Pin-Up Casino Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.7
Përfitimet
+ Tërheqjet brenda 24 orëve
+ Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
+ Dizajn miqësor për celularin
+ Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Azerbajxhaniane
Gjermane
Kazake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (21)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayzMaestroMasterCard
Multibanco
Neteller
PayKasa
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
SkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (14)
Euro
Hryvnia Ukrainase
Leu Moldav
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Somi Uzbekistanas
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Azerbajxhani
Brazili
India
Kazakistani
Kili
Peruja
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Pin-up Casino është themeluar nga një ekip njerëzish mahnitës që sigurohen që lojtarët të kenë një përvojë argëtuese, shpërblyese dhe mbi të gjitha të ndershme. Ata kanë projektuar një kazino që plotëson nevojat e përdoruesve më me përvojë të kazinove nga vende të ndryshme. Prioriteti i tyre kryesor është ruajtja e reputacionit të patëmetë që ata kanë ndërtuar ndër vite.

Pin-Up Casino

Pin-up Casino sigurohet që ato të mbeten të besueshme dhe transparente me klientët e tyre në çdo kohë. Ata demonstrojnë besnikëri maksimale kur zgjidhin çdo problem dhe ofrojnë lojëra të ndryshme për t'u siguruar që lojtarët të argëtohen në çdo kohë.

Kumarxhinjtë do të kenë akses në më shumë se 3000 lojëra të ndryshme slot nga disa prej ofruesve më të njohur të programeve kompjuterike si Amatic Industries, NetEnt, Quickspin, Betsoft, Microgaming, Belatra Games, Endorphina, Authentic Gaming, Spinomenal, Pragmatic Play, Habanero dhe EGT. vetëm për të përmendur disa. Për më tepër, promovimet e rregullta do ta bëjnë kohën e tyre edhe më të vlefshme.

Liçensë

Pin-up Casino ka një licencë nga Bordi i Kontrollit të Lojërave të Curacao me numër licence 8048/JAZ2017-003.

Vendndodhja e kazinosë dhe studiove

Pin-up Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme Perseusweg 27A, Curaçao.

Pronari dhe CEO

Pin-up Casino është në pronësi të një kompanie të quajtur CARLETTA NV