Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Pin-Up Casino - Account

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus $5,300 + 250 rrotullime falas
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Tërheqjet brenda 24 orëve
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
Dizajn miqësor për celularin
Një shumëllojshmëri e gjerë ofruesish më të mirë të lojërave
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Account

Account

Për të luajtur për para të vërteta në Pin-up Casino, lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari. Ky është një proces i thjeshtë dhe lojtarët do të përfundojnë në më pak se një minutë. Pin-up Casino i lejon lojtarët të krijojnë një llogari duke përdorur emailin e tyre ose numrin e tyre të telefonit, cilido që ata preferojnë.

Pin-up Casino pranon të gjithë lojtarët dhe ata me siguri do të gjejnë diçka sipas dëshirës së tyre. Të gjithë janë të mirëpritur të eksplorojnë se çfarë ka për të ofruar kazinoja, por kushdo që dëshiron të luajë për para të vërteta duhet të krijojë një llogari. Lojtarët që kanë një llogari në Pin-up Casino do të gëzojnë përfitimet e mëposhtme:

 • Lojtarët mund të luajnë për para të vërteta dhe të marrin fitime;
 • Lojtarët mund të përdorin kode promocionale, të grumbullojnë bonuse dhe të marrin pjesë në programin e besnikërisë;
 • Lojtarët mund të konkurrojnë me lojtarë të tjerë në turne dhe të luftojnë për çmimin e parë;
 • Lojtarët mund të rimbushin depozitën dhe të tërheqin fonde nga llogaria personale;
 • Lojtarët mund të gjurmojnë statistikat e fitoreve.

Një nga avantazhet kryesore të të pasurit një llogari në Pin-up Casino është mundësia për të luajtur në Kazino Live me një tregtar të drejtpërdrejtë. Lojtarët mund të konkurrojnë me një person real dhe jo me softuer, gjë që do ta bëjë lojën edhe më emocionuese.

Si të krijoni një llogari në Pin-up Casino?

Lojtarët duhet të regjistrohen për një llogari nëse duan të luajnë për para të vërteta në Pin-up Casino. Ky është një proces shumë i thjeshtë dhe lojtarët do të realizohen shumë shpejt. Për të filluar procedurën, lojtarët duhet të klikojnë në butonin që thotë 'Regjistrohu' dhe të plotësojnë formularin.

Lojtarët duhet të krijojnë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim që do të përdorin sa herë që duan të hyjnë në llogarinë e tyre.

Pasi të krijohet llogaria, lojtarët duhet të kalojnë procedurën e verifikimit duke dërguar kopje të dokumenteve ligjore.

Kur lojtarët regjistrohen për një llogari, ata do të kenë akses në gjithçka që ka për të ofruar Pin-up Casino. Kjo do të thotë, ata mund të hyjnë në llogarinë duke përdorur një desktop ose pajisjen e tyre të dorës. Lojtarët lejohen të krijojnë vetëm një llogari dhe krijimi i më shumë se një është i paligjshëm.

Verifikimi i llogarisë

Lojtarët mund të krijojnë një llogari në kazino Pin-up dhe të eksplorojnë faqen dhe të shohin nëse u pëlqejnë lojërat. Ata mund të bëjnë një depozitë dhe të luajnë pa pasur nevojë të verifikojnë llogarinë e tyre. Është shumë e rëndësishme që të verifikohet një llogari përpara se të kërkojnë tërheqje.

Verifikimi i një llogarie është shumë i rëndësishëm dhe çdo lojtar duhet ta kalojë këtë proces. Kazinoja duhet të njohë çdo lojtar dhe të sigurohet që ata janë ata që thonë se janë. Kjo është e rëndësishme dhe lidhet me sigurinë e depozitave dhe tërheqjeve.

Për të verifikuar një llogari, lojtarët duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore për të verifikuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës.

Për ta bërë këtë, lojtarët duhet të dërgojnë kopje të një pasaporte, patentë drejtimi ose një dokument tjetër qeveritar. Pasi kazinoja të marrë të gjitha dokumentet e nevojshme, ata do t'i përpunojnë dokumentet shumë shpejt dhe lojtarët do të marrin një email. Në disa raste, kazinoja mund të kërkojë disa dokumente shtesë.

Lajmi i mirë është se pasi të përfundojë procesi i verifikimit, lojtarët nuk duhet ta kalojnë atë përsëri. Gjithsesi, kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Arsyeja më e rëndësishme pse çdo lojtar duhet të verifikojë llogarinë e tij është të mbrojë dokumentet e tyre personale dhe financiare. Në të njëjtën kohë, është shumë e rëndësishme të verifikoni llogarinë tuaj për të shmangur lojtarët e pandershëm që përpiqen të krijojnë më shumë llogari për të përfituar nga bonuset dhe promovimet.

Si të regjistroheni?

Në momentin që një lojtar regjistrohet për një llogari, ai duhet të krijojë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik. Lojtarët duhet ta përdorin këtë informacion sa herë që duan të hyjnë në llogaritë e tyre. Ne sugjerojmë që lojtarët të mos i ruajnë informacionet e tyre të hyrjes në kompjuterin ose celularin e tyre dhe ata duhet të dalin sa herë që mbarojnë së luajturi.

Si të mbyllni një llogari?

Pin-up Casino ofron përvojën më të mirë të lojërave për lojtarët që shijojnë kumarin. Por, ka raste kur një lojtar duhet të pushojë nga lojërat e fatit dhe në këtë rast, gjëja më e mirë për të bërë është mbyllja e një llogarie. Lojtarët kanë të drejtë të fshijnë llogarinë e tyre në Pin-up Casino në çdo kohë dhe ata mund ta bëjnë këtë shpejt dhe lehtë.

Gjëja më e mirë për të bërë është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe të tregoni arsyet pse dikush dëshiron të mbyllë llogarinë e tij. Një agjent klienti do t'i ndihmojë ata të marrin një vendim më të informuar. Arsyeja për këtë është se ka alternativa të tjera në dispozicion për lojtarët që do t'i ndihmojnë ata të mbajnë kontrollin e lojërave të fatit duke mbajtur ende llogaritë e tyre. Pasi një llogari mbyllet përgjithmonë, nuk ka asnjë mundësi për ta hapur atë përsëri.

Pin-up Casino funksionon brenda ligjeve dhe rregulloreve strikte, që do të thotë se një lojtar ka shumë liri për sa i përket llogarisë së tij.

Lojtarët që duan të fshijnë një llogari duhet të ndjekin këtë procedurë:

 • Kontaktoni mbështetjen e klientit përmes formularit të kontaktit në sit.
 • Klikoni në temën e mesazhit "Kërkesë për mbylljen e llogarisë".
 • Futni të gjitha informacionet e nevojshme si emrin, mbiemrin, adresën dhe emailin.
 • Përshkruani me disa fjali pse dëshironi të mbyllni llogarinë tuaj.

Lojtarët duhet të kenë parasysh se kanë të drejtë të mbyllin llogaritë e tyre përgjithmonë për çfarëdo arsye që ata kanë. Ata duhet të deklarojnë arsyen për qëllime informative dhe mund të citojnë çdo gjë që i ka çuar në vendimin e tyre. Kazinoja është e detyruar me ligj të veprojë sipas saj dhe ata do të kontaktojnë çdo herë me një lojtar të tillë.

Pasi kazinoja të marrë një kërkesë, ata do të kontaktojnë një lojtar për të konfirmuar marrjen dhe do të vazhdojnë të ndjekin kërkesën e tyre. Kur një llogari mbyllet, lojtarët nuk mund të hyjnë në llogarinë e tyre, të depozitojnë fonde dhe të luajnë për para të vërteta. Për këtë arsye, ne sugjerojmë lojtarët të jenë mjaft të sigurt përpara se të dërgojnë kërkesën për mbyllje të përhershme.

