Melbet Live Casino Rishikoni - Games

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Games

Melbet Casino ofron një larmi lojërash të ndryshme kështu që çdo lloj lojtari mund të gjejë diçka që kërkon. Seksioni i tyre i kazinosë, seksioni i sporteve dhe lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë do t'i shpërthejnë mendjen çdo lojtari.

Baccarat live

Rregullat për të luajtur Baccarat Live janë të njëjta si të luash lojën tradicionale. Kjo është një lojë popullore dhe ka shumë variante të ndryshme të së njëjtës. Rregullat bazë të lojës janë të njëjta dhe lojtarët do të përshtaten lehtësisht me çdo variant të disponueshëm. Një dorë që është më afër 9 do të fitojë raundin.

Ekzistojnë tre baste të disponueshme, një bast për lojtarin, një bast për bankierin dhe një bast që dora do të përfundojë në barazim. Basti Banker do të fitojë më shpesh se çdo bast tjetër, kështu që për këtë arsye, ai vjen me një komision prej 5%. Basti Tie ofron pagesën më të lartë, por nga pikëpamja statistikore, ky bast do të ndodhë rrallë, kështu që ne këshillojmë fillestarët ta shmangin atë. Të gjitha rregullat se si të luhet Baccarat Live dhe të gjitha strategjitë i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Blackjack live

Blackjack live luhet me 6 ose 8 kuverta letrash në varësi të variantit që lojtarët zgjedhin. Loja luhet me letra të vërteta, kështu që lojtarët mund të shohin të gjithë aksionin duke u zbuluar para tyre. Rregullat e lojës janë të njëjta me variantin klasik, dhe lojtarët duhet të kenë një dorë që është më afër 21 dhe është më e lartë se dora e tregtarit për të fituar raundin.

Opsione të ndryshme janë të disponueshme për lojtarin që mund të përdorin për të përmirësuar dorën e tyre pasi të shohin letrat e tyre fillestare. Lojtarët mund të marrin letra shtesë, ose të qëndrojnë me dorën që kanë tashmë. Ndarja e çifteve, blerja e sigurimit dhe dyfishimi janë opsione të tjera që janë në dispozicion për lojtarët për të përmirësuar vlerën e duarve të tyre. Të gjitha rregullat se si të luani Blackjack live mund t'i gjeni në lidhjen e mëposhtme.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Kur luani Live Roulette, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të zgjedhin shumën e tyre të dëshiruar dhe të vënë një bast, dhe prej andej, tregtari i drejtpërdrejtë do të pranojë bastin dhe do të vendosë çipa fizike në tryezë. Rregullat e lojës janë pothuajse të njëjta, edhe pse ka shumë variante të ndryshme të lojës.

Baste të ndryshme do të sjellin pagesa të ndryshme, kështu që lojtarët duhet të vendosin se sa duan të rrezikojnë përpara se të vendosin bastin e tyre. Mund të duhet pak përkushtim për të shqyrtuar të gjitha rregullat që ka ruleta, por pasi të bëhet kjo, lojtarët do ta shijojnë vërtet këtë lojë të shkëlqyer. Të gjitha rregullat se si të luash Live Roulette i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Poker Live

Pokeri është një tjetër lojë sfiduese që kërkon pak kohë për të praktikuar dhe mësuar rregullat. Dora më e mirë e pokerit me pesë letra fiton vazon, kështu që lojtarët duhet të mësojnë renditjen e duarve sepse askush nuk dëshiron të humbasë një kartë të mirë. Një tjetër gjë shumë e rëndësishme është të mësoni se si funksionon raundi i basteve. Lajmi i mirë është se të gjitha rregullat se si të luani poker mund të gjenden në lidhjen e mëposhtme.

Shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave

Shfaqjet e lojërave të drejtpërdrejta të kazinove po bëhen gjithnjë e më të njohura. Kushdo që kërkon një përvojë argëtuese lojërash pa aftësi të nevojshme, mund të zgjedhë një nga shfaqjet e shumta të lojërave të drejtpërdrejta të disponueshme në Melbet Casino. Shfaqja e parë e lojërave u lançua në vitin 2017 nga Evolution Gaming, dhe që atëherë ne kemi pasur shumë shfaqje të ndryshme lojërash për të zgjedhur.

Nuk ka strategji për të mësuar këtu, kështu që lojtarët mund të mbështeten thjesht në fatin e tyre. E vetmja gjë që bastorët duhet të bëjnë është të vendosin bankrollin e tyre dhe të rregullojnë bastin e tyre në mënyrë që të mund të luajnë më shumë raunde dhe të shijojnë shfaqjen. Melbet Casino lejon këdo që ka pyetur veten se si është të jesh pjesë e shfaqjes së lojës që kanë parë në TV me një nga lojërat e shumta që ofrojnë në seksionin e tyre të Kazinosë Live.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Atletikë
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
FIFA
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hurling
Karlingu
Keno
Kriketi
League of Legends
Lotaria
Mortal Kombat
NBA 2K
Poker
Politika
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Sportet virtuale
StarCraft 2
Surfing
Tekken
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
World of Tanks
Zagarët
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
MicrogamingNetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan