Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Pin-Up Casino - Bonuses

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Pin-up Casino, për t'i bërë gjërat më interesante për lojtarët e tyre, ka prezantuar edhe dy bonuse të mirëseardhjes në kazino. Pra, lojtarët mund të zgjedhin bonusin që dëshirojnë sipas preferencave të tyre dhe të rrisin ekuilibrin dhe të zgjasin lojën e tyre.

Lojtarët që i bashkohen platformës së kazinosë dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Ata mund të marrin deri në 150% bonus deri në 500 dollarë kur përdorin bonus kazino. Kodi promovues që lojtarët duhet të përdorin është GETCASINO. Bonusi i mirëseardhjes duhet të vihet 50 herë përpara se lojtarët të mund të kërkojnë një tërheqje. Lojtarët duhet të kenë parasysh se disa lojëra janë të përjashtuara nga oferta dhe ata duhet t'i shmangin ato.

Këto janë lojërat që përjashtohen nga oferta: Mini Roulette, Plinko, Goal, Dice, Aviator, TnT Tumble, The Great Pigsby, Snake Arena, Ramses Revenge, Powerspin, Multiplier Odyssey, Money Train, Money Train 2, Marching Legions, King of Kings, Iron Bank, Hellcatraz, Incan Adventure, Gems Bonanza, Telly Reels, Max Quest: Wrath of Ra, Gold Diggers, Dr. Jekyll & Mr. Hyde, Max Quest: Dead Man's Cove, The Curious Machine Plus, Max Quest : Amazon, të Premtet me fat, Choco Reels, Infinity Hero, Streambet Games, Colossus Fruits Easter Edition, Golden Kingdom, 1429 Uncharted Seas, Wolf Legend Megaways, Vikings Unleashed Megaways, Valletta Megaways, Temple of Treasure Megaways, Megaways Megaways, Buffalo Rising Megaways, Monkey Warrior, Great Book Of Magic Deluxe, Cloud Quest, Energoonz, GEMiX, Sezoni i pushimeve, Moon Princess, Mystery Joker 6000, Pimped, Reactoonz, Rise of Olympus, Sweet Alchemyking, Rudcraft Tower of Gems, Carnaval Forever, ChilliPo p, Ylli i futbollit, tenis, futboll, Mustang Gold, Rambo, Hot Fruits 20, Go Wild HD, Wild Sierra, Pandas Fortune, Black Mummy, Wolf Gold, Wild Bells, Jackpot 6000, Secret of the Stones, Blood Suckers, 7 derrkuc 5 000, Secrets Aztec, The Angler, Sin City Nights, 4 Seasons, Slots Angels, 7th Heaven, Pinocchio, Sugar Pop, WhoSpunIt Plus, Puppy Love Plus, Gypsy Rose, Vajza e mirë, Vajza e keqe, Iluzione të vërteta, Sherifi i vërtetë, Në Copa, After Night Falls, Ned and his Friends, Great Rhino, 888 Gold, Galaxy, Candy Candy, AstroBoomersTURBO!, Fairy Dust Xtreme, Poseidon's Secret, Space Hunters: Shoot for Cash, Tommy Gun's Vendetta, Book of 99, Miami Bonus Wheel, Tiger and Dragon, Extra Chilli, JetX, JetX3 dhe Cappadocia.

Për më tepër, anëtarët e rinj do të marrin 250 rrotullime falas si pjesë e bonus mirëseardhjeje. Depozita minimale që duhet të bëjnë për t'u kualifikuar për këtë ofertë është të paktën 50 dollarë. Pasi të bëjnë një depozitë të suksesshme, ata do të marrin 50 rrotullime falas dhe do të marrin 40 rrotullime falas çdo ditë gjatë 5 ditëve. Rrotullimet falas kanë kërkesa për bast 50 herë, ashtu si bonusi i mirëseardhjes dhe ato duhet të vihen brenda 24 orëve.

Një tjetër gjë shumë e rëndësishme që lojtarët duhet të mbajnë mend pasi të marrin bonusin e mirëseardhjes është se ata mund të luajnë çdo lojë që dëshirojnë. Ata mund të bastojnë bonusin e mirëseardhjes në lojërat e Kazinosë Live, lojërat e tavolinës, por lojërat elektronike të videove në internet do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në përqindjen më të madhe.

