Pin-Up Casino Live Casino Rishikoni - Games

Age Limit
Pin-Up Casino
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.7
Përfitimet
+ Tërheqjet brenda 24 orëve
+ Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
+ Dizajn miqësor për celularin
+ Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (10)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Azerbajxhaniane
Gjermane
Kazake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (21)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoDebit CardEcoPayzMaestroMasterCard
Multibanco
Neteller
PayKasa
Payeer
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
SkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (14)
Euro
Hryvnia Ukrainase
Leu Moldav
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Somi Uzbekistanas
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (10)
Azerbajxhani
Brazili
India
Kazakistani
Kili
Peruja
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (42)
1x2Gaming
Amatic Industries
BGAMING
Belatra
Betsoft
Booming Games
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
HabaneroIgrosoft
Iron Dog Studios
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Realistic Games
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Wazdan
World Match
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Games

Në Pin-up Casino, lojtarët mund të gjejnë një larmi të madhe lojërash të ndryshme. Disa nga lojërat më të njohura janë lojërat me video slot në internet dhe midis lojtarëve mund të gjeni titujt e mëposhtëm Book of Dead, Gonzo's Quest dhe Book of Oz, thjesht për t'i përmendur. Kohët e fundit, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë po dalin në skenë dhe po bëhen gjithnjë e më të njohura çdo ditë. Pin-up Casino ka një seksion të pasur të Kazinosë Live ku lojtarët mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë keni një kategori të veçantë në Pin-up Casino, e cila do t'i lehtësojë gjërat për lojtarët. Në këtë pikë, ka më shumë se 100 lojëra kazino live në kazino. Lojtarët mund të shohin tabelën ku do të zhvillohet loja dhe të kenë mundësinë të bisedojnë me një tregtar të drejtpërdrejtë. Ajo që i bën lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë kaq të njohura kohët e fundit është fakti se ato ofrojnë lojë reale dhe transparente.

Lojtarët duhet të mbajnë mend se lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk janë të disponueshme në modalitetin argëtues dhe lojtarët duhet të bëjnë një depozitë për të luajtur. Të gjitha lojërat këtu janë të ndara sipas llojit dhe sipas ofruesve të softuerit, kështu që lojtarët do ta kenë më të lehtë të gjejnë lojën që kërkojnë.

Pin-up Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerëve për të sjellë lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë me cilësi më të mirë për lojtarët e tyre. Këtu janë disa nga emrat më të njohur në industrinë e kazinove në internet:

 • Evolution Gaming – Ky është një ofrues suedez që ofron shumë zgjidhje të drejtpërdrejta të tregtarëve. Kompania u lançua në vitin 2006 dhe sot është një nga ofruesit më të njohur të softuerëve në botë. Një dëshmi e punës së kompanisë është fitimi i vazhdueshëm i shpërblimit.
 • Ezugi – Kjo është një kompani që u lançua në vitin 2013 dhe operon nën licencën e lëshuar nga Komisioni Curacao. Të gjitha lojërat e tyre mbrohen nga kriptimi më i fundit i teknologjisë SSL që do të thotë se të gjitha informacionet e lojtarëve janë të sigurt dhe të mbrojtur.
 • Netent – Netent është një tjetër kompani që ofron lojëra të shkëlqyera kazino live. Për më tepër, kompania po lëshon vazhdimisht tituj të rinj dhe po shton veçori të reja që tërheqin klientë të rinj gjatë gjithë kohës. Lojërat e tyre janë unike dhe ia vlen të provohen.
 • Authentic Gaming – Kjo kompani u lançua në vitin 2015 dhe që atëherë ajo sjell zgjidhjet më të mira softuerike kur bëhet fjalë për lojërat e kazinosë live. Ajo që e bën lojën Authentic të qëndrojë në turmë është fakti që programet kanë një sistem të integruar të lojrave Intra Resort.
 • Lucky Streak – Ky ofrues daton në vitin 2014 kur ata hapën një studio speciale në Lituani me tregtarë të vërtetë, gjë që i çoi ata drejt suksesit. Portofoli i tyre përfshin shumë lojëra të ndryshme të kazinosë live që lojtarët duhet t'i provojnë.

Blackjack live

Blackjack live është një nga shumë lojërat e kazinosë live që lojtarët mund të gjejnë në Pin-up Casino. Ka shumë variacione të ndryshme të Blackjack, dhe kjo nuk është befasi pasi kjo është një lojë shumë e njohur. Për të fituar në Blackjack, lojtarët duhet të kenë një dorë që është më afër 21, më e lartë se dora e tregtarit pa shkuar më lart se 21.

Lojtarët marrin fillimisht dy letra dhe ata kanë shumë opsione të ndryshme në dispozicion për të përmirësuar duart e tyre. Gjithsesi, ne i këshillojmë lojtarët të mësojnë rregullat e lojës përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Për të lexuar rregullat e lojtarëve të Blackjack duhet të ndiqni këtë lidhje.

Këtu është një listë e të gjitha lojërave Live Blackjack në Pin-Up Casino:

 • PIN-UP Kazino Blackjack
 • Blackjack live A
 • Blackjack rus i bardhë
 • Blackjack rus i zi
 • Blackjack pa kufi
 • Blackjack i pafund
 • Blackjack live
 • Rregullat e shumicës Blackjack me shpejtësi
 • Quantum Blackjack Live
 • Soho të gjitha bastet Blackjack
 • Blackjack 1
 • Blackjack
 • Live Blackjack B

Poker Live

Pokeri është shumë interesant dhe në të njëjtën kohë lojë shumë sfiduese për të luajtur. Lojtarët duhet të mësojnë rregullat e lojës përpara se të vendosin të luajnë.

Lajmi i mirë është se rregullat e lojës nuk janë shumë të vështira ndaj me pak praktikë do t'i zotërojnë ato. Gjëja më e rëndësishme që duhet mësuar kur bëhet fjalë për Live Poker është renditja e duarve dhe raundet e basteve. Kushdo që dëshiron të kalojë rregullat e lojës së pokerit mund të ndjekë këtë lidhje.

Këtu është një listë e të gjitha varianteve të Live Poker që lojtarët mund të gjejnë në Pin-up Casino:

 • Kazino Hold'em
 • Ultimate Texas Hold'em
 • Poker Triple Card
 • 3 Card Brag
 • Pokeri i Karaibeve

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë është ndoshta një nga lojërat më të njohura të kazinosë, dhe të gjithë kanë dëgjuar për të falë faktit se u shfaq në shumë filma të ndryshëm. Lojtarët mund të shkojnë në të dyja drejtimet kur bëhet fjalë për ruletën, ose mund të provojnë fatin dhe të vendosin baste të rastësishme ose mund të mësojnë rregullat dhe të luajnë baste specifike.

Kjo është një lojë fati, kështu që të dyja mënyrat janë një strategji e mirë. Lojtarët që kanë një parandjenjë me fat mund të vendosin baste të rastësishme dhe lojtarët që duan të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar duhet të zhvillojnë një strategji. Lajmi i mirë është se pasi lojtarët të mësojnë rregullat do të kenë një shans më të mirë për të fituar, dhe kushdo që dëshiron të lexojë rreth rregullave dhe strategjive të ruletit duhet të ndjekë këtë lidhje.

Këtu janë të gjitha variantet Live Roulette që lojtarët mund të gjejnë në Pin-up Casino:

 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletka Live
 • Ruletë Rrufeja Turkce
 • Turkce Rulet
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Ruletë Namaste
 • Ruleta e Kazinosë Hipodrom
 • Ruletë VIP
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë
 • Ruletë Hindi
 • Ruleta e kazinosë së madhe
 • Ruletë kuantike
 • Auto Roulette LIVE VIP
 • Auto Roulette LIVE Shpejtësia
 • Auto Roulette LIVE Classic 1
 • Auto Roulette LIVE Classic 2
 • Auto DUO LIVE
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë futbolli live
 • Ruletë Amerikane
 • Auto – Ruletë
 • Auto – Roulette La Partage
 • Auto – Roulette VIP
 • Ruletë franceze ari
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë
 • Ruletë automatike me shpejtësi
 • Ruletë suedeze
 • Ruletë e kazinosë Portomaso Real
 • Ruletë Portomaso
 • Ruletë Kensington
 • Lumia Auto Roulette
 • Ruletë gjermane
 • Ruleta Age of the Gods
 • Ruletë e Londrës
 • Ruletë Arabe

Lojëra të drejtpërdrejta televizive

Lojërat TV u prezantuan për herë të parë një dekadë më parë, dhe këto lojëra mund të aksesohen dhe luhen në një mënyrë shumë të ngjashme me atë të shikimit të TV. Ideja për të luajtur një lojë televizive nga komoditeti i shtëpisë së tyre me një tregtar të drejtpërdrejtë kazinoje doli të ishte shumë tërheqëse dhe Pin-up Casino ka shtuar shumë lojëra të ndryshme nga të cilat lojtarët mund të zgjedhin. Për të lexuar rregullat për lojtarët e TV Games mund të ndiqni këtë lidhje.

Këtu është një listë e plotë e të gjitha lojërave televizive që mund të gjenden në Pin-up Casino:

 • Rrota
 • Rrota e fatit
 • Monopol
 • Koha e Çmendur
 • Gjuetia e thesarit të Gonzo-s
 • Ëndrra tërheqëse
 • Mega Ball
 • Keno
 • 7 Bast
 • Me fat 7
 • Duel me zare
 • 5 Bast
 • Mega7
 • Keno Deluxe
 • Me fat 6
 • Me fat 5
 • Mega 6
 • Me fat 6
 • Fruitrace
 • Super 5