Kazinotë më të mira live me Authentic Gaming 2023

Për lojtarët që kërkojnë emocione të drejtpërdrejta për ruletën e kazinosë, ka shumë zgjedhje në treg. Shumë faqe interneti u ofrojnë lojtarëve të tyre marrëveshje konkurruese për rrotullimet e ruletit, të mbështetura me mjediset dixhitale emocionuese që i bëjnë lojërat e drejtpërdrejta të kazinove kaq tërheqëse për shumë njerëz. Por këto lojëra duhet të vijnë nga diku - pas çdo loje ruletë të kazinosë live, një zhvillues dhe transmetues po e bëjnë këtë të ndodhë.
Kjo është ajo që Authentic Gaming i ofron tregut ndërkombëtar të iGaming. Specialistët e ruletit të tregtarëve të drejtpërdrejtë fuqizojnë lojëra nga disa prej ofruesve kryesorë, duke ofruar softuerin, kazinonë dhe transmetimin në studio të nevojshme për të mbajtur klientët të angazhuar. Lexoni më tej për të mësuar më shumë rreth Authentic Gaming dhe ofertat e ruletit live që ato ofrojnë për lojtarët.

Rreth lojërave autentikeStudiot autentike të softuerit të lojraveLojërat më të njohura të lojërave autentike
al Country FlagCheckmark

Betwinner

al Country FlagCheckmark
Bonus390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Në pronësi dhe operim nga Prevailer BV, Betwinner është një platformë moderne dhe tërheqëse e lojërave të fatit e krijuar në vitin 2018. Shtëpia e basteve vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe operon me një licencë Curacao. Kazino ofron tregje bastesh sportive, lojëra kazino, e-sport, kazino live, financa, forex, lojëra, llotari dhe sporte virtuale.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

National Casino është një produkt i një grupi lojtarësh të pasionuar dhe me përvojë në internet, dhe për këtë arsye ky është vendi i përsosur i lojërave në internet. Faqja ka një temë të zezë dhe të artë dhe është një kazino live shumë elegant. Më e rëndësishmja, bonusi shfaqet në faqen kryesore dhe e bën më të lehtë për lojtarët të dinë se çfarë mund të pretendojnë dhe të lundrojnë në të gjithë faqen.

BonusDeri në 200 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shpërblime VIP
 • Kazino me letra me gërvishtje
 • Ofrohen çmime të rastësishme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shpërblime VIP
 • Kazino me letra me gërvishtje
 • Ofrohen çmime të rastësishme

Cookie Live Casino sapo filloi në vitin 2020, por tashmë ka tërhequr një numër të madh lojtarësh. Cookie Casino i është dhënë një licencë dhe rregullore e plotë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

BonusDeri në 400 $/€ ose 5 BTC
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Politikë transparente
 • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
 • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Politikë transparente
 • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
 • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

E filluar në vitin 2020, LevelUp Casino është ndër hyrjet e reja në industrinë e kazinove në internet. Sipërmarrja është në pronësi dhe drejtuar nga operatori i njohur i kazinosë, Dama NV, i cili rregullohet dhe licencohet në zonën e Curacao. Kazinotë e saj simotra përfshijnë BetChain Casino, GetSlots Kazino, Kazino Winz.io dhe Kazino Bitkingz.

BonusDeri në 100 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • 6000+ lojëra
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • 6000+ lojëra
 • Kazino shumëgjuhëshe

GSlot është një kazino e re në internet e mundësuar nga SoftSwiss dhe në pronësi të N1 Interactive Limited. Është themeluar në vitin 2020 dhe operon nën Autoritetin e Lojërave të Maltës. Përshtypja e parë është një platformë e mirëorganizuar me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, që mundëson navigim pa mundim në faqe dhe lojëra përmes skedave të shumta. GSlot përmban një ton të errët të shoqëruar nga grafika tërheqëse.