Aktivizimi i Bonusit Sport

Lojtarët që duan të aktivizojnë bonusin sportiv duhet të përdorin kodin e bonusit GETSPORT kur të bëjnë depozitimin e tyre të parë. Pasi fondet të pasqyrohen në llogarinë e tyre, shpërblimi do të shtohet automatikisht. Bonusi i mirëseardhjes sportive është 125% deri në 500 dollarë. Ky bonus vjen me kërkesa për bast 12 herë dhe çdo bast llogaritet nëse shanset janë të barabarta ose më shumë se 1.70.

Kuizi i rrotullimeve falas të mërkurave

Lojtarët mund të marrin pjesë në një kuiz kazino Pin-up ku mund t'u përgjigjen tre pyetjeve dhe të fitojnë deri në 70 rrotullime falas. Për të aktivizuar bonus rrotullime falas, lojtarët duhet të depozitojnë 10 dollarë ose më shumë. Për çdo përgjigje të saktë, ata do të marrin rrotullime falas. Kazinoja do të publikojë tre pyetje me nivele të ndryshme vështirësie.

 • Lojtarët që japin një përgjigje të saktë do të marrin 50 rrotullime falas në lojën slot video Fruits on Ice.
 • Lojtarët që japin dy përgjigje të sakta do të marrin 60 rrotullime falas në lojën slot video Fruits on Ice.
 • Lojtarët që japin tre përgjigje të sakta do të marrin 70 rrotullime falas në lojën slot video Fruits on Ice.

Kuizi është mjaft i lehtë për t'u marrë, dhe gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të klikojnë butonin "Bëni një kuiz" dhe të zgjidhni opsionet e duhura të përgjigjes dhe të klikoni në butonin "Përgjigjuni tani". Për çdo përgjigje të saktë, lojtarët do të marrin rrotullime falas.

Kjo ofertë është e vlefshme për të gjithë klientët që bëjnë baste në seksionin Kazino. Rrotullimet falas vijnë me kërkesat e basteve 50 herë dhe lojtarët kanë 24 orë për të luajtur përmes fondeve të bonusit.

Jackpot në lojërat televizive të BetGames

Lojtarët që janë në kërkim të fitimeve të mëdha të çmimit të parë duhet të konsiderojnë të luajnë lojëra televizive The Speedy 7 dhe Poker 6+ nga BetGames. Çmimet më të mira që lojtarët mund të marrin përfshijnë:

 • 50% e një jackpot për një flush të drejtpërdrejtë;
 • 100% e një jackpot për një flush mbretëror;

Në rast se disa lojtarë pretendojnë një jackpot, atëherë çmimi do të shpërndahet proporcionalisht me bastet e tyre. Një lojtar do të marrë një jackpot automatikisht pasi të plotësojë kushtet që janë vendosur nga ofruesi i BetGames. Një jackpot është një fitore shtesë që nuk bëhet nga bastet e lojtarëve. Dhe, për të arritur një jackpot në Speedy 7 dhe Poker 6+, lojtarët do të duhet të marrin një kombinim të mirë, flush direkt ose royal flush. Lajmi i mirë është se lojtarët mund të fitojnë jackpots një numër të pakufizuar herë.

Kthim parash javor

Lojtarët mund të marrin deri në 1000 dollarë çdo të hënë si pjesë e bonus i kthimit të parave. Bonusi shpërblehet çdo të hënë pas orës 02:30 GMT+5:30.

 • Lojtarët që shpenzojnë 50 dollarë do të marrin 5% kthim parash.
 • Lojtarët që shpenzojnë 250 dollarë do të marrin 7% kthim parash.
 • Lojtarët që shpenzojnë 1000 dollarë do të marrin 10% kthim parash.

Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është x10. Le të themi, një lojtar merr një kthim parash prej 100 dollarësh dhe ka luajtur me paratë e bonusit. Pasi të plotësohen kërkesat e bastit, lojtari mund të tërheqë vetëm 100 $ x 10 = 1000 $. Me fjalë të tjera, nëse një lojtar ka fituar një shumë më të lartë se 1000 dollarë, vetëm 1000 dollarë do të kreditohen në bilancin e lojtarit.

Kthimi i parave kreditohet pas orës 05:30 GMT+5:30 (e diel, ora 21:00 UTC) gjatë gjithë të hënës, dhe ky promovim është i disponueshëm për të gjithë anëtarët e Pin-up Casino nga e hëna deri të dielën.

