Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Pin-Up Casino

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Pin-up Casino, për t'i bërë gjërat më interesante për lojtarët e tyre, ka prezantuar edhe dy bonuse të mirëseardhjes në kazino. Pra, lojtarët mund të zgjedhin bonusin që dëshirojnë sipas preferencave të tyre dhe të rrisin ekuilibrin dhe të zgjasin lojën e tyre.

Lista e plotë e bonuseve të Pin-Up Casino
Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+6
+4
Mbyll
Games

Games

Në Pin-up Casino, lojtarët mund të gjejnë një larmi të madhe lojërash të ndryshme. Disa nga lojërat më të njohura janë lojërat me video slot në internet dhe midis lojtarëve mund të gjeni titujt e mëposhtëm Book of Dead, Gonzo's Quest dhe Book of Oz, thjesht për t'i përmendur. Kohët e fundit, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë po dalin në skenë dhe po bëhen gjithnjë e më të njohura çdo ditë. Pin-up Casino ka një seksion të pasur të Kazinosë Live ku lojtarët mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Software

Pin-up Casino ka bashkëpunuar me ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë lojërat më të mira për lojtarët e tyre. Kazinoja përdor këta ofrues softuerësh sepse ata kanë bërë emër në industrinë e kazinove në internet. Ato ofrojnë lojëra të drejta dhe të sigurta dhe lojtarët mund të ndihen të sigurt dhe të sigurt kur luajnë në kazino.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Pin-Up Casino ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Bank Transfer, Neteller, Visa, Credit Cards, MasterCard , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Pin-Up Casino është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Depozitimi në Pin-up Casino është shumë i thjeshtë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të krijojnë një llogari dhe të shkojnë te Arkëtari. Ata do të shohin të gjitha mënyrat e disponueshme të pagesës dhe do të zgjedhin atë që është më e përshtatshme për ta, do të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe do të konfirmojnë transferimin.

Withdrawals

Tërheqja nga një llogari është ndoshta më emocionuese sesa të luash lojëra. Për t'i bërë gjërat më të lehta, Pin-up Casino ka thjeshtuar procedurën e tërheqjes në mënyrë që lojtarët të mund t'i pasqyrojnë fondet e tyre në llogaritë e tyre sa më shpejt të jetë e mundur. Tërheqja është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Vendosni shumën që ata dëshirojnë të tërheqin dhe konfirmoni transferimin.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Fatkeqësisht, jo të gjithë lojtarët mund t'i bashkohen familjes Pin-up Casino. Lojtarët që duan të bashkohen në kazino duhet të kontrollojnë listën e të kufizuarve vende dhe shikoni nëse vendi i tyre është i përfshirë apo jo. Këtu është lista e të gjitha vendeve të kufizuara për Pin-up Casino:

Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Aruba, Bonaire, Kamboxhia, Kanada, Curacao, Qipro, Danimarkë, Ekuador, Francë, Guajana, Hong Kong, Indonezi, Iran, Irak, Izrael, Itali, Kuvajt, Lao Popullore Demokratike, Republika Letoni, Lituania, Myanmar, Namibia, Nikaragua, Koreja e Veriut, Pakistani, Panamaja, Papua Guinea e Re, Filipinet, Singapori, Sint Eustatius, Sint Maarten, Koreja e Jugut, Spanja, Sudani, Tajvani, Uganda, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Jemeni dhe Zimbabve .

+170
+168
Mbyll

Valutat

Dollarë kanadezëCAD
+4
+2
Mbyll

Languages

Pin-up Casino pranon lojtarë nga e gjithë bota dhe për këtë arsye, faqja duhet të jetë e disponueshme në gjuhë të ndryshme. Kur lojtarët zbarkojnë faqen, ata do të zbulojnë se anglishtja është gjuha kryesore, por ata mund të zgjedhin lehtësisht gjuhën e zgjedhjes së tyre. Këto janë gjuhët që janë në dispozicion në këtë pikë:

  • anglisht
  • rusisht
  • Spanjisht
  • Azerbajxhani
  • Hindi
  • kazake
  • portugeze
  • turk
  • ukrainase
  • Uzbekistani
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Pin-Up Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Pin-Up Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Pin-up Casino vendos sigurinë e lojtarëve të tyre si përparësinë e tyre kryesore. Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që ato ofrojnë një mjedis të sigurt dhe të sigurt për lojtarët. Pin-up Casino ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe mbi të, ata i kërkojnë çdo lojtari të kalojë një procedurë verifikimi.