BonusDeri në 975 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 6000+ lojëra
 • Programet VIP
 • Kazinotë kripto

GetSlots është një kazino që është krijuar nga një ekip, i cili ka grumbulluar një sasi të madhe të përvojës së lojërave të fatit dhe e di se çfarë u nevojitet lojtarëve. Lojtarët mund të gjejnë lojërat më të fundit që janë zhvilluar nga ekspertët më të mirë në industri.

BonusDeri në 1000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Trajtim VIP
 • Bonuse bujare
 • Metodat e pagesës së menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Trajtim VIP
 • Bonuse bujare
 • Metodat e pagesës së menjëhershme

Nje nga me te miret kazinove online e drejtuar nga N1 Interactive Ltd. është DuxCasino, një sipërmarrje e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). E nisur në vitin 2020, kazinoja ka fituar besimin e shumë entuziastëve të lojërave të fatit të kazinove. Kazinoja ofron mundësi të mëdha kumari dhe kampionë për kumar të përgjegjshëm. Është akredituar nga Gambling Therapy dhe GamCare.

Bonus200% bonus
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Depozita minimale 2 dollarë
 • Fitoni çmime si vegla
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Depozita minimale 2 dollarë
 • Fitoni çmime si vegla

E filluar në vitin 2019, Slottica është ndër kazinotë në internet të drejtuara nga Atlantic Management BV, i njëjti operator pas kazinove si Lucky Bird Casino, All Right Casino, dhe Kazino Spinamba. Slottica Casino është i licencuar dhe i rregulluar në juridiksionin e Curacao, ku ka një licencë CIL Master Gaming (5536/JAZ).

BonusDeri në 3000 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
 • Sportet virtuale të disponueshme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
 • Sportet virtuale të disponueshme

E themeluar në vitin 2019, Spinamba Casino është një nga markat e kazinove në internet me rritje më të shpejtë. Faqja e lojërave të fatit me një temë Karaibe është në pronësi dhe operuar nga Atlantic Management BV Ky operator ka një licencë Master Curaçao Interactive Licensing (CIL). Është interesante se Spinamba është një kazino që ofron gjithashtu mundësi tregu bastesh sportive.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Nuk nevojitet regjistrim
 • I shpejtë dhe i sigurt
 • Lundrim i lehtë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Nuk nevojitet regjistrim
 • I shpejtë dhe i sigurt
 • Lundrim i lehtë

Premier Live Casino u prezantua për herë të parë në 2016 dhe ofron lojë të menjëhershme, pa regjistrim dhe pagesa 5-minutëshe. Faqja e internetit tani pranon lojtarë nga Gjermania, Finlanda dhe Suedia dhe drejtohet nga Premier Gaming Ltd. e Maltës. Autoriteti i Lojërave të Maltës i ka dhënë faqes së internetit një licencë (MGA)

BonusDeri në 300 € + 15% bast në Ruletë Live
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino hibride
 • Paguaj N Play
 • Programet VIP
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino hibride
 • Paguaj N Play
 • Programet VIP

Që nga themelimi i tij në 2020, Slothino është fokusuar vetëm në industrinë e lojërave të fatit. Slothino aktualisht krenohet me një portofol të madh lojërash me 22 shitës të ndryshëm softuerësh, që arrijnë në 1.044+ lojëra më të mira. Në varësi të vendit në të cilin jetoni, mund të merrni një numër të ndryshëm lojërash. Autoriteti i Lojërave të Maltës i ka dhënë Slothino një licencë për lojëra. Në galaktikën e kazinove live, Slothino është një yll i ri në rritje. Megjithatë, shumë lojtarë të fatit kanë shprehur tashmë preferencat dhe mirënjohjen e tyre për këtë kazino. Është një kazino shumë miqësore për lojtarët që ju ofron një përvojë të jashtëzakonshme kumari dhe pa stres. Këtu do të merrni të njëjtin nivel shërbimi që do të gjeni në faqet simotra të Slothino Casino, PremierLive Casino dhe Pronto Casino.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kushtet e kthimit të parave
 • Kushtet e depozitimit
 • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kushtet e kthimit të parave
 • Kushtet e depozitimit
 • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike Megaways

Samosa Live Casino mund të jetë përshtatja e duhur nëse po kërkoni një kazino fantastike me një përzgjedhje të madhe lojërash elektronike dhe lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë. N1 Interactive Limited, një firmë malteze që prodhoi Samosa Casino, ka krijuar një paketë të plotë me diçka që të gjithë të shijojnë.

BonusDeri në 300 € + 200 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
 • Kazino me reputacion
 • Promovime të vazhdueshme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shpërblime të shkëlqyera dhe FS
 • Kazino me reputacion
 • Promovime të vazhdueshme

Në pronësi dhe operim nga Corona Ltd, Loyal Casino ka një licencë për lojërat e fatit nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Kontrollit të Lojërave të Fatit Alderney. Që nga themelimi i saj në 2004, kazino është rritur duke u bërë ndër kazinotë më të mira në internet në botë. Ka një gamë të gjerë lojërash kazino si Slots, Blackjack, Baccarat, Ruletë dhe lojëra të tjera tavoline.

BonusDeri në 1500 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave elektronike
 • Pranon kripto
 • Miqësore për celularin
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave elektronike
 • Pranon kripto
 • Miqësore për celularin

Kazinoja Paripesa u lançua në vitin 2021 dhe është e vendosur në Qipro. Kazinoja është në pronësi dhe operohet nga Vezzali Limited. Ajo është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të kumarit të Qeverisë së Curacaos. Autoriteti i lojërave elektronike të Curacao siguron që lojërat e tij të drejtpërdrejta të tregtarëve të jenë të rregulluara për drejtësi.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino Bitcoin
 • Shumë monedhë
 • Shumëgjuhëshe

7Bit është një kazino online e lançuar në vitin 2014 dhe më vonë e ridizajnuar në vitin 2019. Është në pronësi dhe operuar nga Dama NV, një lider botëror i besuar i kazinove online. Dama NV është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Kjo kazino është e disponueshme në versionin për lojë të menjëhershme dhe celular. Biblioteka e lojërave është e mbushur me lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga disa studio lojërash të nivelit të lartë. Lojtarët mund të bëjnë transaksione si me FAIT ashtu edhe me kriptomonedha. 7Bit nuk është një emër i ri për shumicën e entuziastëve të kazinove në internet. Është një sajt i njohur dhe i ligjshëm i kripto-bixhozit në internet i krijuar në vitin 2014. Kazino online 7Bit vazhdon të zgjerohet dhe të rritet përmes përmirësimeve dhe ridizajnimeve të rregullta. Pjesa e saj më e rëndësishme e tregut është e bazuar në Australi, Gjermani, Kanada dhe disa pjesë të Evropës. Lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar, SHBA, Spanjë, Izrael, Francë, Holandë dhe Ukrainë janë të kufizuar nga aksesi në këtë Kazino në internet. Sidoqoftë, lojtarët 7Bit kanë shkruar herë pas here mungesën e pranisë së mediave sociale. Kazinoja në internet mund të zgjerojë ekipin e saj të klientëve për të arritur fansat e mediave sociale që ndihen të lënë jashtë në të ardhmen. Ky rishikim i 7Bit Live Casino do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë kryesore që duhet të dini.

Shfaq më shumë
Shfaq më pak
Rreth lojërave autentike

Rreth lojërave autentike

Authentic Gaming u themelua në vitin 2015 dhe e ka selinë në qytetin maltez të Sliema, ku pret një studio kazino live. Që nga fillimi i saj, kompania është rritur për t'u bërë një nga ofruesit kryesorë të softuerit të kazinosë live dhe shërbimeve të transmetimit në të gjithë Evropën, si dhe në vende të tjera në mbarë botën.

Me një ekip prej 200 profesionistësh të licencuar të lojërave, Authentic Gaming shpreson të forcojë pozicionin e saj në tregun global të iGaming në vitet e ardhshme. Kjo do të thotë të shtojë listën e klientëve të saj dhe të zhvillojë shërbimet e saj të lojërave të drejtpërdrejta për të përmbushur nevojat në zhvillim të klientëve në treg. Aktualisht, kompania ka zyra në Maltë, Gjeorgji, Sllovaki, Spanjë dhe Mbretërinë e Bashkuar.

Më shumë se 200 faqe interneti aktualisht ofrojnë produkte Authentic Gaming për klientët e tyre. Disa nga më kryesorët në botë kazino live online dhe ofruesit e basteve janë mes këtyre klientëve.

Karakteristikat unike të Lojërave Authentike

Authentic Gaming synon të ofrojë avantazhe unike për ofruesit e lojërave dhe përvoja të veçanta për përdoruesit fundorë. Mësoni më shumë rreth disa prej veçorive të Authentic Gaming, duke përfshirë sa vijon:

 • Specializohet në fushën e ruletës së kazinosë live, duke përqendruar burimet dhe energjitë e saj në krijimin e një sërë lojrash rulete për klientët
 • Operon studio lojrash live në Maltë dhe Rumani
 • Ofron përvoja të drejtpërdrejta të lojërave të kazinove nga kazinotë fizike në një numër vendndodhjesh të ndryshme
 • Gëzon partneritete me shumë ofrues kryesorë të lojërave të fatit, duke përfshirë Betway, Tipico, 888 Casino dhe LeoVegas, ndër të tjera
 • Ka qenë në listën e ngushtë për një numër çmimesh të ndryshme - më shumë për këto më poshtë

Çmime për lojëra autentike

Lojërat Authentic janë njohur në shumë kategori të ndryshme ndër vite. Shikoni disa nga çmimet prestigjioze për të cilat Authentic Gaming ka shënuar nominime.

 • Në listën e ngushtë për ofruesin më të mirë të kazinosë live në Çmimet e Lojërave të Evropës Jugore 2019
 • Në listën e ngushtë në kategoritë "Furnizuesi i Kazinosë Live të Vitit", "Inovacioni në Softuerin e Kazinosë RNG" dhe "Softueri i lojërave celulare" në 2018 EGaming Review Business to Business Awards
 • Në listën e ngushtë në çmimin Dixhital Inovacioni i Vitit në Global Gaming Awards 2017
 • Në listën e ngushtë për Furnizuesin më të mirë të Kazinosë Live të Vitit në 2017 EGaming Review Business to Business Awards
Rreth lojërave autentike
Studiot autentike të softuerit të lojrave

Studiot autentike të softuerit të lojrave

Authentic Gaming ofron një sërë lojërash të ndryshme rulete të kazinosë për lojtarë nga e gjithë bota, të gjithë të etur për të riprodhuar përvojën e ruletës së kazinosë përmes pajisjeve të tyre inteligjente, kompjuteri ose tableti. Shumë nga këto lojëra ofrohen nga studiot e dedikuara të ofruesit.

Studio të dedikuara autentike të lojërave

Shumica e transmetimeve live të studios së Authentic Gaming vijnë nga një vend i dedikuar. Kjo është një hapësirë kazino e projektuar posaçërisht e vendosur në shtetin ishullor të Maltës në Detin Mesdhe. Lojtarët duhet të kenë parasysh se ky është një mjedis i jetës reale, por një dysheme e simuluar kazino - nuk është një kazino fizike që është e hapur për publikun, megjithëse të gjitha lojërat zhvillohen drejtpërdrejt në këtë studio dhe transmetohen për përdoruesit anembanë globit në kohe reale.

Sidoqoftë, kjo nuk është studio e vetme e Authentic Gaming. Zhvilluesit e softuerit ofrojnë gjithashtu transmetime në kohë reale nga Rumania në studion e tyre të kazinosë. Studioja rumune është e vendosur në një kazino pune - Kazino Platinum në kryeqytetin e Bukureshtit. Lojërat transmetohen drejtpërdrejt në një mjedis të ngjashëm me një përvojë fizike të kazinosë.

Transmetim i drejtpërdrejtë i kazinosë nga lojërat autentike

Jo të gjitha ofertat e lojërave të drejtpërdrejta të Authentic Gaming transmetohen drejtpërdrejt nga një studio. Disa nga lojërat e tyre transmetohen drejtpërdrejt nga kazinotë anembanë botës, duke përfshirë katet fizike të kazinove në Shtetet e Bashkuara, ndër vende të tjera.

Këto përvoja të drejtpërdrejta, fizike të kazinosë i lejojnë lojtarët të lidhen me eksitimin e kazinosë live. Jo të gjithë lojtarët e kërkojnë këtë, sigurisht, dhe disa mund të preferojnë lojërat fikse më të kontrolluara dhe të parashikueshme të ofruara nga studiot e dedikuara. Lojtarët mund të shijojnë gjithashtu produktet e ruletës automatike të Authentic Gaming, të cilat janë tavolina të automatizuara pa tregtarë personalisht, të paraqitura në një mjedis të drejtpërdrejtë të kazinosë në internet.

Sidoqoftë, për ata që kërkojnë një përvojë më të mirëfilltë të kazinosë, transmetimi i drejtpërdrejtë i kazinosë mund të sigurojë atë që u nevojitet.

Studiot autentike të softuerit të lojrave
Lojërat më të njohura të lojërave autentike

Lojërat më të njohura të lojërave autentike

Authentic Gaming synon t'u sigurojë lojtarëve një përvojë emocionuese dhe magjepsëse ndërsa ata luajnë. Ndryshe nga të tjerat zhvilluesit e lojërave të kazinosë live, ato nuk ofrojnë një listë të gjerë të produkteve të ndryshme. Në vend të kësaj, ata specializohen në një fushë të dedikuar të lojës së kazinosë - tryezën e ruletit.

Kjo do të thotë ofrimi i një sërë përvojash të ndryshme rulete për lojtarët e kazinosë live Authentic Gaming. Ofruesit e softuerit krenohen me punën me tregtarë shumë profesionistë dhe me një sërë këndesh të ndryshme kamerash dhe ndriçim me cilësi të lartë. E gjithë kjo synon të përmirësojë përvojën për lojtarët e kazinosë live në mbarë botën.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Një nga liderët e Authentic Gaming Produktet e kazinosë live janë Ruleta e drejtpërdrejtë — një lojë që kombinon eksitimin dhe emocionin e ruletit me komoditetin dhe lehtësinë e lojërave në internet.

Lojtarët nga shumë vende të ndryshme anembanë botës mund të bashkohen me këto lojëra, të transmetuara në kohë reale nëpërmjet një lidhjeje interneti.

Lojëra të tjera ruletë nga lojërat autentike

 • Ruletë e vërtetë — Lojëra me ruletë të drejtpërdrejta të transmetuara nga kazinotë origjinale me bazë tokësore në vende në të gjithë globin. Lojtarët në internet luajnë krah për krah me lojtarët në dyshemenë e kazinosë.
 • Studio Roulette — Një formë tjetër e lojës live e transmetuar drejtpërdrejt nga studio e drejtpërdrejtë e lojërave Authentic në Maltë dhe një tavolinë në kazino Platinum në kryeqytetin rumun, Bukuresht.
 • Auto Roulette - Tavolinat e automatizuara të ruletës ofrojnë akses të shpejtë dhe të lehtë në lojëra për lojtarët e të gjitha prejardhjeve dhe niveleve të përvojës. Lidhja është ende e drejtpërdrejtë dhe në kohë reale, por asnjë tregtar i drejtpërdrejtë njerëzor nuk e operon tryezën.
Lojërat më të njohura të lojërave autentike

Të rejat e fundit

Debutimet autentike të lojërave MultiBet Baccarat – Vështrim i detajuar
2022-02-18

Debutimet autentike të lojërave MultiBet Baccarat – Vështrim i detajuar

Zhvilluesit e lojërave janë vazhdimisht duke inovuar në një përpjekje për të qëndruar në kulmin e rendit në industrinë e iGaming. Një kompani e tillë është Authentic Gaming (AG), e cila publikoi MultiBet Baccarat në fund të vitit të kaluar. Ky version i baccarat live është argëtues dhe shpërblyes, falë shumë basteve anësore për çdo marrëveshje. Në fakt, ata që kanë luajtur MultiBet Blackjack të kompanisë nuk kanë nevojë për prezantim këtu.