Shuma e bastit për këtë bonus është 3 herë, dhe lojtarët kanë 3 ditë për të luajtur përmes fondeve të bonusit. Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin nga ky bonus është e kufizuar në 1000 dollarë.

Jackpot nga TVBET

Lojtarët mund të marrin 3 bonuse mbi fitimet e tyre kur hyjnë në argëtimin live TVBET, dhe ato përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Jackpot lojë – kjo ofertë është unike për çdo lojë me shanse të larta rënieje.
 • Xhekpoti pin-up – kjo ofertë ka të bëjë me peshqit më të mëdhenj që mund të kapen në të gjitha lojërat e ofruesit.
 • Mega Jackpot – kjo është oferta më e madhe që të gjithë do ta vlerësojnë.

Ky bonus është i disponueshëm për të gjithë përdoruesit e Pin-up Casino dhe për të marrë pjesë në promovim, çdo përdorues duhet të regjistrohet për një llogari. Jackpot-et llogariten si përqindje e xhiros së basteve dhe jepen në mënyrë të rastësishme. Jackpot-i i lojës vendoset individualisht për çdo lojë, ndërsa shumat e Jackpot-it Pin-up dhe Mega Jackpot-it janë të përgjithshme për të gjitha lojërat.

Lajmi i mirë është se lojtarët mund të fitojnë jackpot në lojërat TVBET një numër të pakufizuar herë.

Dhuratë ditëlindjeje

Pin-up Casino nuk do t'i harrojë lojtarët në ditën e tyre të veçantë. Ata kanë përgatitur një dhuratë ditëlindjeje për klientët e tyre në formën e një bonusi në para prej 10 dollarësh. Lojtarët mund të kërkojnë ofertën në ditëlindjen e tyre, ose 7 ditë para ose pas ditëlindjes së tyre.

Këto janë gjërat që duhet të bëjë një lojtar për të kërkuar këtë ofertë:

 • Verifikoni llogarinë tuaj duke përdorur formularin special në seksionin e Profilit;
 • Jepni një fotografi të dokumentit tuaj të identitetit;
 • Plotësoni të gjitha fushat në seksionin Profili;
 • Konfirmoni adresen tuaj te e-mailit.

Bonusi kreditohet automatikisht, sapo një lojtar klikon në butonin "Merr një bonus". Lojtarët mund të kontrollojnë disponueshmërinë e bonusit në skedën Bonus të seksionit të Profilit.

Lojtarët duhet të vënë bast fondet e bonusit brenda 72 orëve dhe kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 50 herë. Shuma maksimale që lojtarët mund të marrin nga kjo ofertë është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të tërheqin është x10.

Promocione ekskluzive

Lojtarët këshillohen të qëndrojnë në kontakt me kazinonë sepse ata do t'u dërgojnë atyre përditësime mbi promovimet, turnet dhe ngjarjet e tjera që po zhvillohen. Në këtë pikë, kjo është ajo që ofron kazinoja:

 • Turne të fundjavës
 • Kuizet e së mërkurës
 • Turne nga ofruesit më të mirë
 • Promovime dhe bonuse të rregullta

Lojtarët mund të abonohen në kanalin Telegram të projektit dhe faqet e mediave sociale në mënyrë që të mos humbasin asgjë.

Lotaria fitimprurëse

Lojtarët në Pin-up Casino shpërblehen për çdo 100 dollarë të xhiros së basteve. Ata do të marrin një biletë lotarie që mund ta përdorin brenda 10 ditëve. Lojtarët mund të fitojnë deri në 100.000 dollarë në para reale, 1.000.000 pincoin dhe 500.000 rrotullime falas. Për më tepër, ata mund të marrin një makinë, kamera, laptop, kuadrokopter, smartphone ose orë inteligjente, vetëm për të përmendur disa.

Sa më shumë lojtarë të vënë bast, aq më shumë bileta mund të marrin, është kaq e thjeshtë. Për të marrë pjesë në këtë promovim, lojtarët duhet të bëjnë një seri bastesh që arrijnë në 100 dollarë për të marrë një biletë. Bileta është e vlefshme vetëm për 10 ditë dhe lojtarët duhet të vendosin baste deri në 5 dollarë ndërsa luajnë me paratë e bonusit. Numri maksimal i biletave që një lojtar mund të marrë brenda një dite është i kufizuar në 1 biletë.

Kur një lojtar bën një tërheqje të fondeve, të gjitha biletat e papërdorura do të anulohen.