Kazinotë më të mira live me Authentic Gaming 2023

Për lojtarët që kërkojnë emocione të drejtpërdrejta për ruletën e kazinosë, ka shumë zgjedhje në treg. Shumë faqe interneti u ofrojnë lojtarëve të tyre marrëveshje konkurruese për rrotullimet e ruletit, të mbështetura me mjediset dixhitale emocionuese që i bëjnë lojërat e drejtpërdrejta të kazinove kaq tërheqëse për shumë njerëz. Por këto lojëra duhet të vijnë nga diku - pas çdo loje ruletë të kazinosë live, një zhvillues dhe transmetues po e bëjnë këtë të ndodhë.
Kjo është ajo që Authentic Gaming i ofron tregut ndërkombëtar të iGaming. Specialistët e ruletit të tregtarëve të drejtpërdrejtë fuqizojnë lojëra nga disa prej ofruesve kryesorë, duke ofruar softuerin, kazinonë dhe transmetimin në studio të nevojshme për të mbajtur klientët të angazhuar. Lexoni më tej për të mësuar më shumë rreth Authentic Gaming dhe ofertat e ruletit live që ato ofrojnë për lojtarët.

Rreth lojërave autentikeStudiot autentike të softuerit të lojraveLojërat më të njohura të lojërave autentike
Rreth lojërave autentike

Rreth lojërave autentike

Authentic Gaming u themelua në vitin 2015 dhe e ka selinë në qytetin maltez të Sliema, ku pret një studio kazino live. Që nga fillimi i saj, kompania është rritur për t'u bërë një nga ofruesit kryesorë të softuerit të kazinosë live dhe shërbimeve të transmetimit në të gjithë Evropën, si dhe në vende të tjera në mbarë botën.

Me një ekip prej 200 profesionistësh të licencuar të lojërave, Authentic Gaming shpreson të forcojë pozicionin e saj në tregun global të iGaming në vitet e ardhshme. Kjo do të thotë të shtojë listën e klientëve të saj dhe të zhvillojë shërbimet e saj të lojërave të drejtpërdrejta për të përmbushur nevojat në zhvillim të klientëve në treg. Aktualisht, kompania ka zyra në Maltë, Gjeorgji, Sllovaki, Spanjë dhe Mbretërinë e Bashkuar.

Më shumë se 200 faqe interneti aktualisht ofrojnë produkte Authentic Gaming për klientët e tyre. Disa nga më kryesorët në botë kazino live online dhe ofruesit e basteve janë mes këtyre klientëve.

Karakteristikat unike të Lojërave Authentike

Authentic Gaming synon të ofrojë avantazhe unike për ofruesit e lojërave dhe përvoja të veçanta për përdoruesit fundorë. Mësoni më shumë rreth disa prej veçorive të Authentic Gaming, duke përfshirë sa vijon:

 • Specializohet në fushën e ruletës së kazinosë live, duke përqendruar burimet dhe energjitë e saj në krijimin e një sërë lojrash rulete për klientët
 • Operon studio lojrash live në Maltë dhe Rumani
 • Ofron përvoja të drejtpërdrejta të lojërave të kazinove nga kazinotë fizike në një numër vendndodhjesh të ndryshme
 • Gëzon partneritete me shumë ofrues kryesorë të lojërave të fatit, duke përfshirë Betway, Tipico, 888 Casino dhe LeoVegas, ndër të tjera
 • Ka qenë në listën e ngushtë për një numër çmimesh të ndryshme - më shumë për këto më poshtë

Çmime për lojëra autentike

Lojërat Authentic janë njohur në shumë kategori të ndryshme ndër vite. Shikoni disa nga çmimet prestigjioze për të cilat Authentic Gaming ka shënuar nominime.

 • Në listën e ngushtë për ofruesin më të mirë të kazinosë live në Çmimet e Lojërave të Evropës Jugore 2019
 • Në listën e ngushtë në kategoritë "Furnizuesi i Kazinosë Live të Vitit", "Inovacioni në Softuerin e Kazinosë RNG" dhe "Softueri i lojërave celulare" në 2018 EGaming Review Business to Business Awards
 • Në listën e ngushtë në çmimin Dixhital Inovacioni i Vitit në Global Gaming Awards 2017
 • Në listën e ngushtë për Furnizuesin më të mirë të Kazinosë Live të Vitit në 2017 EGaming Review Business to Business Awards
Rreth lojërave autentike
Studiot autentike të softuerit të lojrave

Studiot autentike të softuerit të lojrave

Authentic Gaming ofron një sërë lojërash të ndryshme rulete të kazinosë për lojtarë nga e gjithë bota, të gjithë të etur për të riprodhuar përvojën e ruletës së kazinosë përmes pajisjeve të tyre inteligjente, kompjuteri ose tableti. Shumë nga këto lojëra ofrohen nga studiot e dedikuara të ofruesit.

Studio të dedikuara autentike të lojërave

Shumica e transmetimeve live të studios së Authentic Gaming vijnë nga një vend i dedikuar. Kjo është një hapësirë kazino e projektuar posaçërisht e vendosur në shtetin ishullor të Maltës në Detin Mesdhe. Lojtarët duhet të kenë parasysh se ky është një mjedis i jetës reale, por një dysheme e simuluar kazino - nuk është një kazino fizike që është e hapur për publikun, megjithëse të gjitha lojërat zhvillohen drejtpërdrejt në këtë studio dhe transmetohen për përdoruesit anembanë globit në kohe reale.

Sidoqoftë, kjo nuk është studio e vetme e Authentic Gaming. Zhvilluesit e softuerit ofrojnë gjithashtu transmetime në kohë reale nga Rumania në studion e tyre të kazinosë. Studioja rumune është e vendosur në një kazino pune - Kazino Platinum në kryeqytetin e Bukureshtit. Lojërat transmetohen drejtpërdrejt në një mjedis të ngjashëm me një përvojë fizike të kazinosë.

Transmetim i drejtpërdrejtë i kazinosë nga lojërat autentike

Jo të gjitha ofertat e lojërave të drejtpërdrejta të Authentic Gaming transmetohen drejtpërdrejt nga një studio. Disa nga lojërat e tyre transmetohen drejtpërdrejt nga kazinotë anembanë botës, duke përfshirë katet fizike të kazinove në Shtetet e Bashkuara, ndër vende të tjera.

Këto përvoja të drejtpërdrejta, fizike të kazinosë i lejojnë lojtarët të lidhen me eksitimin e kazinosë live. Jo të gjithë lojtarët e kërkojnë këtë, sigurisht, dhe disa mund të preferojnë lojërat fikse më të kontrolluara dhe të parashikueshme të ofruara nga studiot e dedikuara. Lojtarët mund të shijojnë gjithashtu produktet e ruletës automatike të Authentic Gaming, të cilat janë tavolina të automatizuara pa tregtarë personalisht, të paraqitura në një mjedis të drejtpërdrejtë të kazinosë në internet.

Sidoqoftë, për ata që kërkojnë një përvojë më të mirëfilltë të kazinosë, transmetimi i drejtpërdrejtë i kazinosë mund të sigurojë atë që u nevojitet.

Studiot autentike të softuerit të lojrave
Lojërat më të njohura të lojërave autentike

Lojërat më të njohura të lojërave autentike

Authentic Gaming synon t'u sigurojë lojtarëve një përvojë emocionuese dhe magjepsëse ndërsa ata luajnë. Ndryshe nga të tjerat zhvilluesit e lojërave të kazinosë live, ato nuk ofrojnë një listë të gjerë të produkteve të ndryshme. Në vend të kësaj, ata specializohen në një fushë të dedikuar të lojës së kazinosë - tryezën e ruletit.

Kjo do të thotë ofrimi i një sërë përvojash të ndryshme rulete për lojtarët e kazinosë live Authentic Gaming. Ofruesit e softuerit krenohen me punën me tregtarë shumë profesionistë dhe me një sërë këndesh të ndryshme kamerash dhe ndriçim me cilësi të lartë. E gjithë kjo synon të përmirësojë përvojën për lojtarët e kazinosë live në mbarë botën.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Një nga liderët e Authentic Gaming Produktet e kazinosë live janë Ruleta e drejtpërdrejtë — një lojë që kombinon eksitimin dhe emocionin e ruletit me komoditetin dhe lehtësinë e lojërave në internet.

Lojtarët nga shumë vende të ndryshme anembanë botës mund të bashkohen me këto lojëra, të transmetuara në kohë reale nëpërmjet një lidhjeje interneti.

Lojëra të tjera ruletë nga lojërat autentike

 • Ruletë e vërtetë — Lojëra me ruletë të drejtpërdrejta të transmetuara nga kazinotë origjinale me bazë tokësore në vende në të gjithë globin. Lojtarët në internet luajnë krah për krah me lojtarët në dyshemenë e kazinosë.
 • Studio Roulette — Një formë tjetër e lojës live e transmetuar drejtpërdrejt nga studio e drejtpërdrejtë e lojërave Authentic në Maltë dhe një tavolinë në kazino Platinum në kryeqytetin rumun, Bukuresht.
 • Auto Roulette - Tavolinat e automatizuara të ruletës ofrojnë akses të shpejtë dhe të lehtë në lojëra për lojtarët e të gjitha prejardhjeve dhe niveleve të përvojës. Lidhja është ende e drejtpërdrejtë dhe në kohë reale, por asnjë tregtar i drejtpërdrejtë njerëzor nuk e operon tryezën.
Lojërat më të njohura të lojërave autentike

Të rejat e fundit

Debutimet autentike të lojërave MultiBet Baccarat – Vështrim i detajuar
2022-02-18

Debutimet autentike të lojërave MultiBet Baccarat – Vështrim i detajuar

Zhvilluesit e lojërave janë vazhdimisht duke inovuar në një përpjekje për të qëndruar në kulmin e rendit në industrinë e iGaming. Një kompani e tillë është Authentic Gaming (AG), e cila publikoi MultiBet Baccarat në fund të vitit të kaluar. Ky version i baccarat live është argëtues dhe shpërblyes, falë shumë basteve anësore për çdo marrëveshje. Në fakt, ata që kanë luajtur MultiBet Blackjack të kompanisë nuk kanë nevojë për prezantim këtu.

Lojëra autentike bën hyrjen e madhe spanjolle
2021-12-23

Lojëra autentike bën hyrjen e madhe spanjolle

Authentic Gaming, një zhvillues kryesor i lojërave të kazinosë live, njoftoi hyrjen e saj në tregun spanjoll më 16 shtator 2021. Kjo është pjesë e strategjisë për të zgjeruar gjurmën e saj globale në tregjet e rregulluara. Pra, çfarë duhet të presin miqtë spanjollë të Authentic Gaming nga ky nisje?

Ruletë e drejtpërdrejtë të transmetimit të pesë kazinove ndërkombëtare
2019-09-10

Ruletë e drejtpërdrejtë të transmetimit të pesë kazinove ndërkombëtare

Vetëkuptohet që lojërat e kazinove në internet po bëhen gjithnjë e më të njohura në të gjithë botën. Ndërsa ruleta në lojërat e kazinosë në internet është e preferuara, lojtarët me përvojë të ruletit duan një ruletë autentike - kjo është ruletë live. Ndryshe nga ruleta e kazinosë në internet, ruleta live transmetohet nga një kazino tokësore.

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

A transmetohet Authentic Gaming nga kazinotë reale?

Po, produktet Authentic Gaming transmetojnë nga kazinotë reale, me tregtarë njerëz të gjallë që operojnë lojëra në kohë reale.

A mund të luaj ruletë Authentic Gaming në tavolinat vendase?

Po, lojtarët nga vende anembanë botës mund të luajnë ruletë Authentic Gaming në tavolinat në operuar nga amerikanët vendas kazinove.

A ofron Authentic Gaming ruletë automatike?

Po, Authentic Gaming ofron tabelat e veta Auto Roulette. Lojtarët kanë mundësinë e dy produkteve - Auto Roulette Classic 1 dhe 2.

A janë të sigurta faqet Authentic Gaming?

Authentic Gaming punon me sajte lojrash të sigurta, të sigurta dhe plotësisht të licencuara, duke ofruar qetësi të plotë për të gjithë lojtarët.

A transmetohet Authentic Gaming nga SHBA gjithashtu?

Po, Authentic Gaming ofron transmetime nga Shtetet e Bashkuara.

A shfaqen tabelat Authentic Gaming në shumë site kazino?

Tabelat autentike të lojërave gjenden në shumë nga faqet kryesore të kazinove në botë, duke përfshirë 888 Casino, Betsson, Mr. Green dhe shumë të tjerë.

A mund të luaj blackjack në kazinotë Authentic Gaming?

Po, Authentic Gaming u ofron klientëve eksperienca të lojërave blackjack.

A janë të disponueshme lojërat Authentic Gaming në MB?

Po, lojërat Authentic Gaming janë të rregulluara në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar dhe një numër vendesh të tjera në të gjithë Evropën — duke përfshirë ato brenda dhe jashtë Bashkimit Evropian.