Responsible Gaming

Kumari është një aktivitet që lojtarët duhet t'i qasen me kujdes. Është fakt që disa lojtarë zhvillojnë varësinë nga kumari dhe nuk e shohin kumarin si argëtim dhe në vend të kësaj ata e shohin atë si një mënyrë për të fituar të ardhura.

Lojërat e kazinosë në internet janë lojëra fati dhe nuk ka asnjë mënyrë që lojtarët të ndikojnë në rezultatin e një loje. Pra, për këtë arsye kumari duhet të bëhet në mënyrë të moderuar dhe me fonde që lojtarët janë të përgatitur për të humbur.

About

About

Pin-up Casino është themeluar nga një ekip njerëzish mahnitës që sigurohen që lojtarët të kenë një përvojë argëtuese, shpërblyese dhe mbi të gjitha të ndershme. Ata kanë projektuar një kazino që plotëson nevojat e përdoruesve më me përvojë të kazinove nga vende të ndryshme. Prioriteti i tyre kryesor është ruajtja e reputacionit të patëmetë që ata kanë ndërtuar ndër vite.

Pin-Up Casino

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2016

Account

Për të luajtur për para të vërteta në Pin-up Casino, lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari. Ky është një proces i thjeshtë dhe lojtarët do të përfundojnë në më pak se një minutë. Pin-up Casino i lejon lojtarët të krijojnë një llogari duke përdorur emailin e tyre ose numrin e tyre të telefonit, cilido që ata preferojnë.

Support

Klientët janë prioriteti numër një i Pin-up Casino, dhe për këtë arsye, ata janë vënë në dispozicion për lojtarët e tyre në çdo kohë. Kumarxhinjtë mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit përmes bisedës së drejtpërdrejtë dhe emailit në çdo kohë që kanë nevojë për ndihmë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Kohët e fundit, Live Casino po bëhet gjithnjë e më popullor sepse është edhe emocionuese dhe argëtuese për t'u luajtur. Për më tepër, u jep lojtarëve një ndjenjë të lojës në një kazino të vërtetë me bazë tokësore. Lojtarët që ndeshen për herë të parë në këtë formë argëtimi duhet të lexojnë këshillat dhe truket e mëposhtme.

Promotions & Offers

bonus mirëseardhjeje u jepet lojtarëve të rinj të drejtpërdrejtë në sit. Lojtarët marrin një bonus prej 100% të depozitës së parë. Paratë e bonusit mund të shkojnë deri në 500 dollarë. Kjo do të thotë se fondet e lojërave të lojtarëve janë dyfishuar, duke rritur aktivitetin e tyre të lojërave të drejtpërdrejta. Gjatë ditëlindjeve, lojtarët marrin 10 dollarë për ta bërë ditën e tyre argëtuese.

FAQ

Gjeni këtu pyetjet më të shpeshta rreth Pin-Up Casino.

Mobile

Mobile

Pin-up Casino ka një platformë celulare që është e disponueshme për përdoruesit e Android dhe iOS. Lojtarët mund të hyjnë lehtësisht në llogarinë e tyre, pavarësisht se ku ndodhen, për sa kohë që kanë pajisjen e tyre celulare dhe një lidhje të mirë interneti.

Affiliate Program

Affiliate Program

Pin-up është një kazino e inkorporuar në Qipro dhe ka zyra në Rusi dhe Ukrainë. Produktet e kompanisë promovohen përmes Pin-up Partners, një program shoqërues dhe një rrjet CPA, dhe aktualisht, ekzistojnë dy projekte në dispozicion, Pin-Up.casino dhe Pin-Up.bet.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher