarinë e sistemit të pagesave.

Lojërat e mëposhtme janë të përjashtuara nga oferta:

Rrota me fat, majmunët, ruletë afrikane, kurorë dhe spirancë, Apple of Fortune, Magjistare: Game Of Thrones, Gold Dragon, Toka moçalore, netë Lindore, Minesweeper, Kamikaze, Battle City, Island, Egg Catcher, Royal Feast, Cyber2077, Hi- lo Triple Chance, Cases, Crash, lojë Jackpot dhe Respin Slot.

Lojtarët duhet të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë. Kërkesat e bastit për ofertën e mirëseardhjes janë 30 herë dhe lojtarët duhet t'i plotësojnë ato përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Bonusi duhet të përdoret brenda 30 ditëve nga regjistrimi dhe pas kësaj periudhe, bonusi do të revokohet.

Kërkesat e bastit të Melbet

Kuptimi i kërkesave të basteve është shumë i rëndësishëm kur bëhet fjalë për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes. Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve brenda 30 ditëve përpara se të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre.

Kur bëhet fjalë për ofertën e mirëseardhjes sportive, basti akumulues i çdo përdoruesi duhet të përfshijë të paktën 3 ngjarje nga faqet e basteve. Shanset minimale duhet të jenë 2.10 për të paktën 3 ngjarje në bast. Bonusi duhet të vihet 40 herë brenda 7 ditëve.

Kërkesat e bastit janë numri i herëve që një lojtar duhet të luajë përmes depozitës dhe bonusit të tij përpara se të mund të tërheqë fitimet e tij.

Le të themi se një lojtar bën një depozitë prej 30 dollarësh dhe bonusi është 10 herë më shumë se kërkesat e bastit. Kjo do të thotë që lojtari duhet të shpenzojë dhjetëfishin e shumës së tij të bonusit, $30 x 10 = $300, në lojërat e kazinosë përpara se të mund të bëjë një tërheqje.

Llojet e bonuseve

Melbet Casino ofron para bonus në disa mënyra të ndryshme.

Bonusi më i zakonshëm është oferta e mirëseardhjes që lojtarët mund të kërkojnë kur regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë.

Një bonus pa depozitë është një formë tjetër e parave të bonusit që kazinoja u jep lojtarëve të saj pa kërkuar një depozitë.

Rrotullimet falas jepen në shumicën e kohës për lojërat e lojërave elektronike në internet. Ato mund të ofrohen në lojëra elektronike specifike ose në çdo slot që lojtari preferon.

Pretendimi i bonusit të kazinosë

Gjëja e parë që lojtarët duhet të bëjnë është të regjistrohen për një llogari për të qenë në gjendje të kërkojnë një bonus kazino. Çdo bonus vjen me Termat dhe Kushtet e veta që lojtari duhet të plotësojë për të qenë në gjendje të kërkojë një tërheqje.

Është shumë e rëndësishme që lojtarët të kuptojnë plotësisht Termat dhe Kushtet e një bonusi para se ta pranojnë atë, pasi çdo bonus vjen me kufizimet dhe kufizimet e veta.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal Kombat
NBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
MicrogamingNetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan