Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Melbet - Games

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
BonusBonus 1750 dollarë + 290 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Melbet is not available in your country. Please try:
Games

Games

Melbet Casino ofron një larmi lojërash të ndryshme kështu që çdo lloj lojtari mund të gjejë diçka që kërkon. Seksioni i tyre i kazinosë, seksioni i sporteve dhe lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë do t'i shpërthejnë mendjen çdo lojtari.

Baccarat live

Rregullat për të luajtur Baccarat Live janë të njëjta si të luash lojën tradicionale. Kjo është një lojë popullore dhe ka shumë variante të ndryshme të së njëjtës. Rregullat bazë të lojës janë të njëjta dhe lojtarët do të përshtaten lehtësisht me çdo variant të disponueshëm. Një dorë që është më afër 9 do të fitojë raundin.

Ekzistojnë tre baste të disponueshme, një bast për lojtarin, një bast për bankierin dhe një bast që dora do të përfundojë në barazim. Basti Banker do të fitojë më shpesh se çdo bast tjetër, kështu që për këtë arsye, ai vjen me një komision prej 5%. Basti Tie ofron pagesën më të lartë, por nga pikëpamja statistikore, ky bast do të ndodhë rrallë, kështu që ne këshillojmë fillestarët ta shmangin atë. Të gjitha rregullat se si të luhet Baccarat Live dhe të gjitha strategjitë i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Blackjack live

Blackjack live luhet me 6 ose 8 kuverta letrash në varësi të variantit që lojtarët zgjedhin. Loja luhet me letra të vërteta, kështu që lojtarët mund të shohin të gjithë aksionin duke u zbuluar para tyre. Rregullat e lojës janë të njëjta me variantin klasik, dhe lojtarët duhet të kenë një dorë që është më afër 21 dhe është më e lartë se dora e tregtarit për të fituar raundin.

Opsione të ndryshme janë të disponueshme për lojtarin që mund të përdorin për të përmirësuar dorën e tyre pasi të shohin letrat e tyre fillestare. Lojtarët mund të marrin letra shtesë, ose të qëndrojnë me dorën që kanë tashmë. Ndarja e çifteve, blerja e sigurimit dhe dyfishimi janë opsione të tjera që janë në dispozicion për lojtarët për të përmirësuar vlerën e duarve të tyre. Të gjitha rregullat se si të luani Blackjack live mund t'i gjeni në lidhjen e mëposhtme.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Kur luani Live Roulette, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të zgjedhin shumën e tyre të dëshiruar dhe të vënë një bast, dhe prej andej, tregtari i drejtpërdrejtë do të pranojë bastin dhe do të vendosë çipa fizike në tryezë. Rregullat e lojës janë pothuajse të njëjta, edhe pse ka shumë variante të ndryshme të lojës.

Baste të ndryshme do të sjellin pagesa të ndryshme, kështu që lojtarët duhet të vendosin se sa duan të rrezikojnë përpara se të vendosin bastin e tyre. Mund të duhet pak përkushtim për të shqyrtuar të gjitha rregullat që ka ruleta, por pasi të bëhet kjo, lojtarët do ta shijojnë vërtet këtë lojë të shkëlqyer. Të gjitha rregullat se si të luash Live Roulette i gjeni në linkun e mëposhtëm.

Poker Live

Pokeri është një tjetër lojë sfiduese që kërkon pak kohë për të praktikuar dhe mësuar rregullat. Dora më e mirë e pokerit me pesë letra fiton vazon, kështu që lojtarët duhet të mësojnë renditjen e duarve sepse askush nuk dëshiron të humbasë një kartë të mirë. Një tjetër gjë shumë e rëndësishme është të mësoni se si funksionon raundi i basteve. Lajmi i mirë është se të gjitha rregullat se si të luani poker mund të gjenden në lidhjen e mëposhtme.

Shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave

Shfaqjet e lojërave të drejtpërdrejta të kazinove po bëhen gjithnjë e më të njohura. Kushdo që kërkon një përvojë argëtuese lojërash pa aftësi të nevojshme, mund të zgjedhë një nga shfaqjet e shumta të lojërave të drejtpërdrejta të disponueshme në Melbet Casino. Shfaqja e parë e lojërave u lançua në vitin 2017 nga Evolution Gaming, dhe që atëherë ne kemi pasur shumë shfaqje të ndryshme lojërash për të zgjedhur.

Nuk ka strategji për të mësuar këtu, kështu që lojtarët mund të mbështeten thjesht në fatin e tyre. E vetmja gjë që bastorët duhet të bëjnë është të vendosin bankrollin e tyre dhe të rregullojnë bastin e tyre në mënyrë që të mund të luajnë më shumë raunde dhe të shijojnë shfaqjen. Melbet Casino lejon këdo që ka pyetur veten se si është të jesh pjesë e shfaqjes së lojës që kanë parë në TV me një nga lojërat e shumta që ofrojnë në seksionin e tyre të Kazinosë Live.

Melbet është cilësuar ndër platformat më të besuara të lojërave të fatit në vitin 2021
2021-09-28

Melbet është cilësuar ndër platformat më të besuara të lojërave të fatit në vitin 2021

Melbet, një platformë lojrash e krijuar në vitin 2021, është renditur në shkallën e platformave më të besueshme dhe më të besueshme. Një normë kaq e lartë ishte kryesisht rezultat i lojtarëveAktiviteti i fundit gjatë UEFA EURO 2020.

Bonus 100% në depozitën e parë me Melbet: A ia vlen?
2021-08-11

Bonus 100% në depozitën e parë me Melbet: A ia vlen?

Nëse ka ndonjë kompani gjithëpërfshirëse bastesh që ka qenë rreth bllokut për një kohë të gjatë, ajo është Melbet. Platforma ka ofruar baste mbresëlënëse online që nga viti 2012. Dhe tani ata po ofrojnë një bonus 100% në depozitën e parë deri në 100 Euro.