Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Melbet - Bonuses

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
BonusBonus 1750 dollarë + 290 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Melbet is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Kazino Melbet është e mbushur me bonuse që lojtarët mund të pretendojnë dhe të shijojnë përvojën e tyre në kazino. Kushdo që krijon një llogari në kazino mund të kërkojë një ofertë të mirëpritur që do të rrisë në mënyrë drastike balancën e tyre dhe do t'i lejojë ata të provojnë edhe më shumë lojëra se zakonisht.

Lojtarët që regjistrohen për një llogari dhe depozitojnë për herë të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Bonusi bartet mbi pesë depozitat e para në mënyrën e mëposhtme.

  • Herën e parë që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite prej 50% deri në $350.
  • Herën e dytë që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite prej 75% deri në $350.
  • Herën e tretë që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite 100% deri në $350.
  • Herën e katërt që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite prej 150% deri në $350.
  • Herën e pestë që një lojtar depoziton fonde në llogarinë e tij, ai do të marrë një bonus depozite prej 200% deri në $350.

Termat dhe Kushtet

Lojtarët mund të marrin vetëm një bonus dhe depozita minimale që duhet të bëjnë për t'u kualifikuar për ofertën është e kufizuar në 20 dollarë.

Pasi të bëhet depozitimi, fondet do të transferohen automatikisht në llogarinë e lojtarit.

Lojtarët duhet të plotësojnë plotësisht kërkesat e basteve përpara se të mund të kërkojnë tërheqjen e fitimeve të tyre.

Oferta e mirëseardhjes nuk mund të kombinohet me ofertat e tjera të disponueshme në kazino.

Melbet Casino rezervon të drejtën të ndryshojë kushtet e ofertës në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Lejohet vetëm një bonus për klient; familjen, adresën, kompjuterin e përbashkët, adresën IP të përbashkët dhe çdo detaj identik të llogarisë duke përfshirë adresën e postës elektronike, detajet e llogarisë bankare, informacionin e kartës së kreditit dhe llogarinë e sistemit të pagesave.

Lojërat e mëposhtme janë të përjashtuara nga oferta:

Rrota me fat, majmunët, ruletë afrikane, kurorë dhe spirancë, Apple of Fortune, Magjistare: Game Of Thrones, Gold Dragon, Toka moçalore, netë Lindore, Minesweeper, Kamikaze, Battle City, Island, Egg Catcher, Royal Feast, Cyber2077, Hi- lo Triple Chance, Cases, Crash, lojë Jackpot dhe Respin Slot.

Lojtarët duhet të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë. Kërkesat e bastit për ofertën e mirëseardhjes janë 30 herë dhe lojtarët duhet t'i plotësojnë ato përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Bonusi duhet të përdoret brenda 30 ditëve nga regjistrimi dhe pas kësaj periudhe, bonusi do të revokohet.

Kërkesat e bastit të Melbet

Kuptimi i kërkesave të basteve është shumë i rëndësishëm kur bëhet fjalë për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes. Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve brenda 30 ditëve përpara se të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre.

Kur bëhet fjalë për ofertën e mirëseardhjes sportive, basti akumulues i çdo përdoruesi duhet të përfshijë të paktën 3 ngjarje nga faqet e basteve. Shanset minimale duhet të jenë 2.10 për të paktën 3 ngjarje në bast. Bonusi duhet të vihet 40 herë brenda 7 ditëve.

Kërkesat e bastit janë numri i herëve që një lojtar duhet të luajë përmes depozitës dhe bonusit të tij përpara se të mund të tërheqë fitimet e tij.

Le të themi se një lojtar bën një depozitë prej 30 dollarësh dhe bonusi është 10 herë më shumë se kërkesat e bastit. Kjo do të thotë që lojtari duhet të shpenzojë dhjetëfishin e shumës së tij të bonusit, $30 x 10 = $300, në lojërat e kazinosë përpara se të mund të bëjë një tërheqje.

Llojet e bonuseve

Melbet Casino ofron para bonus në disa mënyra të ndryshme.

Bonusi më i zakonshëm është oferta e mirëseardhjes që lojtarët mund të kërkojnë kur regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë.

Një bonus pa depozitë është një formë tjetër e parave të bonusit që kazinoja u jep lojtarëve të saj pa kërkuar një depozitë.

Rrotullimet falas jepen në shumicën e kohës për lojërat e lojërave elektronike në internet. Ato mund të ofrohen në lojëra elektronike specifike ose në çdo slot që lojtari preferon.

Pretendimi i bonusit të kazinosë

Gjëja e parë që lojtarët duhet të bëjnë është të regjistrohen për një llogari për të qenë në gjendje të kërkojnë një bonus kazino. Çdo bonus vjen me Termat dhe Kushtet e veta që lojtari duhet të plotësojë për të qenë në gjendje të kërkojë një tërheqje.

Është shumë e rëndësishme që lojtarët të kuptojnë plotësisht Termat dhe Kushtet e një bonusi para se ta pranojnë atë, pasi çdo bonus vjen me kufizimet dhe kufizimet e veta.

Melbet është cilësuar ndër platformat më të besuara të lojërave të fatit në vitin 2021
2021-09-28

Melbet është cilësuar ndër platformat më të besuara të lojërave të fatit në vitin 2021

Melbet, një platformë lojrash e krijuar në vitin 2021, është renditur në shkallën e platformave më të besueshme dhe më të besueshme. Një normë kaq e lartë ishte kryesisht rezultat i lojtarëveAktiviteti i fundit gjatë UEFA EURO 2020.

Bonus 100% në depozitën e parë me Melbet: A ia vlen?
2021-08-11

Bonus 100% në depozitën e parë me Melbet: A ia vlen?

Nëse ka ndonjë kompani gjithëpërfshirëse bastesh që ka qenë rreth bllokut për një kohë të gjatë, ajo është Melbet. Platforma ka ofruar baste mbresëlënëse online që nga viti 2012. Dhe tani ata po ofrojnë një bonus 100% në depozitën e parë deri në 100 Euro.