Lojëra autentike bën hyrjen e madhe spanjolle
2021-12-23

Lojëra autentike bën hyrjen e madhe spanjolle

Authentic Gaming, një zhvillues kryesor i lojërave të kazinosë live, njoftoi hyrjen e saj në tregun spanjoll më 16 shtator 2021. Kjo është pjesë e strategjisë për të zgjeruar gjurmën e saj globale në tregjet e rregulluara. Pra, çfarë duhet të presin miqtë spanjollë të Authentic Gaming nga ky nisje?

Ruletë e drejtpërdrejtë të transmetimit të pesë kazinove ndërkombëtare
2019-09-10

Ruletë e drejtpërdrejtë të transmetimit të pesë kazinove ndërkombëtare

Vetëkuptohet që lojërat e kazinove në internet po bëhen gjithnjë e më të njohura në të gjithë botën. Ndërsa ruleta në lojërat e kazinosë në internet është e preferuara, lojtarët me përvojë të ruletit duan një ruletë autentike - kjo është ruletë live. Ndryshe nga ruleta e kazinosë në internet, ruleta live transmetohet nga një kazino tokësore.

NiveliCasinoBonusRating
1Betwinner390 € Me kod bonus CASINORANK8.91
2National9.1
3CookieCasinoDeri në 200 dollarë
4LevelUpDeri në 400 $/€ ose 5 BTC8.47
5GSlotDeri në 100 €8.17
6GetSlotsDeri në 975 dollarë8.38
7DuxCasinoDeri në 1000 €9.1
8Slottica200% bonus7.56
9SpinambaDeri në 3000 dollarë7.73
10Premier Live Casino7

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

A transmetohet Authentic Gaming nga kazinotë reale?

Po, produktet Authentic Gaming transmetojnë nga kazinotë reale, me tregtarë njerëz të gjallë që operojnë lojëra në kohë reale.

A mund të luaj ruletë Authentic Gaming në tavolinat vendase?

Po, lojtarët nga vende anembanë botës mund të luajnë ruletë Authentic Gaming në tavolinat në operuar nga amerikanët vendas kazinove.

A ofron Authentic Gaming ruletë automatike?

Po, Authentic Gaming ofron tabelat e veta Auto Roulette. Lojtarët kanë mundësinë e dy produkteve - Auto Roulette Classic 1 dhe 2.

A janë të sigurta faqet Authentic Gaming?

Authentic Gaming punon me sajte lojrash të sigurta, të sigurta dhe plotësisht të licencuara, duke ofruar qetësi të plotë për të gjithë lojtarët.

A transmetohet Authentic Gaming nga SHBA gjithashtu?

Po, Authentic Gaming ofron transmetime nga Shtetet e Bashkuara.

A shfaqen tabelat Authentic Gaming në shumë site kazino?

Tabelat autentike të lojërave gjenden në shumë nga faqet kryesore të kazinove në botë, duke përfshirë 888 Casino, Betsson, Mr. Green dhe shumë të tjerë.

A mund të luaj blackjack në kazinotë Authentic Gaming?

Po, Authentic Gaming u ofron klientëve eksperienca të lojërave blackjack.

A janë të disponueshme lojërat Authentic Gaming në MB?

Po, lojërat Authentic Gaming janë të rregulluara në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar dhe një numër vendesh të tjera në të gjithë Evropën — duke përfshirë ato brenda dhe jashtë Bashkimit Evropian.