Lojtarët, të cilët nuk duan të mbyllin llogarinë e tyre përgjithmonë, kanë alternativa të tjera në dispozicion. Si fillim, ata mund të bëjnë një pushim nga lojërat e fatit dhe të kufizojnë aksesin e tyre në lojërat e fatit për një periudhë të caktuar. Këto janë veçoritë e disponueshme që lojtarët mund të marrin në konsideratë:

 • Vetë-kufizimet e depozitave
 • Merrni një veçori pushimi
 • Vetëpërjashtimi

Të gjitha këto janë opsione solide, por nëse një lojtar beson se nuk mund të kontrollojë dëshirën e tij për kumar, atëherë gjëja më e mirë për të është të mbyllin llogarinë e tyre përgjithmonë.

Vendosja e kufijve të depozitave dhe humbjeve për të qëndruar nën kontroll

Lojtarët që vendosin kufij në llogarinë e tyre të kazinosë do të kenë më shumë kontroll mbi lojërat e tyre të fatit. Pin-up Casino ofron disa opsione që ata zgjedhin për të vendosur kufijtë e tyre. Lojtarët, të cilët kanë vështirësi në vendosjen e kufijve, mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe një agjent do t'i ndihmojë ata në çdo hap të rrugës.

Lojtarët mund të vendosin kufijtë e depozitave për periudha të ndryshme, për 24 orë, 7 ditë ose një muaj të plotë.

Të gjitha këto opsione mund të gjenden në seksionin 'Bixhoz i përgjegjshëm'. Kur një lojtar ul kufirin e depozitave, ai do të ketë një efekt të menjëhershëm, ndërsa rritja e kufijve do të marrë 30 ditë për t'u aktivizuar. Kjo do t'i parandalojë kumarxhinjtë të luajnë më shumë sesa mund të përballojnë.

Lojtarët mund të vendosin kufijtë e humbjeve në një mënyrë të ngjashme. Kjo nuk do të lidhet me totalin e depozitave të tyre, por me numrin e humbjeve gjatë një periudhe të paracaktuar. Lojtarët duhet të mbajnë mend se çdo fitim mbi depozitën e tyre fillestare nuk llogaritet në këtë kufi, sepse ato do të përfaqësojnë një pjesë fitimi të bilancit të tyre.

Pasi një lojtar të arrijë kufirin e humbjes, do të shfaqet një dritare kërcyese. Pas kësaj, lojtarët nuk do të jenë në gjendje të vendosin asnjë bast derisa të skadojë cikli i limitit të humbjes.

Marrja e një pushimi dhe vetëpërjashtimi

Lojtarët mund të kufizojnë aksesin në llogarinë e tyre duke bërë një pushim, duke vendosur një periudhë qetësimi ose duke vendosur një vetëpërjashtim.

Kushdo që dëshiron të bëjë një pushim të shkurtër nga lojërat e fatit në internet, mund ta çaktivizojë llogarinë e tij përkohësisht për një javë, një muaj ose gjashtë muaj. Nëse kjo nuk është koha e mjaftueshme, atëherë lojtarët duhet të konsiderojnë vetëpërjashtimin. Në këtë mënyrë, lojtarët mund të kufizojnë aksesin e tyre për 1 vit deri në 5 vjet. Mbyllja e llogarisë tuaj për 5 vjet mund të duket si një mbyllje e përhershme për disa, por përdorimi i këtij opsioni do t'i lejojë lojtarët të hapin llogarinë e tyre pasi të ketë kaluar periudha.

Tipari 'Take a break' është një tjetër opsion i shkëlqyeshëm që lojtarët mund të marrin në konsideratë. Ne sugjerojmë që lojtarët ta marrin në konsideratë këtë opsion sapo të godasin shumë në një kazino dhe të kenë frikë se mund të humbasin paratë në një kazino ndërsa presin që tërheqja të përpunohet. Mbyllja e llogarisë së tyre për një ose dy javë do të parandalojë lojtarët të anulojnë tërheqjen dhe të humbasin fitimet e tyre. Pasi të përfundojë periudha e qetësimit, lojtarët mund të kenë akses të plotë në llogarinë e tyre të kazinosë.